Tuesday, June 4, 2013

LAST DAY OF SCHOOL

Endale üllatuseks oli mul juba viimane koolipäev ära..

Eelmine õhtu jäi Amara minu poole ööseks, et saaksime koos reedel end sättida kooli jaoks valmis.. Eelnev õhtu oli igalpool twitteris kirjas, et tüdrukud kannaksid suve kleite, nii et just paari päeva eest ostsime Amaraga samad kleidid, ilmselgelt meil sama maitse :D ma ei jäänud terve kooliaasta jooksul kordagi hiljaks ja siis viimase päeval tegime mega napika.. Kooli parklasse jõudes nägime just kuidas Hannah sõitis teisest parkla otsast sisse.. Kooli kõrval kõndides kuulsime juba kuidas koolis sees räägiti announcement'e ehk, et kuhu ruumi me pidime minema, sest meil olid esimese asjana klassikoosolekud. Astusime kooli sisse ja juba seal käis räige sebimine, terve päev oli koolis üpris suur paanika.. Klassi koosolekul hääletasime klassi presidenti, asepresidenti ja sekretäri järgmiseks aastaks.. Ma ausalt öeldes ei mäletagi kes need endale said, sest kui meil ikka kogu klass kokku võtta ühte suurde ruumi - jube lärm :D  Kui pidime sekretäri hääletama, siis keegi sosistas, et davaj, hääletame Alexa poolt, mõeldud - tehtud! Alexa istus mu kõrval ning nägi, et ma kirjutasin tema nime paberile ning ta oli kohe "if i win... i will hunt you down" sest ta ei tahtnud tegelt seda saada :D ja oh seda rõõmu, ta saigi klassi sekretäriks!! Ta on reaalselt selline tüdruk, kellel on kõigest üpris ükskõik nii et mu klassil läheb kindlasti hästi järgmine aasta.
Lisaks koosoleku ajal tuli officist läbi kõlarite "all girls who are wearing strapless dresses or shirts - TO THE OFFICE.. We will give you a t-shirt to cover yourself up" see sai kohe palju vastukaja kõigilt :D kui õpilased ei tee viimasel päeval draamat, siis direktor ikka.. Ehk siis kõik kellel oli paelteta pluusid pidid minema office'sse, mul endal oli ka, aga samas oli mul kampsun peal, nii et ma ei läinud :D kuulsin teistelt, et nende peale karjuti ja siis nad said kõik mingi lost'n'found asjadest midagi selga.. Paari minutiga oli terve twitter ja fesar täis kõigi postitusi ja vingumisi - ala "Getting kicked out by showing too much shoulder. Sorry ladies and gents." või "Woah boys, the school is worried you'll get too exited by our shoulders.” naljakas.
Kui meil said klassikoosolekud läbi, siis pidime minema tundidesse, tunnid olid nii 13 minutit pikad, pidime lihtsalt õpikud ära andma ning ühe paberi peale allkirja saama. Esimese ja teise tunni sai oldud ikka seal klassis kus vaja ning mingi hetk läks asi täiega käest ära.. Lihtsalt käisime õpetajate juures ära kiirelt ning saime järjest allkirjad ära ning siis lihtsalt kõik olid koolipeal kuskil - tegid kappe tühjaks või jooksid klassist klassi allkirju saamas.. Mingi hetk enda koridori minnes oli hea vaatepilt, rida poisse tegid oma kappe tühjaks, see nägi lihtsalt selline välja, et neil kõigil oli mega suur prügikast kõrval ja siis nad lihtsalt viskasid kõik prügikasti :D
"Koolipäev" sai juba kell 11:30 ning siis kõik pidid viima oma paberi allkirjadega kooli officisse, järjekord oli ebanormaalselt pikk, kuigi paljud viisid oma paberid varem.. aga siiski. Reaalelt seisti pm välisuksest välja, ise tegin nipika ning sain otse dire juurde nii et ma sain vähem kui minutiga enda paberi ära anda :D must love being foreign! 
Peale tunde käisin veel ütles Ms. Vogel'ile nägemist... Ta on nagu reaalselt läbi aegade mu kõige lemmikuim õpetaja, ta oli alati mulle toeks või kuulas mind kui mingi probleem oli.. Ta lihtsalt polnud nagu õpetaja. Igatahes kui ma ta juurest ära läksin, siis tal läksid silmad märjaks... Siis hakkas küll kurb.
Üldse nii paljud tulid kallistama ning pilte tegema viimasel päeval.. Natuke naljakas oli küll kui üks tüdruk tegi minuga pilti ja siis ta oli mingi "i'm gonna miss you!!!" aga ma pole temaga reaalselt terve aasta jooksul sõnagi vahetanud :D Koolist ära minnes veel direktor tegi isegi pilti minuga ja üldse, päris kurvaks läks see kõigile head aega ütlemine..

