Tuesday, January 24, 2017

Mu vahetusaasta oli 4(!!!) aastat tagasi ja viimase kuu jooksul on mu blogi vaadatud ikka veel tuhat korda! Amazing. 
Tänasel päeval mu hostvanemad elavad Alaskal. Hostisa on ikka veel pastor, hostema ei käi enam tööl. Amara tuli college'ist ära peale esimest semestrit, sest ta ei valinud eriala, ehk võttis põhiaineid lihtsalt koolis, ehk pmts 13. klass. Sellest aastast plaanib ta minna meditsiinikooli. Annalise, kes oli mu vahetusaasta ajal 13-aastane lõpetab järgmine aasta gümnaasiumi ja ta plaanib minna Duluth'i (Minnesota põhjapoolne linn, Kanada piiri ääres, kus käisin ma ka ta ema lõpetamisel vahetuaasta ajal) ülikooli. Nii uskumatu kuidas aeg on mööda läinud ja ma poleks iialgi uskunud, et ma jään oma perega niimoodi suhtlema. Tõsiasi, ma pole emaga kordagi küll facebookis rääkinud (peale õnnesoovide), aga ta polegi väga suur suhtleja.. Aga siiski, Amaraga olen kindlasti kõige lähedasem, me facetime'ime ikka kord nädalas või 2 nädala jooksul. Lisaks loomulikult kõik snapchatid ja meme'de alla tag'imisi jne :))) Ta jääb alati mu õeks! Kui kummalgil on raskusi, siis kurdame teineteisele ning ma üritan teda alati aidata niimoodi kuidas saan.. See meil jäänud kuidagi vahetusaastast saadik, et kui tal midagi juhtub, siis paneb mulle kõned peale, olen jäänud talle selleks "bigger sister" rolli ja kui aus olla, siis ma ei vahetaks seda mitte millegi vastu! Amara plaanib ikka eestisse tulla ja mingi hetk see saab kindlasti teoks. 
Hetkel minul järgmine plaan USA külastada on märtsikuus, küll mitte Iowat, vaid Hawaiid (aitäh reisidiilid lehele). Aga ka Hawaii vahetusaasta mälestusi täis. Lisaks kui leian head piletid, siis tahaks siiski suvel käia Amara ja Annalise'il ja neil külas või siis mõte ka Amara ja sõbrannadega teha reisi kuhugile Ameerikas (niimoodi, et ma lendaks kuhugile ja nad kas sõidaks/lendaksid ka)... Aga see kõik väga hea õnne korral.. Sellistel hetkedel soovin, et oleksin läinud vahetusaastale Lätti, et oleks võimalus ja raha, et pere külas käia :D 

Ma olen vahetunud vahepeal osaliselt inglise keelse keskkonna vastu end.. Põhjus lihtsalt selles, et läksin sügisel ülikooli, Balti Filmi- ja Meedikooli (BFM) ning õpin inglise keelsel erialal. Varem oli mõttes minna välismaale õppima, aga kuna ma saingi BFMi sisse, siis see mõte kadus ning elu veel pikk ees, kes teab mida see toob. Lisaks pool võitu sain ikka, rahvusvahelised õppejõud, kursakaaslased ning saan õppida seda mida hing ihkab :) 
minu praeguse elu ja tegemistega te saate veel kursis olla instagramis (liisapohlak) ja snapchatis (liiisapohlak, jah 3x i)

Lisaks paar õhtut tagasi kohtasin ma oma lapsepõlve sõbrannat, keda ma polnud 15a näinud, ja tema üks esimesi lauseid oli "ma lugesin Su vahetusaasta blogi".. Ma olen siiralt ikka veel amazed  kui keegi tuleb mu juurde selle lausega ja see on üks kõige suuremaid komplimente mida inimene saab mulle teha. Täna vaatasin statistikat suures pildis, mida ma varem teinud pole, ja peab tunnistama, et kõrghetkel (detsember 2012) tehti mu blogis üle 39 000 kliki, 31päevaga!!! Mega epic! Ma pean ka tunnistama, et paaril korral kui tuju halb olnud, siis ma olen tulnud siia kommentaare lugema, need head sõnad tähendavad rohkem kui inimesed võivad arvata.. ja lisaks need paar halba kommentaari,  kunagi keegi kommenteeris siia, et ma olen printsess... Ma usun küll, et see heiter ei satu enam siia blogisse, aga mul on talle head uudised, ma leidsin lõpuks enda kodu üles -
No comments:

Post a Comment