Friday, June 7, 2013

Kadunud tüdruk

Sellest juba nüüd natuke aega möödas, mil kirjutasin kahest tüdrukust kes ära rööviti. Üks tüdruk on ikka kadunud, too tauni sündroomiga 15-aastane. See kõik on ikka veel südantlõhestav ning poleks päeva mil ei kuuleks kedagi temast rääkimast. Pea nädala aega peale selle juhtumist olid suured otsingud siin igalpool, aga kahjuks ei leitud teda. Tulid küll aina uued uudised, aga ei midagi head.. Leiti palju (tolle tüdruku) verd tolle mehe autost ning ka sigalast.. Jah, paraku kõik see toimus sigala ümbruses - noorem tüdruk põgenes autost kui oli pargitud sigala ees, too mees poos ennast üles sigala kõrval ning inimesed nägin teda ja üht tüdrukut sigalasse sisenemas, kahjuks keegi ei tea kuidas sealt väljuti. Nii raske ja paha kui seda kirjutada ei ole, siis ma kardan, et mees lihtsalt paanikaga viskas too sigadele söögiks, sest kuuldavasti need sead söövad kõike seal. Lisaks üritati lähedal olevat jõge läbi, aga ei midagi.. See kõik on lihtsalt h-a-i-g-e. Käisin paari päeva eest Daytonis (tolles linnas kus see juhtus) ning seal olid kõik tänava postid ära 'kaunistatud' lillade lintidega, sest lilla oli Kathlynn'i lemmikvärv. Lisaks on palju armsaid asju tehtud tema nimel, meie kandsime koolis ühel päeval kõik lillasi riideid ning meie kooli pesapalli tiimil on lillad jalanõupaelad. See kõik shokeeris ikka korralikult siinseid. :'(

Ja mitte, et sellest kõigest ei aitaks... Eelmine nädal juhtus järjekordne lasterööv. Nii jube oli, siin alati kui midagi juhtub, siis absoluutselt kõik meediaväljaanded edastavad infot. Näiteks Amara, ta sõitis just minu poole üksinda ning järsku raadio jäi vait ja siis tuli paanika signaal ning räägiti, et uus lasterööv Iowas, kirjeldati 2 last kes rööviti ning sõiduvahendit.. Mis kõige hullem, kannatanuteks olid 1-kuune ja 4-aastane poiss.. Thank god nad leiti juba järgmisel päeval meie kõrval osariigist. Ma ei tea kuidas või kes, aga vähemalt nad leidsid. Seekord oli vargaks naine, mis ei ole hullem ega parem - see maailm on lihtsalt haige.

Selle kõige peale otsustasim ma googeldada mõndasi asju ning leidsin shokeeriva numbri - nimelt läheb USAs 2,185 alaealist kaduma keskmiselt PÄEVAS mis teeb, et iga ühe minuti tagant läheb nii 1-2 last kaduma..  ma ei tea kuhu see maailm jõuda tahab niimoodi, mina isiklikult tahaks selles inimkonnas niimoodi alla anda 

8 comments:

 1. Ma imestan, et pooled/enamik VÕP-e saadetakse just Iowa piirkonda.. kus toimub niitihti lapserööve? Vaata et Sa ettevaatlik oled!

  ReplyDelete
  Replies
  1. See pole üldse selle piirkonna viga, see on kogu üle Ameerika (see statistika). Ning Iowas olen mina ainus Eesti VÕP, ning just Iowasse väga tihti ei satuta, aga üldjuhul satutakse siia kagu USAsse lihtsalt, et siin pered võtavad rohkem VÕPe. Aga eks ma olen ettevaatlik :)

   Delete
 2. Sa oled seest ja väljast üks ilus inimene!

  ReplyDelete
 3. Mõtlesin ka sulle midagi positiivset kirjutada. Olen su blogi jälginud juba tükk aega ja tõsiselt, sul ongi parim blogi. Lisaks sa tundud alati nii rõõmsameelne ja positiivne inimene. Täielik optimist. Nõustun eelmise inimesega - seest ja väljast üks väga kena inimene. :) Nii kahju, et juba varsti lahkud, aga võta siis sellest ajast viimast ja naudi!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!!!! :) eks ma ürian olla, lihtsalt ei saa elada full elu olles pessimist :)

   Delete
 4. Lugesin su blogi 3 päevaga läbi ja no super lihtsalt!! Aga tahaks küsida, et kas sa tuled rikkamast perest, et saad lubada vahetusõpilasteprogrammi (YFU), riideid, reise seal jne :) sest tundub et need summad üpris kopsakad seal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh, nii armas :) aga ütleme nii, et on piisavalt vahendeid jah, et saada asju nautida :D heh, tegelt väga hullu siin ka ei ole, natuke :D

   Delete