Monday, April 22, 2013

Järjekordne üldine postitus

Üritan siia vahepeal midagi üldisemat kirja panna, vaatab kuidas välja tuleb.

Esiteks ma lihtsalt tahan kirjutada, et teeb ikka südame soojaks kui palju head huvi on mu blogi vastu üles näidatud. Ma poleks osanud arvata, et nii paljud inimesed tunnevad huvi kõige selle vastu, eriti veel läbi minu kirjutiste - nimelt ma pole kunagi liiga osav olnud kirjutamises.
Vahetusõpilaseks olemine ei ole kohe kindlasti üks lihtsamaid asju - see on kõik ju siiski real life, ehk meil on omad head ja halvad päevad. Oleme siiski juba pea 250 päeva olnud kodust. emast-isast ja kogust ülejäänud brigaadist eemal. Siin ei ole seda varianti, et "annan alla", enam ei taha... siin lihtsalt pusid läbi. Kogu see seiklus on mind nii palju muutnud, olen enda kohta nii palju õpinud ning mõistnud erinevaid maailma asju nii palju paremini, sest pole võimalik oma silmaringi rohkem avardada kui mitte õpides uut kultuuri, elada ja hingata selle kõige keskel - see on võimas! Loomulikult on mul mäekõrgune igatsus oma vanemate ja üldse pere vastu, aga isegi kui neid halvemaid päevi arvestades - ma ei vahetaks seda võimalust siin mitte millegi vastu! See kogemus jääb mulle eluks ajaks külge! Minul isiklikult on täpselt 56 päeva jäänud ja ma üritan võtta nendest kõik mis võtta annab. Tagasi tulekuga on juba praegu väga erinevad emotsioonid, ühel õhtul võin kurbusesse mattuda mõeldes, et pean jätma kõik siin, järgmisel õhtul juba mõtlen, et need 56 päeva võiksid kiiremini mööda minna.
Aga loomulikult üks asi, mis mu päevadesse päikest toob taaskord - need blogi kommentaarid. Sest no kui vahest on halvem päev ja ma mõtlen milleks see kõik, siis tuleb jälle mõni üdini positiivne kommentaar või ilusad sõnad ning jälle lähevad suunurgad ülespoole :)

okei, tegelikult ma tahan reaalsetest teemadest kirjutada -

Graduation parties - ehk kohalike lõpetajate lõpupeod! Siin on tavaks, et kõik lõpetajad teevad oma individuaalse "lõpupeo" ehk teevad kodus ühe päeva nö "lahtiste uste päeva" ning kutsuvad kõik sõbrad-sõbrannad-sugulased-naabrid külla ning pakutakse sööki ja jooki. Koolis jagatakse aktiivselt kutseid ning facebook oli vahepeal reaalselt ummistunud nendest. Esimene lõpupidu on juba sel laupäeval ning nii nad lähevad igal nädalavahetusel kuni mai lõpuni.

Paar postitust tagasi küsiti mul track & field trennide kohta. Ma tõesti enam ei käi seal trennis. Algul olin 2 nädalat seal ning siis mõistsin, et see võtab ikka liiga palju aega ära. Hetkel on mu viimased kuud, ma tõesti ei taha veeta neid staadionil joostes, sest trennid toimuvad 5 korda nädalas ja pea 2 tundi iga kord. Nii oleks mu vabal ajal täielik kriips peal, ei saaks käia teistega miskit teha, nii et otsustasin, et pigem naudin ja asjatan siin muid asju kui, et jooksen end lolliks :D treener oli ka mega mõistlik ning ütles, et ta täiesti mõistab ning pakkus mulle tüdrukute tiimi mänedžeri kohta, nii et ma saaksin siiski käia osadel meet'idel kaasas kui soovin :)

