Saturday, May 11, 2013

Nädala esimest päevadel enamustes klassides arutasime ikka veel prom'i asju ning kõik kes osalesid hüpnoosi värgis said kenasti "puid alla". Lihtsalt nii naljakas oli, Wyatt trügis üks päev sööklas ja siis ta ütles midagi ühele õpetajale ning too vastas talle "at least i didn't poop my pants"  (wyatt karjus hüpnoosi ajal, et ta tegi seda). Ning näiteks Jordani thumbs up märgist sai kõigi lemmik "väljend" ning Jordan ütles, et kui ta kõnnib lõpetamisel üle lava, siis laseb thumbs up'i :D Reaalselt umbes 50 korda sai kõik tobedad naljad uuesti läbi räägitud.
Esmaspäeval olin korralikult väsinud ikka veel, nii et läksin peale tunde koju, jäin kella 5-6 vahel magama ja siis ärkasin alles 6.15 hommikul - not bad!

Kolmapäeval meil tunde ei toimunud, nimelt oli hoopis get your hands dirty day. See tähendas seda, et käisime erinevates Gowrie avalikes kohtades koristamas, teisipäeval pidime end kirja panema ala 5-6 erineva koha vahel. Ma panin end Kaylaga kirja jalkaväljaku koristamisele, me pidime koristama nii 3-4 tundi, aga kuna meie grupp sai pea 30 minutiga valmis, siis läksime city park'i teistele appi :) Lõpuks ei tulnud koristamisest väga palju välja ning lõpetasime lihtsalt mänguväljakul istudes/lollitades ning Kayla ning teised rääkisid igast mälestustest seal pargis kui nad väiksemad olid, sest nad kõik kasvasid koos üles :) Kell 12:30 saime juba ära ning siis tulin lihtsalt koju ära ning mingi hetk tulid Amara, Hannah ja Emalee siia. Neil oli 'Prairie Valley Cheer Tryouts' ehk nad tegid terve õhtu ainult PV cheer'e  mida nad õppisid ning kunagi ehk varsti peaks saama teada kas nad said järgmise aasta tiimi või mitte :)

Neljapäeval läks koolis elekter ära... Peale 5. perioodi lihtsalt terve kool oli pime, minu hallways polnud aknaid ka, nii et enne kui oma locker'ini jõudsin kõndisin umbes-täpselt 17 inimesega kokku ning kõik lihtsalt tegid mingeid haigeid hääli ning nalja kui palju :D 6. perioodi ajal me ei teinud midagi, sest elektrit polnud, nii et õpetaja otsustas meiega casey'sse jalutada, et me saaksime jäätist osta ning peale seda lihtsalt lebasime kooli ees murul klassiga, sest peale toda snow day'd on meil olnud iga päev üle 20 kraadi sooja ja reaalne suvi :) lõpuks stabiilne ilm!

Reedesest, tänasest + aastalõpu seminarist + Nebraska tripist (mis tulekul teisipäeval) kirjutan järgmisesse postitusse :)

No comments:

Post a Comment