Sunday, May 12, 2013

JR track meet & YFU meeting

Reedel läksime peale kooli Amara poole koos Hannah, Emalee ja Reginaga. Sõime ja panime suvisemad riided selga ning läksime junior high (7-8 klassi) track meet'ile mis Gowries toimus. Annalise jooksis ka seal, aga meie kool vist eriti head tulemust ei saanud. Track meet'il oli enamjaolt koos Kailee, Hannah, Emalee, Nate ja KC'ga (Kailee'd ma olen paar korda varem näinud, ta käis kunagi PV's, aga siis ta pidi koole vahetama). Kui päris aus olla, siis selle 3 tunni jooksul väga isegi ei jõudnud jooksmisi ja värke vaadata, sest ilmselgelt me leidsime igast muid asju teha :D Mingi hetk otsustasime tüdrukutega, et kuna on siiski reede õhtu, siis peaks midagi tegema nii et otsustasime minna Fort Dodge sööma :)
Ilmselgelt midagi head ei tulnud sellest, et me neljakesi sinna sõitsime... :D autos sai nii palju nalja... Ma isegi ei tea miks, aga Hannah hoidis enda plätut autoaknast väljas kui sõitsime, nii et ise lasin uhkelt siis enda akna tema taga alla ning mötlesin, et jube hea mõte oleks kui ta laseks plätu lahti ja ma püüaksin selle kinni....Mõldud tehtud :D aga paraku plätu on päris kerge ning kui auto liigub siis tuul on päris korralik, nii et ilmselgelt ma ta plätut kinni ei püüdnud :D Algul me ei märganud, et meie taga oli mitu autot... Kurvake, juhul kui nad plätuga said. Aga lõpuks me pöörasime tagasi ning otsisime tolle plätu üles, sest Hannah kartis, et äkki teda ei lasta Pizza Hut'i ilma jalanõudeta :D See kogu idee läks igatahes natuke puu taha, aga samas pakkus meile nalja ja naeru :D
Fort Dodges käisime kõigepealt Walmartis - see on viimane koht kus tahaks olla reede õhtuti. Fort Dodge on sellise halva mainega linn, sest seal üpris suur kuritegevus ning üleüldse mitte kõige korralikum linn ning minuarust kõik need imelikud inimesed jõuavad just reede õhtuti Walmarti :D Me Kailee'ga reaalselt hakkasime kartma mingi hetk kui jälle mingid Mehhiko mehed üritasid meiega rääkima tulla, nii et me helistasime Hannah'ile (nad olid  Emalee'ga mingis teises osakonnas) ja Kailee oli kohe "we need backup!!!" ning kui ostud tehtud siis peaaegu et jooksime autosse :D õnneks walmartis on alati palju inimesi, nii et midagi poleks saanud juhtuda, aga siiski :D
Peale seda läksime nii 9:30 ajal õhtul Pizza hut'i. Mingi hetk ma mõtlesin, et meid visatakse reaalselt välja, sest no see kuidas Hannah naerab.... Ikka korralikult üle terve ruumi :D Lõpuks kui pidime maksma, siis ma otsustasin oma sendid ära kasutada (jah, ma siiani ei oska korralikult neid sente kasutada, nii et neid on korralikult ikka kuhjunud). Usun, et too kassapidaja vihkas mind lõpuks, aga oh well, ta oli üldse naljakas, ütles, et ta on pizza hut'is töötanud 3 nädalat ja ta tahaks selle koha pm põlema panna :D normaalne suhtumine!

Laupäeval oli YFU aastalõpu semiar/kokkutulek Des Moines'is. Ma olin nii elevil, et jälle Iidat ja Alexit näha üle pika aja... Aga samas too "kokkutulek" oli palju kurvem kui varasemad, sest räägiti lahkumisest ning kuidas head aega jätta.. Kõige kurvem oli kui pidime tegema listi inimestest keda me jääme igatsema... no ma oleks võinud jäädagi seda listi kirjutama. Jube mõelda, et ainult 5 nädalat on siin jäänud. Üldse ei saa aru kuidas see aasta nüüd nii kiiresti läks :( Lisaks seal räägiti kuidas me muutunud oleme selle aastaga.. ma usun, et see aasta on tõesti õpetanud väga palju ning ma ei vahetaks kõiki neid teadmisi ja kogemusi mitte millegi vastu, it has been truly amazing! 
Lisaks oli täiega khuul, et sellel kokkutulekul olid ka USA VÕPid kes lähevad see aasta vahetusmaale. Mitu noort läksid Saksamaale ning üks kutt Tšiili :) Nii lahe oli kuulda nende arvamusi ning jutte, sest nad kõik olid siiski Iowast :D
Sealt oli täiega kurb ära minna, sest teadsime ju, et me enamusi ei näe enam kunagi, aga samas soome tüdruk Iida tuleb mulle suvel külla Eestisse :)

Reede õhtu pildid - 


Mina - Kailee - Hannah - Emalee
+ me saime korraliku photo bomb'i kellegilt


leidsime plätuFort Dodge söögikohtade "rajoon"

kõik panid ilusti paberraha ja siis mina .... :D

LAUPÄEVASED PILDID -

hommikul süüa ei jõudnud, nii et hostema tegi mulle nutella saiakesed autosse :P

child development klassis saame "lapsed" nädalavahetuseks, too on Jojo nukk, mina saan enda oma järgmisel nv'l ja siis kirjutan sellest pikemalt :)

mingi lambikas rajoon

Iidaga :) 
lihtsalt KÕIGE parem hetk oli kui me pidime tollel kogunemisel joonistama midagi mida me igatseme kodumaast... Iida nagu korralik soomlane, vaatab mulle mures näoga otsa ja siis lõpuks ohkas ning ütles "aga ma ei oska ju sauna joonistada" ... see oli lihtsalt parim :D:D

Alexiga :)

tegime YFUkatega mingit mängu, tolle kohaselt ma olen kunagi abielus Channing Tatumiga, tööks on prügi koguja, sõidan ladaga, elan Eestis, mul on 10 last ja koduloomaks ämblik - suht reaalsena kõlab!

No comments:

Post a Comment