Sunday, April 21, 2013

Kontsert & confirmation

Laupäeva hommik algas igatahes väga veidra juhtumiga :D nimelt sõitsime juba kell 9 hommikul Amara ja hostemaga Fort Dodge ühele oksjonile, Joy'l paluti teha oksjonile üks kook, sest ta oskab mega ilusaid ja uhkeid kooke teha. Jõudsime igatahes tolle oksjoni toimumispaika ning Joy ja Fred olid juba seal. Käisime Amaraga ringi ja mingi hetk läksime tagasi hostema, Joy ja Fredi juurde. Nad rääkisid seal mingi mehega juttu. Tollel mehel oli meie PV jalka hoodie ja tuttav number seljal. Kui too mees meie juurest ära kõndis, siis Amara küsis minult, et kas ma ikka teadsin, et too mees oli mu prom date'i isa? Ma olin nagu.... wait what. Tuli välja, et too mees oli siis Nate isa. Fred ja kõik teadsid teda, aga keegi ei seostanud teda Nate'ga. :D Ta rääkis veel hiljem Frediga eemal ja siis mu hostema kõndis sujuvalt juurde ja küsis, et kas ta on minuga kohtunud, et ma olen tema poja prom date :D ega see mingi suur asi polnud, aga lihtsalt oli nii naljakas nii lambist temaga kohtuda :D ja siis olen mina seal.. as awkward as i can be. 
Hiljem käisime veel Fort Dodges ringi ja tegime paar vajaliku asja. Koju jõudes nii 1 ajal läksin ma magama, sest õhtul pidime kuhugi kontserdile minema ja no mul oli energia 0. Lõpuks äratati 4 ajal üles, et dvj lähme 10 minuti pärast.... Ma arvasin algul, et selline mingi väiksem kontsert (mida siin Iowas ikka väga loota :D:D). Juuksed jätsin täpselt niimoodi nagu nad peale magamist olid, meik 0 ja üldse nägin uimane välja.. Aga kohale jõudes - no tore, mingi täitsa suur värk oli :D tegelikult oli see väga khuul kontsert, väga paljud erinevad "kohalikud" artistid esinesid ja me leidsime endale Amaraga eluarmastuse ühe räppari ja ühe kitarristi näol. Kui kõik oli läbi, leidsime Amaraga need samad vennad üles ja tegime pilti. Kui tegin kitarristiga pilti, siis ta ümber oli täiega rahvast, nii et me ei saanud esimese hooga sealt ära nii et ta jäi veel meiega rääkima, et tal nii siiber väikeste laste käte peale autogrammide andmisest :D ega meil polnud midagi temaga vestlemise vastu!! Hiljem sõitsime koju ning hostisa pakkus välja, et lähme kuskile midagi magusat sööma. Nii lõpuks otsustasimegi kell 23 minna ühte söögikohta jäätist sööma :D täiesti normaalne minu pere puhul siin! Lõpuks kuskil südaöö ajal jõudsime koju :)

Pühapäeval (täna) käisime hommikul jälle Fort Dodges. Sain endale prom'i ehted ning juuksevärvi. Just värvisin juuksed natuke tumedamaks, peale Hawaiid juuksed pleekisid ikka korralikult ära, nii et mõtlesin, et teen end jälle prom'i puhul ilusamaks :D Fort Dodgest sõitsime ühte kohta kus toimus Annalise leerikooli "lõpetamine" ehk tehti too "surume-korra-sind-vee-alla-ning-sünnid-kristlasena-üles" tseremoonia läbi. Tegelt oli seda täitsa lahe vaadata, midagi täiest uut ning see ei kestnud väga kaua, sest mu hostisa tegi seda ning ainult üks teine kutt oli koos Annalisega ning vaatamas olid ainult nende mõlema perekonnad :)
Peale seda läksin Amara poole ning hiljem tulime siia ära. Ta jääb ööseks siia, nii et hommikul kell 6:30 lähme koos jooksma - oh joy!


oksjoni koogid - 

iPodiga sai koogiga kaasaainult USAs tehakse selline kook


Joy kook :DMulle ikka pakub nalja kuidas Amara peab alati tooli mega lähedale tõmbama, et sõita saaks, normaaselt uksega ühel joonel :D

kontserdist - 

too solist/räppar....

too koht meenutas natuke nagu meie rock cafe'd, ainult, et parema muusikasüsteemiga

too kitarrist..


mu lemmik kitarrist!


ja lemmik räppar for sure!!


rahulik jäätis kell 11 õhtul


leidsin sellise pildi oma telefonist Amarast 


too leeri värk..


4 comments:

 1. super blogi sul ausalt :). aga random küsimus, mis su lemmik jalkaklubi on :)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. nii suur aitäh!! :) mu lemmikud on Flora (ilmselgelt:D) ja Kuressaare, maailmastaabis Barcelona :)

   Delete
 2. Mineee, ma olen kade! Ma olen juba tükk aega Luminate't kuulanud (meeldiv üllatus), väga lahe! :)) Ja väga lahe blogi on ka! :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. aah, nii khuul, et Sa neid tad :) suur aitäh! :)

   Delete