Thursday, May 16, 2013

Omaha Zoo

Teisipäeval sõitsin koos oma kooli õpilasesindusega Nebraskasse, Omaha loomaaeda :) Algul polnud mul ausalt öeldes õrna aimugi kes väga ÕE's on, aga tuli välja, et nii paljud "minu inimesed" - Steph, Raeann, Cole, Trey, Clayton, Katie, Clara jne... Pea kõigiga sealt suhtlen kasvõi natukenegi ja isegi nende paariga kellega ma polnud kunagi varem suhelnud sain nüüd räägitud :) Hommikul kogunesime juba 7 aeg ning 3 tunnine bussisõit algas... Kõige parem oli veel lisaks, et mingi segadus tekkis bussijuhtidega, nii et meie enda kooli direktor hüppas rõõmsalt rooli :D Ta on täiega lahe, väga easygoing. Poolel teel peatusime McDonalds'is, sõime hommikust (siin on hommikuti mäkis teistsugune menüü, breakfast menu). Bussis hakkas aina palavamaks kiskuma - juba hommikul kell 10 oli +26 kraadi... Ma algul küll mõtlesin, et terve tee Omahasse magan, aga kus sellega, istusin Raeann'i kõrval bussis, nii et juttu jätkus kauemaks ning lisaks meie taga istusid kohe Cole ja teised poisid ning kuulsin nende vestlust mis oli a la "how did dinosaurs die?" - "i'm pretty sure santa killed them" ehk juba nende vestlust kuulata oli üpris meeltlahutav. Kohale jõudes kuumalaine reaalselt lõi meid - päeva jooksul tuli 40 kraadi ära, mis te arvate, kas ma tundsin, et on aeg sussid püsti visata või mitte. Mulle meeldib soe ilm, aga mingi hetk ikka oli tunne, et seda päeva ei ela üle. Siiski saime ilusti nii 6 tundi seal ringi kõnnitud päikse käes :))) Õnneks tolles loomaaias olid erinevad majakesed kust sai loomi vaadata, nii et ei pidanud terve aeg kõrbema. Loomaed ise oli tohutult ilus, üpris suur ning loomi oli väga palju! (Seal olid isegi pingviinid!!) Muidu peamiselt käisin seal ringi Raeann'i ja Stephanie'ga, sest no raske on 30 inimesega üheskoos otsustada, et mis looma tahetakse näha, umbes poole ajast olime koos ka Trey, Callie, Nick'i, Skylari ja Jacklyn'iga, sest mingi hetk lihtsalt juhtusime nendega kokku :) Lisaks tolles loomaaias oli kino kus näidati erinevaid loomade teemalisi filme, nii et vaatasime ka mingit dinosauruste filmi :D algul mõtlesin küll, et oh issand mis see on, aga tegelikult oli mega khuul 30-minutiline filmike. Peale toda filmi käisime veel ringi ning lõpuks hakkasime tagasi minema... Tagasi teel sain jälle kinnitust, et USAkad on nagu eestlased (kui mitte isegi rohkem) laulurahvas! Poisid võtsid koguaeg erinevaid laulujuppe üles, alustades "wheels of the bus go round and round.." lauluga ja lõpetades USA hümni ning Bieberi lauludega.
Ms. Vogel hakkas mingi hetk rääkima üle bussi, et tal hea meel selle reisikese üle, sest me oleme imeline grupp ning vähemalt oskame käituda ning siis Trey lasi vastu "seriously?" ning Clara õhupall plahvatas ja sellepeale hakkas omakorda Katie nutma/karjuma üle bussi (mitte päriselt nutma)... Ms. Vogel lihtsalt vaatas meid ning ütles "as i was saying... you really are "special" group" 
Naljakas kuidas ma näiteks aasta alguses vaatasin neid inimesi suurte silmadega ning mõtlesin, et oh boy, kuidas ma saan nende ja nende naljadega hakkama. Aga tuleb aus olla - nad kõik on ühed kõige lahedamad inimesed keda ma olen kohanud ning see reis oli super khuul!

