Thursday, May 2, 2013

SNOW DAY IN MAY

Jah, täna oli snow day. Eile oli väljas +23 kraadi, ilus suvi ja ärkasin täna hommikul üles - lumi maas. Hostema äratas mind üles ja ütles, et meil tunnid algavad täna 2 tundi hiljem ilma tõttu.. Esimene küsimus oli, et kas vihm ujutas kooli minema või mis, sest see tundus kõige "loogilisem" põhjus peale tormi mis öösel oli. Aga ei, lumi maas! Ma reaalselt jooksin akna juurde ja olin kindel, et see on uni.. Aga ei, lumi :))) korra lõi korralik jõulutunne sisse! Iowa on ainuke koht kus saab nädala jooksul kõiki nelja aastaaega tunda! Läksin igatahes hommikul tagasi magama ning lõpuks sain pikalt sisse magada, sest lõpuks tühistati tänane koolipäev üldse ära. Ameeriklased jälle paanikas!
Muidu mul poleks selle vastu midagi, aga mul siiski laupäeval prom :D Ma ei mõista kust see lumi tuli, sest miinuskraade pole kordagi näidanud (koguaeg nii 0-4 soojakraadi vahel eilsest ööst saadik) ning esmaspäeval lubatakse jälle +22 kraadi... Kogu see ilm on korralik müsteerium. :D

Ilmselgelt olid kõik twitter, facebook ja instagram ainult kõigi vingumisi ja lumepilte täis, aga tegelikult oli päris naljakas Noah'i facebooki staatus et "Alright guys... Who's the asshole with the time machine?" :D

täpselt selline vaatepilt avanes hommikul :))))

it's beginning to look a lot like christmas


järgmine postitus tuleb peale prom'i. Homme lähen peale kooli Amara poole, käime Fort Dodges viimaseid asju tegemas prom'i jaoks ning jään ööseks tema poole :)


2 comments:

  1. Ma ei ole sulle varem kommentaare kirjutanud, aga ma olen su blogi algusest peale jälginud. Minumeelest on see väga kaasahaaravalt kirjutatud, iga päev esimese asjana tulen kontrollin kohe kas on juba uus osa :)

    Palju edu sulle prom'il ja aitäh sellise huvitava blogi eest :)

    ReplyDelete