Friday, April 12, 2013

Reedene õhtu Fort Dodge's ja pimedad inimesed autoroolis

Neljapäeval teises perioodis toimus mingi järjekordne Iowa testing värk, ehk saime jälle täiesti ebavajalike teste lahendada mingi uuringu jaoks. Ausalt öeldes ainuke asi mis mulle sellest testist meelde jäi oli, et mu kooli nimi polegi Prairie Valley High School nagu ma arvasin, vaid on hoopis Prairie Valley Junior-Senior High School.. Mis ei muutnud mu elu ka mitte üheski suunas, nii et ma ei ütleks, et need testid vajalikud olid. Enamus õpilastest panid täiesti lambist vastuseid ning samas oli meil võimalik jätta kommentaare, et mis me arvame nendest testidest. Õpetajad ka koguaeg ajendasid meid neid kommentaare kirjutama, siis lõpuks Alexa kes istus mu kõrvale kirjutas kommentaari "i hate these tests!" - õpetajad ütlesid ju, et me oleksime ausad! Lisaks osad olid nende testide ajal igavusse mattumas, ehk nt Autsin lihtsalt rääkis terve aeg õpetajatega kõige mõtetumat juttu, ehk ala "how's your day been? i know i'm your favorite student!" jne.
4. perioodis ehk kokanduses tegime kooke. Kui meil oli kook valmis istusin ma oma köögi nurgas teistega ja rääkisime juttu. Mingi hetk Brandon haaras kraanikausist ühe kraani mis tuleb nö väikse voolikuna natukene välja kraanikausist ning seda kasutatakse survepesuks. Ta pööras selle kraani minu poole nagu hakkaks kohe pritsima, aga ma tõesti ei uskunud, et ta seda teeb, sest see siiski korraliku survega..... aga ei, see on ju Brandon :D paar sekundit hiljem istusin ma seal kokandusklassis, poolenisti märg nagu kassipoeg. Õnneks mul oli reaktsioon hea ja sain pooleldi eest ära, vähemalt parem kui üleni läbi märg :D õpetaja lihtsalt naeris kõrval ja siis ütles Brandonile, et ärgu unustagu vett põrandalt ära kuivatada  - vahva!
Peale kooli tulin lihtsalt koju ja jäin magama, liiga väsitavad päevad on olnud ning ilmad ka nii uimased/vihmased olnud, et üldse pole viitsimist olnud midagi teha.

