Monday, April 29, 2013

Nädalavahetus Fort Dodges & esmaspäev

Reede vastu laupäeva öösel jäime siis lõpuks kell 2 öösel magama nii et hommikul kell 7 polnud just kõige toredam ärgata. Aga ajasime end lõpuks siis Amaraga end maast lahti ning sõitsime Fort Dodge koos Joy'ga (nad olid laupäeva õhtuni siin, sest hostvanematel olid töö asjad Kansas City's). Käisime ostsime mõned prom'i asjad Amara jaoks ning siis käisime juuksuris, sest Amarale tehti proovisoeng prom'iks. Tohutult ilusa soeng tuli välja ning kui juuksurist välja astusime küsis Joy, et kas ma tahaks ka minna sama juuksuri juurde järgmine laupäev enne prom'i, nii et nüüd tatsun sinna laupäeva hommikul kell 10 juba. Peale seda käisime tegime kiire peatuse taco bell'is, sest hommikusöök oli meil vahele jäänud.Koduteel peatusime Amara ja Joy majas, kus Amara proovis oma kleiti tolle soenguga - sobis!
Hiljem tulime minu poole ning Amara läks kohe ära ka, sest ta oli ühel teisel promil DJ. Nii naljakas, juuksuris kõik rääkisid, et nii lahe, et ta on nii noor ja DJ. No ei ole kõige hullem viis lisaraha teenida :D Lisaks kui me juuksurisse jõudsime, siis mingi hetk juuksur küsis, et kas ma olen Amara õde, Amara vastas kohe "yes, she's my sister!" ning siis Joy ütles, et ma ta sister-from-another-continent ehk ma nende vahetusõpilane :) juuksur ütles kohe, et mul pole mitte mingit aktsenti, see tegi küll meele heaks!

Pühapäeval magasin lõpuks kaua ning hommikul skypesin üle 2 tunni oma emmega :) ilmselgelt see ikka seda päris õiget nägemist ei suuda asendada, aga siiski on hea näha ja rääkida kõigest 
Mingi hetk tulid Annalise ja Amara siia ning peale skypemist läksime Fort Dodge koos Elise, Amara ja Jojoga.  Kõigepealt käisime otsimas Jojole prom'i kingi, mitu tundi otsimist, aga miskit ei leidnud :( hiljem läksime Amaraga sun tan city'sse jumet koguma ning siis võttis meid Elise peale ning käisime walmartist läbi ning sõitsime koju :) Hiljem läksime Amaraga jooksma, mõtlesime, et noh.. mõistlik aeg oleks end suveks vormi ajada kuu enne suve algust. Pigem hilja kui mitte kunagi!

Esmaspäeval (täna) hommikul saime vähemalt autoga kooli, sest Amara jäi ööseks siia ning tal on auto. Child development tunnis sai nalja - arutasime erinevatest geneetilistest eripäradest ning siis avastasin end mõttelt - mul on 5 õde-venda ning ma olen ainus kellel on lokid, õpetaja tegi koha kurja nalja selle peale :D
Study hall'is istudes õpetaja küsis, et kas keegi teab mitu koolipäeva on jäänud selle õppeaasta lõpuni, vaatasime järgi ning avastasime - ainult 22 päeva jäänud, ehk nii 3 nädalat. Alguses lõime kohe Amaraga high five, et kool kohe läbi, aga siis järgmine hetk avastasime, et need on minu viimased 22 päeva siin koolis. Amara hakkas lihtsalt sekundiga nutma.... See hetk lihtsalt oli nii kurb, kuidas see õppeaasta nüüd nii kiiresti mööda läks ?!?
Me oleme Amaraga olnud terve aasta lähedased, aga no viimase kuu jooksul oleme me reaalselt kõike koos teinud & nii armas eile mil ta lisas fesarisse pildi meist koos ning kirjutas pildi alla "In Fort Dodge with my sister" :)

lisaks viimasel 6 päeval on olnud iga päev 23 kraadi ringis temperatuur ning homseks lubatakse +27 :))) aga samas ülehomseks 12 kraadi, Iowa.....

ilmselgelt poes hakkas igav :D

siin natuke ta lokikesi näha :)

2 comments:

  1. Kas Jojoga on nüüd kõik korras? :) Teie suhted, tema käitumine jne

    ReplyDelete
    Replies
    1. ... ei ütleks just, et kõik korras oleks. Kahjuks ei saa me ikka läbi nii nagu varem ja arvatavasti ei hakka ka niimoodi enam läbi saama, täna õhtul sain jälle kurja kõne tema poolt. Kirjtuan sellest järgmises postituses :)

      Delete