Thursday, March 5, 2015

Life after:

Viibin hetkel Ameerika mandril ja üldse ei saanud end eemale hoida sellest blogist. Niiet otsustasin väikse postituse teha ja kirjutada mis on saanud minu inimestest, perekonnast ja minust endast (USAga seoses). (muuseas panen tähele kuidas kohe mu eesti keel läheb sujuvalt inglise keeleks üle siin, ma vabandan!)

Perega hoian ikka veel kontakti. Hostemaga suhtlen harva, ala soovime üksteisele õnne fesaris ja siis kui ma ütlesin, et tulen külla, siis kirjutasin ka grupichatti "mom, dad, i'm coming home" (kui ma eelmine suvi seal käisin). Ja see ongi meie suhtlus... Me saime hästi läbi ja saame ikka veel, aga lihtsalt me ei suhtle nii palju.
Hostisaga ikka kord kuus umbes suhtlen. Vot tema oli see minu kind of person, ta ikka vahepeal kirjutab ja postitab erinevaid asju mu seinale (alles eelmine nädal tegi küpsisetorti ja postitas sellest pildi mu wall'ile.)
Ma arvan, et kõik kes mind twitteris jälgivad näevad, et ma olen Amaraga ikka veel väga lähedased (endless retweets). Me ikka facetime'ime/snäpime/twiidime/textime iganädalaselt (THANK GOD FOR ALL THAT TECHNOLOGY!!). Muidu on mul väga hea meel näha, et Amara ja Annalise on saanud vanemaks ja saavad omavahel üllatavalt hästi läbi, kuigi neist on saanud nüüd sellised badass USA noored kes käivad ja rikuvad seadust igalpool (klassikalised USA noored siiski).
Jojo'ga (mu saksa kaasõpilane) olen rääkinud paar korda. Viimane kord kui tahtsin talle kirjutada nägin, et ta on mu fesarist eemaldanud ja, et ta on kihlatud(?). Nüüdseks on ta mind jälle tagasi lisanud ja ikka seisab fesaris, et ta on kihlatud. Muidu kui me oleme rääkinud paar sõna, on need hästi läinud (viimati vist rääkisin umbes aasta tagasi :D).

Vahepeal on toimunud erinevad kolimised. Amara, Annalise ja nende ema Joy kolisid Des Moines'i suve lõpus. Kuu hiljem kolis Amara mu hostvanemate juurde (tahtis tagasi meie kooli) ning elab nüüd sellist elu nagu mina elasin seal (siiski elab mu vanas toas:'( ). Järgmine aasta kolivad Amara, Annalise ja Joy Floridasse ning minu hostvanemad Coloradosse. Jah, nad ei püsi üldse paigal.

Sõpradest suhtlen kõige rohkem Maddie ja Kaylaga. Küll tihti snäpin teistega ka, aga see ei ole nüüd nii tõsiselt võetav... ja noh päevast päeva mu eesti keelsetele twiitidele vastatakse "aögöoeijeoörijawegaewf" vormis USAkate poolt, niiet päris ära nad ei ole mind unustanud :) instagramis on ka ikka näha kuidas poolte piltide all käib nutmine Amara, Maddie v Kayla'ga :D nad on tõesti kuldaväärt sõbrannad! Eriti Amara, ma poleks kunagi arvanud, et ma saan endale kolmanda õe USAst!

VÄGA lahe on ka see, et siiani on sellel blogil vaatamisi, 300,000 vaatamist sai täis!!!! uskumatult lahe! Vahel kui tuju nukker vms, siis ma ikka leian end siit blogist, loen vaatan postitusi mis ma olen teinud ala täpselt samal kuupäeval 2a tagasi vahetusaastal ja siis ikka veel sirvin neid kommentaare läbi.. pikk pai teile kõigile kes te olete minuga selle blogi kaasas käinud! :) olete vahvad!

Hetkel ma viibin Miamis. Tulime õega külmast Eestist ära natukeseks ja homme lahkume siit, et minna Bahamadele :) võib-olla on mõni juba märganud, et pole enam teist blogspoti blogi. Otsustasin end blogspotist välja kolida. Natuke aega olen juba uue blogiga mässanud - https://liisapohlak.wordpress.com/ ning varsti juba võib sealt ka leida juttu ja pilte Miamist :) vähemalt mu õde on vähe kiirem ja tema blogist võib juba paari pilti vaadata - https://annirahula.wordpress.com/.

sain üks päev Amaralt nt sellise sõnumi :D

miami teeb pai

1 comment: