Wednesday, April 10, 2013

Realizing that only 2 more months left

Praegu on selline periood, et inimesed on leidnud, et mul on ainult 2 kuud siin jäänud ning osad on olnud suuremad sõbrad kui tavalisemalt. 2 kuud - mõnesmõttes tundub nii kaua, siiski kuud, aga teisest küljest - peale neid 7.5 kuud pole need 2 enam midagi!

igatahes - Esmaspäeval (8.aprill) läksin peale kooli Amara poole. Amara ise läks oma golf meet'ile (Gowrie golfi väljak on pm Amara maja taga :D) nii et ise jäin ta koju istuma ja ootama kuniks see läbi saab. Ilusad 3 tundi lihtsalt istusin ja raiskasin oma telefoni akut. Tollel päeval oli väljas 23 kraadi sooja. Reaalselt kõik olid lühikeste pükste ja maikadega väljas, täielik suve feeling!! Sõitsime autos ja siis kohe kõik aknad alla ja nii mõnus suvi ju! Kui golf meet oli läbi läksime poiste track meet'ile. See oli õnneks kodu meet. Ma alguses ei osanud väga midagi oodata, sest pole kunagi track meet'il käinud. Kooli staadionile/trekile jõudes oli juba kaugelt näha, et terve parkla ja ümbrus oli autosi paksult täis, selline tunne oli nagu alguses kui käisime seal jalka mänge vaatama (tohutult igatsen neid jalka õhtuid). Jõudsime Amara ja Emalee'ga sinna- niii palju inimesi oli, poleks arvanud, et seda käivad nii paljud inimesed vaatamas. Saime jälle kooli aud üleval hoida oma karjumistega (või siis vastupidi). Hääl oli igatahes õhtu lõpuks ära :D Istusin seal põhiliselt Kayla ja Mirandaga, vahepeal olid meiega Amara, Emalee, Jacey ja veel mõned tüdrukud. Mingi hetk mõtlesime, et jube tore oleks hakata inglise aktsendiga rääkima, ja täiesti pekkis - tuli välja, et Miranda on reaalselt youtube'st ära õppinud inglise aktsendi ja ta tegi seda nii hästi!! ehk ülejäänud õhtu kujunes põhimõtteliselt selliseks, et iga kord kui midagi juhtus, siis keegi meist karjus "oh bloody hell!!" või kui poisid jooksid ees rajal ning möödusid meist siis tuli ikka lause "oh yes, carry on kings and queens". Endale pakkus see jubedalt nalja. Too õhtu kujunes nii lõbusaks, sest ma pole Kaylaga nii ammu koos aega veetnud, et ma olin ära unustanud kui palju nalja me koos saame. Pärast meet'i hakkasime ära minema ja siis parklas jõudsid umbes 4 erinevat seltskonda meid veel peatada, nii et ära minek vajus pikale :) selline mõnus suveõhtu tunne oli, vahet pole, et siiski ainult aprill. Öösel vastu teisipäeva oli tohutu äikse torm, üldse ei saanud magada, sest siinsed äiksetormid on jõhkrad.

Teisipäeval jõudsin koolist koju, mõtlesin et davaj, ei tee mitte midagi peale kooli, liiii-iiga väsinud! Minu plaan koju magama minna kõlas ju nii hästi, kuni selle hetkeni kui jõudsin koju, viskasin voodile pikali ja nii täpselt 10 minuti pärast olid Amara, Marc, Annalise ja Jojo siin ja ütlesid, et davaj, sõidame Ames'i! Ames on siit umbes tunni kaugusel, tohutult ilus linn! Olin igatahes koheselt nõus minema, sest hea seltskond ning poodidesse sai minna, igati diil! Saime kaubanduskeskuses olla nii kaua kuni Annalise'l oli trenn, ehk teades minu ja Amara shopamist, siis jõudsime täpselt kahes poes käia :D aga vähemalt sain endale armsa koti ning paar ehet :)

