Sunday, September 14, 2014

märkused:

Piinlik kuidas viimane kord kirjutasingi USAst ja nüüd pea 2 kuud hiljem siin- lõpetan oma USA blogi postituse.. :D USA 10 päeva läksid way too fast, viimased õhtud veetsin sõprade ja sõbrannadega lihtsalt, niiet ma võtan selle lühidalt kokku:

aasta aega hiljem:

Kõik oli nii samasugune, aga samal ajal oli kõik täiesti teistmoodi (ilmselgelt seda sõnadega raske seletada). Enamus mu sõpradest olid ikka kuidagi muutunud, kes rohkem, kes vähem. Pool minu koolist on nüüd alkohoolikud ja ülejäänud pool narkomaanid, nagu ma olen lühidalt selle kokku võtnud :D Eks kõik on aastaga suuremaks ja "targemaks" saanud, aga kuna enamused mu sõbrad/sõbrannad nüüd college's, siis nad on saanud oma vanemate käpa alt välja ja naudivad seda vabadust natuke rohkem kui peaks. Amara ja Maddie näiteks pole väga muutunud... nad täpselt samasugused debiilikud :)) ja hostvanemad ka ikka samad armsad.

emotsioonid:

Kuna mina elasin USA mõttes väikeses linnas (niimoodi, et kõik teadsid üksteist), siis esimestel päevadel oli linnas vahva kõndida ringi, need kes ei teadnud, et ma tulen olid kergelt shokis ja pidevalt sain tervitusi vormis "holy crap", tundsin end väga uhkena :'). Aga samas kõigil olid ainult head ja siirad emotsioonid minu nägemisest, kuigi nagu USAkatele tüüpiliselt - draama tekkis ikka mitte kuskilt :D nimelt esimene õhtu tagasi - linna keskel asuvas pargis oli karneval ja chillisin seal sõbrannadega ja siis nägin koolivendi ja ütlesin kõigile tsau ja nimelt üks solvus mu peale, sest ma ei teinud talle kalli.. No ma ausalt ei mäletanud keda ma olin juba kallistanud ja keda mitte kui inimesed terve päev olid järjest mu kaela vägistanud :D

USAkad & maailm:

Nagu ikka saan vinguda USAkate teadmiste üle.. Istusin eelviimasel õhtul sõbra basement'is ja rääkisime juttu ja siis Clayton küsis üle kõigi: "so Liisa was here for a year... Everybody be honest now - who from all of you actually knows where estonia is?" ehk siis kes teadis kus Eesti asub.. Üks mu vana klassiõde tegi targa näo pähe ja laseb "i KNOW, it's near Europe" ja siis Noah laseb irooniliselt "i hate that country" ja see tšikk lasi edasi ja ma mõtlesin, et ma tahaks taaskord vastu seina joosta :D Lõpuks keegi teine tarkpea lõpuks ütles, et euroopa ju ei ole riik ja siis vaatasin, et nii mõnigi üllatunud nägu oli seal :D:D (me olime mingi 20kesti äkki). Ja siis Noah tuli ja päästis ära ja rääkis kuidas Eesti on Euroopa Liidus ja Soome all ja et 49% riigist on mets :D:D õpetasin teda hästi!

Kui kellegil on veel küsimusi või midagi, siis ma ikka vastan siin :) ja varsti teen ka postituse kuidas ma New Yorki paariks tunniks külastasin :)
Ja (nagu seda mitte kunagi ei juhtu), aga seekord ma lubasin Laurile, et ma mainin teda siin, niiet võta heaks sõber, näeme reedel!

4 comments:

  1. Kas sa igatsed taas tagadi minna ja seal elada? Kui tihti sa praegu veel päriselt perekonna või Amaraga suhtled? Kas te saadate pakke üksteisele?

    ReplyDelete
    Replies
    1. päris tihti tuleb igatsus peale, eriti kui USAkad tweedivad või snäpivad.. siis tihti mõtlen, et tahaks seal olla, sest seal justkui "kergem". Amaraga suhtlen iganädalaselt, lambistel aegadel vahest helistab facetime'is või lihtsalt saadame sõnumeid, sest meil mõlemal imessage :) pakke me pole üksteisele saatnud, kui tegelikult oleks see armas asi mida peaks lõpuks tegema :D

      Delete