Sunday, July 6, 2014

4th of july

Hommikul oli kohe Gowrie’s suur paraad iseseisvuspäeva puhul, aga ma sinna ei läinud, sest ma lihtsalt ei suutnud end kell 10 hommikul üles ajada (ajavahe andis korralikult tunda). Kõik teised läksid paraadile, aga Marianne jäi koju ja ootas ära kuni ma üles ärkasin ja hommikust sõin ja siis viis mind ka Gowriesse, sest terve päev oli igalpool erinevad tegevused mööda linna. Jõudsime Gowriesse ja läksime parki kus mingi bänd esines ja oli Ameerika autode näitus ja erinevad tegevused. Kui me jõudsime Gowrie mul hakkas kohe sees keerama, sest sain aru, et ma pean kohe oma sõprade-sõbrannadega silmitsi seisma, aga awkward nagu ma olen, siis ma lihtsalt hakkasin kartma :D Kui jõudsime linna sisse, siis ma juba nägin igalpool väljas koolikaaslasi istumas oma hoovides (kõigi hoovid oli lihtsalt inimesi täis, kõikide sugulased-nõbud-tädid-onud-koerad-papagoid olid kokku tulnud, siiski iseseisvuspäev). Olime natuke aega seal pargis, nägin mitut koolikaaslast, osad ei teadnud, et ma olen tagasi, niiet osad inimesed lihtsalt hakkasid kiljuma või tulid suurte silmadega minu juurde ja küsisid “is it real life?!”.. ja siis olen mina, kes ei oska kunagi tähelepanuga hakkama saada… ja olen mingi “jou” :D sain seal Amaraga ringi ja siis läksime sõitsime mööda linna ringi ja läksime karnevalile (või lõbustuspark, ma ei tea kas need on samad asjad, aga nad ütlevad karneval).. Seal saime juba sõprade ja sõbrannadega kokku. Osad ei saanud tükk aega aru, et mina olen mina.. Rääkisin poistega juttu ja siis olin juba umbes 5min Tanneriga rääkinud ja siis mingi hetk Brett jäi kõrval mind täiega jõllitama, kuigi ta oli juba mitu minutit minu kõrval seisnud ja siis lasi “WAIT OMG IT’S LIISA”.. 
Käisime siis veel seal mingitel sõitudel lõbustuspargis ja omg, ma olin kindel, et ma saan surma.. Üks oli selline kus lähed väikesesse kabiini, nagu see on võrest ja siis seal istud kellegi teisega side-by-side ja üks asi läheb üle vöökoha, et ei põrkaks ringi seal “kabiinis”. Ja siis need kabiinid veel käisid ringiratast, (nii, et nagu teeksid kukerpalle, aga oled selle kabiini sees ja siis koguaeg keerledki seal sees) aga kuna see polnud väga tasakaalukas, siis see kohe vajus sinnapoole kuhu sa end kallutad (ette v taha) ja me ütlesime ühele kutile all, et lükaku meid tiirlema ja siis ta pani meile sellise hoo sisse, et me lihtsalt käisime selles kabiinis umbes minut ringiratast niimoodi, et kui me olime suure hooga koguaeg pea alaspidi, siis kõik meie asjad olid mööda seda kabiini laiali ja me karjusime täiesti kõrist. Ma karjusin Amarale, et ma vihkan teda, sest ta tiris mind sinna sõidule ja Amaral olid pisarad silmad, sest kui me olime pea alaspidi ja tiirlesime, siis ta arvas, et ta silmad tulevad peast välja :D  Pärast käisime veel vahepeal kodus ja õhtul läksime tagasi karnevalile kus saime teistega kokku.


Umbes 10-11 ajal õhtul hakkasime liikuma kooli staadionile, sest selle tagant lasti ilutulestiku, kõik tänavad selle ümber olid autosi täis pargitud, inimestel olid toolid kaasas ja istusid tänava ääres, et vaadata ilutulestiku, sest staadioni äär oli rahvast täis ja ka tribüünid. Õpilased lasti väljakule ja see oli lihtsalt nii kaiff! Läksime ka ja viskasime kooli omadega pikali keset staadioni ja see oli lihtsalt nii haigelt lahe, sest nii palju rahvast oli ümber ja see oli kõige eepilisem ilutulestik! Seda lihtsalt nii raske sõnadesse panna. Ma nägin paljusi koolikaaslasi üle aasta, aga seal lamades tundus nagu ma polekski ära läinud, kui lihtsalt oled keset staadioni, ühel pool Clara, teiselpool Taylor ja Mason ja samal ajal kuulen kuidas ees Noah teeb oma debiilseid nalju kellegagi, kõik oli täpselt nagu aasta tagasi! Ilutulestik oli üle 20min ja peale seda läksime Kayla poole kus pidi olema movie night, aga kuna hakkas vihma sadama, siis me läksime sinna ja otsustasime, et teeme mingi muu õhtu seda, sest pidime filmi õues vaatama. Ehk meid oli umbes 7 auto täis inimesi, aga ma polnud isegi pettunud, et see jäi ära, sest ma olin ikka veel nii väsinud! Niiet läksime koju koos Amara ja Maddiega ja nad jäid minu poole filmi vaatama, aga ma jäin umbes 10 minutiga magama. Nii armas oli, et kui ma öösel üles ärkasin (sest räme torm oli, Iowa äike ja müristamine on next level, terve maja värises), siis nägin, et Maddie magas põrandal, aga ta oli toonud mulle teki enne kui ta magama jäi ja oli pannud selle mulle peale :) ma armastan oma USA sõpru! 

olin ka kõndiv USA lipp

küsisin Maddie'lt kuidas ta näeb selle peegliga, tema: "oh, i don't use it anyways" lul

Clara snäp :)

väike karnevali nurk öösel 1 comment: