Thursday, June 27, 2013

Viimased päevad

Mõtlesin, et oma sünnipäeva puhul võiks selle postituse ka lõpuks ära lõpetada.. See on kirjutatud erinevatel aegadel, nii et ma loodan, et mingeid kordusi pole :)

Viimastel päevadel oli tohutult kiire, tegemisi jätkus.. Pidin käima endale lisa kohvrit ostmas ning üleüldse asjatasime ringi hostvanematega...

Viimasel päeval skypesin hommikul oma armsa sõbrannaga Karoliinaga ning siis juba tulid Hannah, Emalee ja Kailee mulle järgi. Käisime nendega koos söömas ja siis otsustasime minna järve äärde.. Hannah ja Emalee ujusid ning me Kaileega vaatasime, sest no ei tahtnud uuesti sinna sopavette minna :D Rääksime juttu ning lihtsalt ei tundunud, et oli viimane päev, väga ebareaalne..

Läksin natuke enne kella kuute koju, sest hostisa ütles, et oleks kindlalt kella kuueks kodus... No läksin kella kuueks koju.... kedagi polnud kodus :D fun. Lõpuks kõik tulid, Marc (hostisa), Elise (hostema), Jojo, Amara, Annalise ning Joy (hostvanemate tütar) ning sõime õhtust.. Hostisa tegi mu lemmik sööki ning oligi reaalselt viimane õhtusöök. Kuna meid oli nii mitu, siis sõime söögitoas ning hostvanemad panid mind laua otsa istuma.. No ikka päris kurb hakkas söömise ajal. Sain hostvanematelt ning Amara+Annalise+Joy'lt kingi ning üldse rääkisime igast toredaid asju mis selle aastaga on toimunud :)
Mingi hetk vaatasin Amarale otsa ning lihtsalt mõlemad hakkasime korraga nutma... Nii kurb, ta on nagu reaalne õde mul selle aastaga, kuidas ma saan oma õde jätta?? Mõlemad lihtsalt katsime oma näod kätega ning pere ei teadnud enam kumba lohutada. Aga saime hakkama lõpuks.

Peale õhtusööki ma veel natuke pakkisin ning siis otsustasime, et ei taha veeta oma viimast õhtut depressiivselt. Niiet kutsusin kõik sõbrad-sõbrannad enda poole ning tegime movie night'i, õues! Hostisa tõi sellist valge ekraani ning meil oli kodus projektor, nii et panime garaaži ette selle :) kui rahvas jõudis, siis kõik kellel olid kastikad (USAkatel kõikidel truck'id) tõmbasid oma autod tagurpidi ning lasid kasti ääre alla ning lamasime seal siis ja vaatasime filmi.. See oli totaalne filmi hetk :D chillisime niimoodi, toppisime kastikatesse hullult tekke ja patju, et mõnus oleks ning siis seal lebotasime, 5 autot järjest poolkaares ning osad veel istusid toolidega seal keskel.
Vaatasime mingit õudusfilmi + heli oli nii kõvasti, et ma olin üllatunud, et keegi ei tulnud vinguma.

Peale filmi tuligi hetk mil ma pidin reaalselt head aega jätma inimestega :( üldse ei tahtnud, ei olnud kõigeks selleks valmis.. Aga  viimastega läks väga pikalt, nt Maddie, ta läks minema, Kayla ütles, et me läheks temaga ta auto juurde ning kui me ta auto poole kõndisime, Kayla lihtsalt niimoodi hakkas nutma, et istus lihtsalt maha (paraku tol hetkel keset teed, aga see oli nii kell 1 hommikul, nii et liiklust polnud) ning lõpuks istusime meie Maddiega ta kõrvale ja lihtsalt kolmekesi nutsime.. Kayla nuttis nii lohutamatult.. :'( lõpuks kui läksime teiste juurde tagasi, siis kuulsin kuidas poisid pannud panuseid, et kes järgmisena hakkab nutma... Kõik oli neile nali kui üks kutt ütles head aega ning tal olid pisarad silmas.. Igatahes väga emotsionaalne "hüvasti" jätt oli. Enamikega kellega kallistasin ja rääkisin viimaseid asju hakkasid nutma. Mingi hetk ma olin nii palju nutnud, et lihtsalt ei tulnud enam. Pärast veel sain twitterist ja instast ja igalpoolt armsaid tekste ja asju :') oh kuidas mul on siin sõpradega vedanud!!

kopin siia mingid armsamad asjad twitterist - 

Hannah - "You can't go Liisa:((((("
Kayla - "Worst goodbye ever :'( <\3 I love you so much Liisa."
Maddie - "My babies flag is framed and hung up in my room already. I will never forget you "
- "The hardest goodbye yet </3"
- "Liisa, you'll be in my heart forever :) Im crying myself to sleep dont judge me. Just know u made a big impact on my life and I love u"
Amara - "Life is so depressing that I just sit here thinking it's all unreal. Too many emotions in one night. </3"


Hannah millegipärast võttis söögikohast sibula kaasa ja pidi selle Kailee'le pähe panema

õnnelikud

andsin kolmele inimesele siin Eesti lipud :) nagu tweedist näha, ka siis Maddile :D "i love you much" on väike inside joke :D

aru saada, et natuke pisaraid valatud juba :D

niimoodi oldi tekkide kuhjas

Brandon - Hannah ja Mason :D:D

Taylor ja Clara valisid filmi

kahjuks kõik autud ei mahtunud peale, aga niimoodi see pm oli :)

Peale filmi Specer ja Mason laulsid ja tantsisid ühes autos

poetaseime pisaraid ringis ja siis tuli Annalise... :D

mason

Spencer ja Mason taaskord...

8 comments:

 1. Maitea kas Sa suudad seda uskuda, kuid mul läksid endalgi silmad märjaks :(

  ReplyDelete
 2. Oota kas Jojoga hüvasti jätmisest kirjutad veel? :)

  PS! Väga hästi kirjutad! Kas plaanid lähiajal USA-sse neile külla minna? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kirjutan ka sellest, unustasin küll uude kirjutada, aga kirjutan sellest järgmisesse postitusse :)

   Millalgil kindlasti, pole veel lihtsalt kindel millal :)

   Delete
 3. Palju palju õnne sulle sünnipäevaks, Liisa! :)

  ReplyDelete
 4. Sul on lihtsalt tohutult lahe blogi, siiralt loodan et jätkad mingisugust kirjutamist, sest teed seda nii hästi! :) Palju õnne sünnipäevaks ! (väikeste hilinemistega) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. vastan paari päevase hilinemisega... aga suur aitäh sulle :)

   Delete