Raeann'iga bussis
Kõik olid nii vaimustuses mu prillidest, kohe näha, et Ameerika südamelähedane :D

Clayton & i

Claraga 

Stephanie ja Logan


                                                          mina - Katie - Clayton - Clara


zoo
Raeann ja Steph pingviiniga

niiii lahe sea life tunnel


mina - Raeann - Steph


natuke jube oli ikka kui selline vend ujub vähem kui meetri kaugusel

mu bussikaaslane

ning lisaks väga palju veidraid kalu
otsisime tükk aega gepardeid Raeann'i jaoks :D


laiskade jaoks oli selline asjanduse mis oli üle kogu loomaaia (USA = mugavusriik)

inimesed leidsid vett kuumas 


ma ei mõista kuidas too tasakaalu hoidis nendel


niiiiiii kardan madusi

Trey otsis looma

siit pole hästi aru saada, aga käisime koobastes ning seal oli tohutult  nahkhiiri ning need paaniliselt lendasid ringi

kinos; Clara & Katie

Cole - Stephanie - Bre - Kiersten

normid poosetajad

Steph


laiskloom oma täies hiilguses


kiisud olid läbi tolle kuumaga

jälgis üht meest niimoodi ... creepy!

treeniti


 
gorillad tulid täiega akende lähedale

bussisõit tagasi

Logan on täielik meie oma Bieber, näeb välja selline + laulis terve tagasitee Bieberi laule :D

Clara mängis modelli :D

9 comments:

 1. Ja ma mõtlen juba Eesti 23 kraaiga, et dšiisas kui palav... aga PS! Sul on super blogi :)

  ReplyDelete
 2. Ma loodan et sul on meeles ja aega teha koolist ka video, sest ma väga tahaks kooli näha seal :) kas sa ei ole mõelnud tagasi tulles ka blogi pidada? su blogi on nii super, ja ma väga tahaksin et sa kirjutaksid eestis olles ka blogi oma elust!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. JA ma ka! Võiksid rääkida, mis tunne on Eestis olla ja sellest, kui keegi Sulle külla tuleb jne.

   Delete
  2. Koolist tulevad arvatavasti pildid ala peale viimast koolipäeva :)
   Mingi blogi sarnast tuleb, päris enda elust ei hakka tegema, võib-olla läheks liiga isiklikuks, aga võimalik, et kas hakkan a la suurematest sündmustest või reisidest (mida tegelt tuleb päris palju ette) kirjutama, või siis pildiblogi teen :) igatahes nüüd on kuidagi "blogitamine" väga külge jäänud ja ei taha seda otseselt lõpetada :) AITÄH :)

   Delete
  3. ja kindlasti kirjutan ka nendest asjadest anonüümne #2 :)

   Delete
 3. Nüüd tuleb üks pikemat sorti kommentaar, ma mõtlesin juba ammu kommenteerida Sinu postitust, kuid plaaniks see on jäänud, nüüd kell 9 hommikul on mul sada mõtet, mis Sulle kirjutada. Esiteks, mõte Sulle kirjutada tuli sellest, et Sul on jäänud 30 päeva USA's ja ma olen Su blogi jälginud algusest peale, see on minu jaoks suur saavutus, sest tihtipeale vajub mul motivatsioon nulli. Aga selkorral ma olen pidanud vastu. Mul on ääretult hea meel, et sa oled nii usinasti kirjutanud nii tihti, tõsiselt! Ma koguaeg külastan Su blogi hea meelega, alati on huvitav lugeda. Ma oleks nagu ise olnud seal koos Sinuga, Sa oled kõik nii hästi kirja pannud, et meeletult tore on seda kõike lugeda.

  Mu unistus on tegelikult olnud USA's elada. Juunis lõpetan keskkooli ja ma olen juba kümnendast klassist alates kindel olnud, et oma ülejäänud elu veedan USA's. Olen väga palju suhelnud sealsete inimestega ja no erinevus on meeletu, mis mind ka tõmbab sinna. Septembris plaanin oma unistuse pooleldi ellu viia, minnes USA'sse lapsehoidjaks aastaks.

  Ma olen tõsiselt tänulik Sulle, et Sa pidasid blogi, sest see aitas mind meeletult selle valiku tegemisel. Just moraalselt. Suur suur aitäh Sulle! :)

  Ailen

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vinge!!! Congratulations lõpetamise puhul mis ees igatahes :)
   aga mega khuul, selline jälle lahe viis minna välismaale (eriti USAsse), et minna lapsehoidjaks.. Saad näha reaalset USA pere ning saad USA näha. Kindlasti see aasta muudab Su arvamust USA suhtes, loodetavasti paremaks!

   :') ning võta heaks, ning ma ootan kindlasti Su muljeid kui oled USAs, kas on asjad nii nagu ootasid ning kuidas läheb! :)

   Delete
  2. ja loomulikult aitäh heade sönade eest!!!

   Delete