Tuesday, May 21, 2013

Kidnapping

Eile juhtus väga südantlõhestav sündmus mu kodu lähedal. Minu kodust nii 15 minuti kaugusel on üks väikelinn ning sealt läksid eile kaduma 2 tüdrukut, üks 12-aastane ja üks 15-aastane. Nimelt oli mingi kaubik jälitanud koolibussi kuni peatuseni ning siis kuidagi (ei tea kuidas) meelitas või sundis tüdrukud oma autosse. Õhtul leiti noorem tüdruk üles, sest too põgenes ning meie tuttavate naaber kuulis teda karjumas. Mindi välja ning leiti too tüdruk, käed selja taha seotud ja paanikas. Politsei hakkas kohe asja uurima ning natukese aja pärast leiti mees kes nad varastas surnult, metsas üles poonud end. Varem oldi sama autot nähtud seal piirkonnas edasi-tagasi sõitmas, arvatavasti otsis toda põgenenud tüdrukut, aga ega siis keegi ei teadnud, et ta oli too lasteröövel. 15-aastane tüdruk on ikka veel kadunud, täna terve päev käisid siin otsingud (mu hostisa ja meie tuttavad kõik läksid appi) ning mingi hetk lõpetati otsingud, sest politsei arvab, et tüdruk on surnud ning ei taheta, et vabatahtlikud enam otsiksid, et ei tekiks kaost kui keha leitakse. Too tüdruk on veel down syndrom'iga ehk ta on nö 'alaarenenud'. Mitmed meie koolist käisid varem tolle linna high school'is (üldjuhul vahetatakse mu kooli vastu, sest see on suurem) nii et meie koolist paljud teadsid neid tüdrukuid, ehk paanika on suur igalpool.
See tuli kõigile suure shokina, sest siin muidu väga kuritegevust pole, sest kõik siin väiksed linnad..
Lisaks too mees on olnud mitu korda vangis varem, sest tal on üle 5 lapseröövi juhtumi kirjas ning muid vägivalla süüdistusi. Kuidas saabs selline mees üldse vabaduses olla? Kas tõesti arvatakse, et oih, varastas varem ka 5 last, et nüüd on tore ja tavaline kodanik? i doubt that...... See ainult minu arvamus, aga sellised inimesed tuleks lihtsalt eemaldada.. Kuidas sai selline inimene endale mingitki austust või usaldust võita? Nii palju inimesi, nii vähe inimlikust! Jube sündmus igatahes ja ma loodan, et tüdruk siiski leitakse elus ja tervena.

6 comments:

 1. Issand kui jube! Täiesti kohutav mis seal USA-s ikka toimub.

  Ise ka imestan selle üle, et see mees vabaduses oli pärast neid lapserööve. USA seadused on ju 100 korda karmimad kui Eestis.

  ReplyDelete
 2. Kas räägiksid enda vaatenurgast ka Oklahoma tornaado kohta?:S

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pühapäeva õhtul oli tegelikult kogu kesk-USA tornaadode käes, ka siit käis tornaado läbi, aga mitte nii hullult õnneks kui Oklahomas. Seal igatahes tornaado võttis eriti tugeva pöörde ning üle 1500 kodu pühiti maa pealt ära. http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/21/article-2328000-19E82883000005DC-948_964x643.jpg see on ikka päris kurb vaatepilt. Punane rist ja kõik vabatahtlikud on saateud sinna appi, sest väga paljud inimesed on kadunud ning aidatakse inimesi kes on kodutuks jäänud. Järjekordne südant lõhestav sündmus.

   Delete
  2. Kas Sa oskad öelda, et ega miskit mõne vahetusõpilasega ei juhtunud..?

   Delete
  3. Ei juhtunud minuteada midagi, kõik elus & terved thank god :)

   Delete