Friday, July 5, 2013

igatsus

Olen olnud Eesti pinnal natukene nüüd. Nii paljud küsivad, kas ma igatsen USA - jah, igatsen nii tohutult igatsen.. Aga see on selline veider igatsus, ma ei igatse otseselt olla USAs, ma igatsen olla vahetusõpilane.
Ma täiesti kogemata juhtusin täna ühele blogile ning minu üllatuseks oli see ühe selle aastase usa võp'i blogi ning tema blogist leidsin ka teisi linke... See võttis korra reaalselt silma märjaks, sellist asja vist tõesti mõistab ainult teine võp.. aga igatahes, lugesin kuidas oodatakse ELO(nüüd on ELO läbi, aga ma kirjutasin selle postituse varem) ning kuidas saadakse oma peresi teada... Eelmine suvi oli mul täis nii palju ärevust- see ootusärevus mis valdas mind enne usasse minekut, saades oma pere teada ja ikka elo.. ELO oli minu suve täielik tipphetk, kõik need teised vahetusõpilased, vabatahtlikud, söök jnejne. Nii tore on näha, et selle aastased võpid on sama excited, sest see aasta tuleb mega neil! 

Aga nüüd lähipäevil vastan kõigile küsimustele (eelmise postituse omadele) korralikult :) 

Ja lõpuks, väag paljud on küsinud, et kas ma jätkan blogimist, nii et siin see on - http://liisapohlak.blogspot.com/ 
Enamasti hakkan kirjutama oma reisidest, olen siiani jõudnud panna paari reisi pildid + ülehomme lähen Londonisse, nii et kindlasti kirjutan ka sellest hiljem :) 

1 comment:

  1. Kas sa saaksid jagada seda uue vahtusõpilase blogi? :)

    ReplyDelete