Sunday, June 9, 2013

sleepover

See 'suvi' on justkui olnud täis nii palju asju, aga samas ka mitte midagi.. Midagi väga suurt ei ole juhtunud...

Paar õhtut tagasi oli sleepover minu pool koos Maddie ja Amaraga.. Käisime õhtul väljas natuke ning siis kella 5ni hommikul lihtsalt istusime üleval ning olime laisad mu elutoas.. Hostisa tuli ka kell 1 öösel koju ja ta lihtsalt vaatas elutuppa, nägi meie kuhjas tekke ja asju ning lihtsalt naeris ja kõndis minema :D Rahulikult võtsime maja üle. Amara näitas öösel mulle mingit inimest Prantsusmaalt ning Amaralt tulid kõige kuldsemad sõnad "Liisa,Liisa, look he's from Europe, you can speak european with him!!!" Päriselt, PÄRISELT euroopa keelt või... Selle peale ma rõõmsalt vastasin, et Euroopa ei ole riik, et meil oleks euroopa keel ning kirss tordil - Maddie tegi suured silmad, nimelt ta arvas, et Euroopa on riik. Ma olen üritanud neid siin juba viimased 10 kuud harida... ütleme nii, et sellest pole midagi välja tulnud :D
Ma tagasi mõeldes, olen üpris üllatunud, et me ei ajanud hostvanemaid öösel üles, sest ega me naeru tagasi ei hoidnud ning Amara ideed... Nimelt pidime ülevalt korruselt saama madratsi alla, aga ilmselgelt parim idee oli, et panime madratsi trepi peale ja Amara lasi sellega alla, hostvanemate magamistoa kõrval kell 4 hommikul - win :D Lõpuks natsa enne kella viite hommikul panime telekast Pitch Perfect'i mängima ning jäime magama seda vaadates.
Mul oli Amarast päris kurb.. Ta pidi juba kell 6:45 üles ärkama ning sõitma Gowrie'sse, sest Gowries toimus terve päev garage sale'd ning ka nemad müüsid oma vana kola..
Ise ärkasime Maddie'ga alles 12 ajal päeval, mil mu hostisa tuli elutuppa ning ütles, et ta läheb ära, aga tegi meile hommikusöögi :) nii armas, ajasime end unisena kööki, pannkoogid laual ning valmis lõigatud puuviljad! Mu hostisa ei käi mingitel kindlatel kellaaegadel tööl, nii et ta pidevalt hoolitseb meie eest siin, sest hostema käib reaalselt 9-5 tööl.. Sõime ära ning siis läksime tagasi teleka ette pikali - mõlemad jäime magama jälle :D oh well.. Vähemalt mingi aeg tuli UPS mehikene ning tõi mulle mu uue telefoni, great success!! USA on lihtsalt kõige mugavam riik ever, kõik asjad tuuakse koju kätte.

Üks hommik oli meie kirikus matused ning hostisa palus minul, Annalisel ja Jojol aidata selleks ette valmistada. Nii olingi ma üks hommik kell 9 hommikul kirikus, tegin võileibu :D Annalise'ga ma saan ka väga hästi läbi ning ta selline easy going nii et tegime oma võileibu ning laulsime ja tantsisime Pitch Perfect'i laulude järgi.. Kiriku köögist on kaks suuremat akent söögisaali poole ning me nägime küll, et seal mingid inimesed istuvad, aga noh, ega me ei lasknud ennast sellest segada. Üks neiu küll reaalselt jõllitas meid, aga mis seal ikka.. :D Hiljem hostisa tutvustas meid tollele perele kes seal istus - too lahkunu perekond.. Okei, piinlik! Me mingi laulame ja tantsime võileibadega ning nad istusid seal lihtsalt vaikselt.. oops.. Ma alati satun igasugustesse piinlikesse olukordadesse, nii et see polnud midagi uut :D

Lisaks, ma juba alustasin oma sellise "lõppaasta" postitusega ning erinevate flasback'ide kirjutamist, ma ei suuda uskuda, et ma juba järgmine nädal jätan kõige selle siin!!

Annalise... me olime üpris normaalsed seal köögis

Maddie pakiruum oli vist üpris täis :D

kell 1 päeval, ma vaatasin telekast girl code'i ning Maddie magas :D

14 comments:

 1. Kas Sa teed hüvastijätu peo ka? Koos Jojoga? (ilmselt vist mitte :D). Kas Sa Taylori ja kõikide nendega, kellega aasta alguses suhtlesid, ei suhtle enam?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teen midagi sellelaadset, oma varajase 18. sünnipäeva peo ning samal ajal ka justkui hüvastijätu pidu, ning kuna Jojo eraldi ei tee midagi, siis justkui ütleb ka seal "hüvasti" inimestega :D Näiteks Taylor'iga ma suhtlesin tõesti rohkem aasta esimesel poolel, sest meil oli siiski koolis üks tund koos + cross country. Aga ma siiani suhtlen nendega, kooli ajal olime samas seltskonnas enne tunde, kui pidime ootama pea 30 min tundide alguseni (enne tunde pidime istuma commonsis natuke) :)

   Delete
 2. Kas Sa soovitaksid kõigil VÕP iks minna? Võiksid sellest isegi pikemalt rääkida, mida soovitam/ millega peaks arvestama jne :D

  Ma loeks hea meelega Sinu reisidest. Loodan, et jätkad blogimist :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovitaks!!! Eks ma kirjutan siis sellest pikemalt ka :)

   Ma kirjutan sellest mingis teises postituses mida ma otsustasin oma edasi blogimisega teha :)

   Delete
 3. Võiksid tõesti ka Eestisse naastes blogi kirjutamist jätkata..saaksid kirjutada, kuidas USA sõpradega edasi suhtled ja kuidas sind kodumaal vastu võeti jne :) Muidu polekski mul enam mida huviga oodata ja lugeda :(

  ReplyDelete
 4. nõustun kümne käega, et võiksid edasi blogida avaliku blogina. Väga tore oleks lugeda kuidas elu edasi kulgeb :) Oled tõsiselt hea kirjutaja !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh, aitäh!! Ma kirjutan kunagi mingisse postitusse mida ma otsustasin edasi blogimisega :)

   Delete
 5. Selline küsimus et kes on Jojo kutt/boyfriend seal ameerikas? ja kas ta käis Promil Masoniga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta kutt pole minu suhtlusringkonnas, pole temast vist kordagi kirjutanud ning ma ei teagi kas nad on enam "koos" sest nüüd ta on koguaeg ühe tema sõbraga koos :D who knows... ja ta käis Masoniga prom'il.

   Delete
  2. Mäletan, Sa mainisid kunagi,et ta suhtleb enamasti noorematega. Kas ta kutt on ka temast noorem (ja see sõber)? :D

   Delete
  3. jah, sophmore'd, (10.ndikud siis Eestis) :D

   Delete
 6. Kas Jojol on ka blogi?

  ReplyDelete