Täna, reedel esimeses perioodis pidime tegema projekti - väljaminekud esimese lapse esimesel kuul. Ehk child development klassis peame kõik välja arvutama kui palju  läheb beebi mööbel, mähkmed, riided jnejne maksma esimesel kuul, et me mõistaksime kui kulukad on lapsed. Siin tehakse ikka korraliku eeltööd tegelikult, et ära hoida teismeliste rasedust, aga vist väga kasu pole - hetkel minuarust kolm 12.ndiku rasedad. Study hall'is hakkas meil Stephaniega igav, nii et otsustasime minna juba Ms. Vogueli klassi, et hakata oma grupi kooki küpsetama, et pärast ei peaks tunnis midagi tegema. Ms. Vogueli tavaklass ja köögiklass on omavahel ühendatud ühe väikse ruumiga + on aknad nende klasside vahel ning uksed lahti, nii et üpris hästi kuuleb klassi mida köögis tehakse, ning mis te arvate, kas ma suutsin kõige vaiksemal hetkel tõmmata kapist ühe ahjuplaadi välja niimoodi, et umbes-täpselt 10 samasugust kukkusid sealt välja põrandale suure kära ja müraga - ilmselgelt! :D pöörasin ümber, vaatasin- terve klass lihtsalt jõllitas mind, piinlik :D Meie grupi poisid (Trey ja Brandon) olid vähemalt väga õnnelikud, et me tegime koogi valmis, sest nad ei pidanud reaalselt midagi tegema.
Koolis rääkisime Hannahiga juttu, et tahaks täiega täna midagi teha koos, nii et lõpuks rääkisime Emalee ja Tanneri ära, et minna Fort Dodge.
Kõigepealt läksin koju, ootasin täiega kaua, et nad mulle järgi tuleksid ning lõpuks kuulsin kõva naeru ning nad olidki mu maja ees. Sõitsime Fort Dodge, alguses käisid Emalee ja Hannah solaariumis ning siis läksime sööma. Kõige naljakam oli kui istusime lauas - mina, Emalee, Hannah ja Tanner ja teenindaja pöördus meie poole "hello ladies". Tanner'i nägu oli tol hetkel hindamatu, sest no ta pole kohe üldse tüdruk ega näe tüdruku moodi välja :D saime igatahes jälle head ja paremat USA toitu sisse ajada. Kella poole10 aeg läksime bowlingut mängima - cosmic bowling. Ehk reede õhtune bowling, kui tuled on peaaegu olematud, muusika on kõvasti ning väga palju inimesi on seal. Meil sai eriti palju nalja, sest meie kõrvalrajal oli üks tuttav inimene, kes käib siin lähedal asuvas koolis. Ma olin ammu kuulnud, et too poiss oli tahtnud minuga kohtuda, sest paraku oli ka tolles koolis jutud, et Prairie Valley's käib "hot girl from Europe".. No tore, pool õhtut tundus nagu mind oleks reaalselt jõllitatud - tüdruk euroopast - kohalik ime! Aga samas me saime nii palju nalja ja tänane õhtu tuli palju lõbusam kui ma arvasin, sest tegelikult polnud mul väga tuju miskit teha, aga samas Hannahiga saan ma alati nii palju nalja. Tüdrukutest ma siin kõige rohkem suhtlen kindlasti Amara, Hannahi ja Stephaniega :) Hannah võib olla vahest kõige blondim inimene, aga samas ta on siiski nii siiralt tore ning naljakas, nii et ma andestan talle tema hetked :D
Natuke enne südaööd jõudsin koju, nägin, et meie driveway's oli Taylori auto, ta (ja jojo kutt) tõid Jojo koju. Tanner sõitis nende auto taha, sest kõrval oli mu hostisa auto, nii et liiga palju ruumi polnud driveway'l. Ma hakkasin autost välja minema, ja siis vaatame - Taylor hakkab tagurdama! Nagu what, me olime temast vähem kui meetri kaugusel,  Tanner lasi täiega signaali, aga ilmselgelt oli liiga hilja ning Taylor tagurdas meie autole otsa. Õnneks sellisel hetkel polnud ju kiirus üldsegi mitte suur, aga siis see mats käs ära. Taylor hüppas kohe välja ja oli "holy f***, when did you guys get here??". Veidral kombel ta ei pannud tähele, et me jõudsime koju. Ma ikka ei mõista kuidas ta ei kuulnud meie auto häält ning meie sahkeldamist, sest siis oli juba Hannah autost väljas nii et peeglitest oleks ikka midagi näinud, aga oh well. Õnneks Tanner'i autol polnud midagi, Taylor'il oli natsa värv maas. Norm väike avarii südaööl meie driveway'l. Hiljem kõndisin tuppa ja hostisa oli nagu.... what happened? did you guys just ran each other over with a car?... Jep, meelelahutus Iowa moodi!

Lisaks pandi mu prom kleit eile Hiinast teele ning tänaseks on see Alaskale jõudnud, nii et esmaspäeval saan oma kleidikese kätte lõpuks :)

Ning just praegu kui ma seda postitust kirjutan kell 1 öösel, Amara just sõitis oma autoga meie driveway'le nii et tundub, et tema tuleb ööseks siia haha.


sest Tanneri jalanumber on 49.5 (enda 39 tundub ikka päris väike)

Hannahiga udud

udukogud

ilmselgelt Hannah tegi endast korralikult pilte :D


8 comments:

 1. Kas te Tayloriga ei suhtle enam eriti? :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. tegelt suhtlen ikka igapäevaselt, aga lihtsalt väljaspool kooli pole teda liiga palju enam näinud :)

   Delete
 2. Kandsid Hawaiil kenasid lühikesi musti pükse, olen tahtnud küsida, et kust need ostetud on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. need sai sealtsamast ostetud, Forever21'st :)

   Delete
 3. Lugesin täna kõik su blogi postitused läbi, võib öelda et oli produktiivne päev. Tõesti väga head postitused! :) Tekkis endal ka õudne tahtmine minna vahetusõpilaseks. Aga mul ainult üks mure, kuidas sa kooliga Eestis jätkad? Teed aasta järgi? Samas koolis? Mis oleks siis juhtunud kui oleksid vaid semestriks ära läinud? Kas kool teadis sellest alguses? Ise mõtlesin et lähen 12ndas suvest pooleks aastaks, kuid pole õrna aimugi, mis kooliga siis juhtub. Kas siis peab ka aasta järele tegema? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!!! :) Eestis teen aasta järgi ning samas koolis. Kui ma alguses plaanisin semestriks jääda, siis kool ütles, et kui tagasi tulen, siis nö vaatab kas saan järjepeale koheselt ning suudan teistega koos jätkata või mitte, ehk kui oleksin suutnud, poleks pidanud aastat järgi tegema :) See täiesti oleneb koolist! :)

   Delete
 4. Su blogi on kõikide VÕP'ide omast KÕIGE coolim! seriously :) alati ootan su postitusi kõige rohkem!! :)

  ReplyDelete