Friday, April 19, 2013

I have the cutest school :)

See nädal oli lihtsalt nii kiire ja väsitav, et ei jõudnud lihtsalt kuidagi end panna siia arvuti taha kirjutama, nii et nüüd üritan mingeid paremaid seikasi ja hetkeid meenutada ning siia üles kirjutada :)

Esmaspäeval (15-04) sain koolis tunni ajal telefonikõne tundmatult numbrilt. Ilmselgelt ma tol hetkel ei saanud vastata, nii et ootasin study hall'ini. Selle ajal läksime Hannah'iga Ms. Vogeli klassi, et helistada. (Koolis on telefonid justkui keelatud, aga paljud õpetajad lubavad telefone kasutada juhul kui pole midagi tähtsat vaja teha tunnis). Me teadsime, et Ms.Vogel'il polnud tundi sellel perioodil ning ta on mega khuul, nii et ta lubaks meil ikka helistada. Algul vingusin korra, et no üldse ei taha võõrale numbrile tagasi helistada, sest ma olen niigi awkward inimene nii et telefonis olen ma veel hullem. Ms.Vogel siis ütles mulle, et ma tuleks ta laua juurde ning võttis mu telefoni ära ja helistas ise :D:D Tuli välja, et oli Fort Dodge postkontor, mu kleit pidi tol päeval jõudma, aga paraku oli mingi number valesti märgitud. Lõpuks suunati kuhugi mujale meid ning Hannah'il olid mu koodid, nii et ta ütles neid läbi telefoni kuhugi masinasse. Endal mul oli loomulikult väga naljakas kuulata kuidas Hannah loeb mingit viieteist ühikulist koodi mega aeglaselt ja ilusti ja siis masin vastab "sorry, could you repeat that?!". Hannah'i ainsad sõnad olid peale seda "you're lucky that i love you so much" :D Ta on kindlasti mu parim sõbranna siin (koos Amaraga)!! Peale neid kõnesi vähemalt öeldi, et pakk toimetati mingi meheni tollel aadressil. Pöidlad pihus jõudsin koju, lootes, et too "mingi mees" oli mu hostisa. Koju jõudes ma ei jõudnud veel välisuksest sissegi astuda kui Annalise jooksis juba pakiga ukse juurde ja hüüdis, et mu kleit jõudis (ta oli too päev haige nii et veetis päeva meie juures). Ilmselgelt olin elevil ja võtsin selle kasti ja reaalselt peaaegu hüppasin õnnest lakke. Annalise hakkas korralikult naerma, sest ütles, et Marc oli juba mind järgi teinud, et kuidas ma reageerin selle paki üle ja paraku täpselt nii ma reageerisingi :D Jäin igatahes oma prom'i kleidiga rohkem kui rahule, mõõtmed olid täpsed ning nägi päriselus veel parem välja kui pildil :)

Teisipäeval oli esimeses perioodis test. Ühe küsimuse vastusevariandis oli väljend "candy striper" ehk nii nimetatakse vabatahtlikuid haiglas, aga loomulikult Hannah laseb üle klassi "who the hell is candy stripper?!?" ilmselgelt ta luges seda valesti ning sellest tuli välja midagi väga teistsugust :D õpetaja ütles, et ta peab selle üles kirjutama, sest keegi varem polnud selle kohta midagi öelnud :D Warrior pack'i (tund teisipäeviti ja neljapäeviti peale tavalisi tunde mis kestab 20 min) ajal kutsuti kõik õpilased võimlasse, et anda autasusi õpilastele kellel on head hinded või lihtsalt midagi ilusat koolile teinud. Ma olin täiesti kindel, et mind ei kutsuti mitte millegi puhul alla (me istusime tribüüni moodi asjal ja siis õpetajad sehkendasid meie ees keskel).
Igatahes mingi hetk rääkisin Hannahi ja teiste tüdrukutega juttu ja siis kuulen, et räägitakse kahest õpilastest ning mingi hetk kuulen, et õpetaja ütleb "so, Liisa come down here, we have something for you". Ma olin nii segaduses, sest üldse ei pannud tähele too hetk, aga igatahes mulle anti kooli logoga pleed :) See oli nii tohutult armas! Üks õpetajatest ütles siis, et mina ja Jojo (Jojo polnud seal, ta läks koolist varem ära) tulime siia kooli Septembri algul ning pidime tegema kohe neid suuri Iowa teste kaasa, kui kõik keel ja kultuur oli nii uus, et see pole nii lihtne kui võib tunduda. See lihtsalt tegi südame nii soojaks!! Tribüünilt alla kõndides nägin juba kuidas Ms.Vogel tegi mulle nägusi :D:D (ta andis neid asju kätte õpilastele) ja siis alla jõudes kallistas mind :) täiega armas ikka. Ja kui üldiselt enam keegi ei viitsinud enam peale 15 minutilist plaksutamist häält teha, siis endalegi üllatuseks pool saalist lihtsalt hüüdis midagi ja plaksutati nii kõvasti, tundsin kiiresti kuidas nägu läks punaseks :D Tagasi oma kohale kõndides nägin kuidas isegi üks kutt Travis kellega ma pole vist terve aasta jooksul sõnagi rääkinud isegi hüüdis "go Estonia!!!" ma olin nagu score, ta teadis kust ma pärit olen :D

to pleed :)

dream, believe, achieve 


4 comments:

 1. Järjekordne suurepärane postitus! Ega Jojo osas pole asjad selgemad, et kas ta tuleb teie grupiga PROMile? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!!! :) ma kirjutan sellest "üldises postituses" mille homme õhtul üritan valmis kirjutada :)

   Delete
 2. Aga kuhu jäid ülejäänud päevad..kolmap-täna :((( Iga päev lihtsalt ootan ja vaatan, kas oled midagi uuut kirjutanud ja lootsin, et kuna sa pole ammu midagi kirjutanud, et siis tuleb pikem postitus.
  SUPPER SUPPER BLOGI lihtsalt, pole kunagi ühtegi teist blogi sellise huviga lugenud ja uut postitust oodanud, kui sinu oma!!
  Jätka samas vaimus!!!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma just mõtlesin, et teen nädalast 2 potitust, kuna ühena tuleks see nii pikk, et inimesed ei viitsiks lugeda ühe korraga :D Nii armas näha, et leidub ka keegi kes suduaks lugeda :D aga igatahes kohe kirjutan järgmise postituse ning suur aitäh!! :)

   Delete