Täna, kolmapäeval hommikul skypesin emme, Antsu ja oma pisikese sünnipäevalapsega :) plaan oli küll kell 6 üles äragata, et oleks aega 30 min end valmis seada ja 30 min skypeda, aga mu telefon otsustas end öösel välja lülitatada, nii et ei mingit äratuskella nii et lõpuks jäi täpselt 10 minutit end valmis panekuks + asjad kokku ja 10 minutit skypemiseks. Vähemalt sain oma pisikest natukenegi näha :) Koolis ei toimunud midagi liiga erilist, study hall'is suutsime jälle pm tund aega prom'ist rääkida ning rääkisime Nate'ga ka mingeid asju. Ta on reaalselt kõige lihtsam prom date, ta on reaalselt lihtsalt kõigega nõus mida ma ütlen, ega mul selle vastu midagi pole haha :D Nii paljud tüdrukud muretsevad siin kõigi pisidetailidega prom'i jaoks, nt, et kui kõrgeid kontsi saab kanda, sest ei taheta poisist pikem olla, endal vähemalt pole sellega muret, Nate on mingi 1.85 pikk. Peale kooli pidin istuma kooli võimlas ja vaatama kuidas golfi omad tegid tiimipilte, sest Amara tuli meie poole nii et ta oli mu transport :D Lisaks tulid Emalee ja Hannah siia, nii et vähemalt oli lõbus õhtu :)

Ma ei mäleta mis päev see oli, aga igatahes istusime kunsti tunnis ning seal raadio alati mängib. Mingi hetk hakkas õpetaja kaasa laulma Enrique Iglesiase laulu "i like it" vms ja siis mingi hetk hakkas üks tüdruk kaasa laulma, kellel pole just kõige talutavam lauluhääl nii et õpetaja karjus üle ruumi "no singing in the art room!!!" ja siis viskas enda kohale dramaatiliselt hunniku pabereid õhku nagu ta oleks ilgelt vihane :D ilmselgelt ta lõpuks ei suutnud seda välja mängida ja hakkas naerma... Ainult USA õpetajad...

Lisaks oli teisipäeval tundide lõpust 20 minutit kogunemine võimlas. Kõndisime võimlasse sisse ja ekraani peal oli üks meme. Keegi ei saanud aru mis nalja õpetajad üritavad teha, et kas see on tõesti päris või mis.. Ja siis lõpuks tuligi välja, meie kooli nö nõustaja/asjataja (midagi õppealajuhataja sarnast)  tuli kõigi ette ja hakkas siis slaide vahetama ja seal olid ainult erinevad meme'd, nii umbes 15 erinevat, mõndadega ma reaalselt naersid pisarateni :D Ei tegelt mega hea viis kuidas jätta erinevaid kooli reegleid meelde ja värki, sest see sai kohe kindlasti minu kogu tähelepanu. Kõige naljakam oli kindlasti kui lõpus tuli pilt Ryan Goslingust ja kõrval oli tekst "i dig girls who have their lunch tickets" :D :D sest koolis on koguaeg probleem, et paljud unustavad oma kaardi maha ja siis üritavad sööklas kuhugi trügida (kaardita inimesed saavad alati viimasena süüa) :D. Taaskord - sellised kogunemised toimuvad ainult USAs.

Stephaniega study hall'is :)

võttis ainult 7 kuud aega :D

Kayla facebookis :(

Kayla'ga :)

see juhtub kui Amara võtab mu telefoni, et seda peeglina kasutada. Punaseid kanti paar päeva tagasi inimkaubanduse pärast (ehk näidati, et oldakse selle vastu)

õhtusöök burger kingist! (kõige rõvedamad smuutid)

Korralikult oli autosi (stata kaugemal)


see lõppes alles peale kella üheksat (kahjuks unustasin kaamera koju nii et need telefoniga tehtud pildid)

selle pildiga alustati kogunemist :D:D

ka see oli üks nendest meme'dest. Õpetajad ütlesid, et nad mõistavad kui me tunni alguses küsime luba minna wc'sse vms.


Täielik tipphetk oli kui lõpetati selle samuse "haters gonna hate" meme'ga ja too õpetaja ütles, et kõigile ei peagi tema reeglid meeldima ning kõndis saalist välja pm sama poosiga mis pildil kassil :D:D:D

2 comments:

  1. Kas see kord tuli Jojo ka teiega ? (Amesi) :D Kuidas teie suhted on praegu ?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jojo tuli küll meiega :) Suhted on paremad, aga siiski nt kui me poodides käisime, siis Jojo ei tulnud meiega samadesse poodidesse nii et pidime Amaraga kahekesi poodlema

      Delete