Peale kooli läksin korraks Stephanie poole ning siis läksime koos Hannahi, Stephanie ja Alexaga Fort Dodge sööma.. Vahepeal teepeal lugesin mida inimesed mulle mu Goodbye book'i (tegin sellise raamatukese kuhu lasin õpetajatel ja osadel sisse kirjutada ning jah, üpriski depressiivne nimi :D) kirjutanud.
Fort Dodges igatahes käisime lihtsalt söömas kuskil hiinakas, ise lõpuks ikka sõin ainult USA kiirtoitu :D üpris orginaalne olen. Vaatasime siis nats poodides ringi ning sõitsime Alexa poole. Alexa roolis - so much fun :D Läksime igaljuhul tema poole, näitas meile oma hobuseid (ta on ratsutaja) ning üldse oma farmi (this is still Iowa).. Kõige naljakam oli kui nägime, et Alexa maja kõrval midagi põles kraavis ja kui Alexa läks tuppa, küsis emalt, et mis nad põlema panid ja ta ema oli nagu "what??? where's your little brother?" paraku ta väikevend pani kraavi põlema :D Neil täiega ilus kodu.. Täiega naljakas oli, kuidas Alexa on täiega selline keda ei huvita väga kuidas ta välja näeb ja siis ta ema on selline, kellel on mega solaariumi jume ning ei lase Alexal kodust välja minna ilma meigita :D :D

Peale Alexa pool olemist midagi väga ei toimunudki ning minu suvi lõpuks alanud!!!! Üritasin mingeid pilte ka koolist teha too päev..

ma ei saanud seda kuidagi teistmoodi siia panna :D
ja lisaks... Amara teeb koguaeg minu aksendi üle nalja nii et kirjutas pealkirjaks "skool" :( :D

Amaral polnud päikseprille nii et ta üritas kuidagi päikest varjata
kunagi kui peale lahkmispidu on sellesse rohkem kirjutanud, siis postitan mõned kommentaarid siia :)

 
Clayton tegi viimasel päeval nalja, ehk parkis mõned kinni

Ms. Vogeli klassi jõudes :D

Drake joonistas Ms. Vogelile selle tüübi despicable me'st 

Amara & I 

üks kokandusklassi nurkadest :D

Tatum - mina - Erica... mu põhilised kunsti tunni semud

väike osa kooli jõusaalist


Stephanie'ga pidime mingi hetk asju vedama :D ning siin näha millised on meie kooli joomis asjandused mis igalpool on 

Steph & Raeann

junior hallway... Meie koridor on 0 korrusel, ehk pole aknaid.. Kui ma ükskord kirjutasin, et koolis läks elekter ära, siis nüüd saab aru kuidas meil reaalselt polnud mitte mingit valgustust seal ehk me kõik kõndisime reaalselt üksteisele otsa :D 

kunsti klass

minu laeplaat :) kõik senior'id (kes on kunstiklassis) saavad maalida ühe laeplaadi ning õpetaja lasi minul ka, sest mind pole nendega järgmine aasta :)


kooli parkla on alati packed

iowa autod..


mu armas Hannah ja siis Alexat ka nurgas näha :D

12 comments:

 1. Kuidas see võimalik on, et Su aasta saab JUBA läbi??? Kuidas Sulle endale tundus (kas läks kiiresti v aeglaselt)? Kas tahaksid kauem olla v ootad juba ära minemist? Ja ootan VÄGA sinu järgnevaid postitusi, mis peaks vist üsna ruttu tulema :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. I KNOW!!! Nii veider. Koguaeg on tundunud, et aeg läheb ebanormaalselt kiirelt ning nüüd lõpus aina kiiremini läheb... Ära minekuga on väga mixed emotions, sest samas üldse ei taha ära minna, aga samas kohe kui ma Eestisse, siis on nii palju khuule asju toimumas (õe pulm, minu 18.nes sünnipäev jne) :) varsti üritan midagi teha!

   Delete
 2. Esiteks, väga hea blogi! Kiitus!
  Teiseks, täääääääiesti teemaväline küsimus, kui palju USA's iPhoned maksavad? Ning kas pm oleks võimalik sealt osta ning Eestis kasutada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!! :) Haha, on küll, aga pole lugu :D Ning on täitsa võimalik ning mina just üleeile tellisin endale iPhone 5 :D haha, aga see oleneb väga milline mudel, kui suure mäluga (hinnad), seda kõike saab näha apple lehelt (tellisin apple lehelt) ning on võimalus tellide sim-free ehk saab ka Eestis kasutada :)

   Delete
 3. Nii kahju, et sa juba varsti lahkud. Koguaeg käin vaatamas kas uut postitust ka on. Kas Jojo peab ka mingit blogilaadset asja?

  ReplyDelete
 4. Mul tuli selline küsimus, et kuidas teil seal üldse mustanahalisi pole koolis ega sõprusringkonnas? Kas see on tingitud teie pärapõrgus asumisest või farmerikogukonnast? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koolis on paar musta ning mõni mehhiklane, aga nad kõik nooremates :) tumedanahalised on enamjaolt linnades (Fort Dodges üpriski palju), nad väga pole farmerid :D

   Delete
 5. Millal sa sellest kadunud tüdrukust kirjutad? Kas ta on leitud juba?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teda kahjuks ei leitudki, ma kirjutan sellest nüüd kohe varsti :(

   Delete
 6. Selline küsimus, et miks sa selle Drake postituse ära kustutasid? kas see ikkagi polnud tema vms?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahhaaaa, ma ei tea.. Ma kirjutasin selle nii kiiruga kohe kui see juhtus :D Mina ja Amara oleme pm surmkindlad tglt, et see oli tema, aga see lihtsalt tundus too good to be true :D

   Delete