Thursday, September 26, 2013

YFU all the way

Pole siia kirjutanud juba pea kuuaega ning idee poolest peaksin ma hakkama seda blogi kokku tõmbama, aga ei taha ju sellest blogist veel lahti lasta.. Aga siiski on mul veel paarist asjast kirjutada, sest valimispäevadelt ja üldse on mul palutud kirjutada kas ma olen vahepeal millegi mõistlikuga ka hakkama saanud.. Mõtlesin, et kirjutan siia YFUga seotud asju..

Üks suurem asi kohe mis tulemas on YFU tuur.. Minujaoks tuleb see veel eriti huvitav, sest minu grupp (olen Tallinna grupis) tuleb minu juurde elama nädalaks + kuna Tallinnas raske leida sellist teist elamist, siis ka teine Tallinna grupp tuleb minu juurde ehk ma saan elada nädalaaega 8-9 YFUkaga koos.. Nii et juba on mega fun nädal garanteeritud. Tuur ise näeb välja selline, et käiakse terve nädal koolist-kooli, tehtakse presentatsioone ning räägitakse oma aastast.. Tallinna grupile pole veel kindlaid koole antud, aga mul fingers crossed, et saaksin oma vanasse Westholmi minna.. Westupatsid ftw.

Lisaks olen ma ka nüüd korraldanud valimispäevi nii palju kui võimalik.. Minu täitsa esimene valimispäev oli üllatuslikult Tartus.. Käisin elus teist korda Tartus (tegelikult läksime YFU koosolekule, aga kuna olime juba Tartus, siis why not teha valimispäeva) ja nende korraldamine on tegelikult ikka väga khuul.. Siiani olen jõudnud teha ka valimispäevi Tallinnas ja KÕIGE khuulim on siiski, et siiani on igal valimispäeval keegi öelnud, et nad on mu blogi lugenud vms.. Endal läheb ka tuju heaks :)

Üleüldse on tohutult vahva, et mul on isegi tänaval tuldud rääkima USA teemal või keegi tulnud ütlema, et on mu blogi lugenud, lihtsalt wow! Ma alustasin seda blogi ise kaheldes kas viitsin seda lõpuni teha, kas keegi üldse loeks... Kuigi siiski mu põhi eesmärk oli anda oma vanematele teada, et ma olen elus ja terve. Lihtsalt siinkohal ütleks kõigile aitäh, kes on nii palju huvi tundnud selle blogi vastu!!

Muidu on Eestis ikka väga bittersweet olla, sest ei möödu päevagi mõeldes oma USA elule, oma sealsele perele ja kõigele! Pisar. Kuigi samas YFU on suur osa ikka veel mu elust (nagu kergelt aru saada), sest esiteks, mul on YFUkast klassiõde ja siis teiseks... Mu parim sõbranna on YFUkas. must love exchange students!

Lisaks võib mind leida 11.oktoobril YFU kontorist, USA infotunnist mida ma teen :)


teel Tartusse - Liisa (Ecuador) - Carmen (Belgia) - Mariin (Šveits) ja mina

sest me ilmsegelt pidime Kistaga (Norra) Tartus ühe kampsuni sisse mahtuma

viisime üks päev Mehhiko vahetusõpilased Tallinna loomaaeda - Carmen - Mina - (teine) Liisa - Miguel + hiljem joinis ka Paulina :)
ilmselgelt kes mind instas follow'ivad on kõike neid pilte juba näinud :D

6 comments:

 1. Kus koolis sa käid nüüd ja mis klassis? Muidu sul oli terve aasta vältel supersuper blogi! :) Nägin sind ka üks päev estonia juures jalutamas hea tunne oli kohe ära tunda :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Käin EBS gümnaasiumis ja 11. Euroopa klassis :) Suur aitäh!!! Hahaaa, armas :D

   Delete
 2. Mida su viimane twiit tähendas? Mis seal usas toimus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vaatasin seda kuupäeva ja kellaaega ja ma arvan, et ma tean millist Sa mõtled... See on pikem jutt niiet ma kirjutan sellest eraldi

   Delete
 3. Lugesin su blogi paari päevaga läbi. Kui lõpetasin, siis tundsin, et midagi oleks nagu puudu. Nii kurb tunne oli kuidagi. Aga see blogi on tõesti super! :)

  ReplyDelete