Lisaks küsiti kas Jojo on minu prom'i grupis. Sellega teemaga oli siin tegelikult päris palju asjatamist vahepeal. Kayla ei kutsunud Jojot meie gruppi ning mingi hetk Jojo küsis, et kas nad Mason'iga võivad tulla meie gruppi. Ilmselgelt Kayla'l polnud midagi selle vastu, me lihtsalt arvasime, et ta läheb ikka senior'ite grupiga, sest Mason ju lõpuklassis, aga mingil põhjusel nad ei taha minna. Kui päris aus olla, siis ma polnud just liiga õnnelik selle üle, et nad ühineksid meie grupiga. Mason'i vastu pole mul absoluutselt mitte midagi, aga samas mul tekkis taaskord tunne, et Jojo tuleb jälle täpselt sinna kus ma olen. Ma olen temaga nii palju samu asju teinud selle aasta jooksul, nii et see kui me teeme eraldi asju tuleb minuarust ainult kasuks. Päris ausalt - ma ei taha temaga kõike samamoodi :D See oli nagu kui ma alguses valisin kas lähen korvpalli või wrestling'u cheerleader'iks. Valisin wrestlingu selle pärast, et ta ütles, et ta tahab olla korvpalli oma. Aga mis lõpuks oli, ta ikka otsustas, et ta ei ole korvpalli cheerleader, vaid hakkas wrestlingu mänedžeriks, ehk siiski käis igalpool koos minuga.
Aga igatahes nüüd ta otsustas jälle gruppi vahetada, nii et ta on ühe teise tüdruku grupis :)

See oli juba paar kuud tagasi, aga oli wrestlingu osariigi "meistrivõistlused" ning meie koolist jõudis ainult Taylor sinna. Kool tegi tema puhul kogunemise võimlas ja siis Taylor kutsuti kõige ette ning direktor pidas kõne kui uhke ta on, et keegi meie väiksest koolist jõudis sinna ning ta treenerid pidasid kõne kui uhked nad on. Päris armas oli. Lõpus me (õpilased) tõusime kõik tribüünil püsti ja hakati plaksutama ja hüüdma "good luck Taylor!" ja niimoodi mitu minutit. Tayloril hakkas ka juba natuke veider seal kõigi ees, aga samas minuarust oli see nii armas viis kooli poolt näidata kuidas me talle kaasa elame. Aga no samal ajal.... Näiteks Amara karjus hoopis "good luck Taylor" asemel "take it off" :D:D ehk ilmselgelt kõik kooli tüdrukud on armunud temasse.


Mu kool tegi minu ja Jojo auks t-särgid. Ees on "♥  our foreigners" (ma ♥ meie välismaalasi) ning minu ja Jojo nimi ja meie lipud. Särgi tagumisel poolel on kroon ja kiri "keep calm and love exchange students". Meie kool ikka megalt hoiab meid :) Iga hommikul tulevad kooli raadiost uudised ning igas klassis kuulatakse seda 2. perioodi algul ning viimased nädalaega tuleb igakord meie särgi "reklaam" - "don't forget to buy our exchange student shirt to show support to Liisa and Jojo - aren't our exchange students awesome?!". Me oleme vist neile väga sügava mulje jätnud :D:D

Üks asi mida ma jään igatasema USA juures on, et ma ei saa kasutada enam vabandust "i'm not from this country". Ausalt ka, ükskõik mida ka ma siin valesti ei teeks - see vabandus mõjub alati :D:D
Isegi täna, kui oli meie klassi kord minna lõuna ajal söögijärjekorda läksime Zoe'ga kohe poiste juurde kõige ette, Zoe aeti kohe minema ja siis küsiti, et mis on minu vabandus, et trügin... Ütlesin taaskord, et ma pole siit riigist ning Nick oli kohe "okay you're fine".. Nate oli kohe, et "wait? what? no!" Ta tegi seda küll naljaga, aga siis Nick oli "Nate, it's your prom date, you have to be nice towards her!" :D endal oli mul jälle nalja kui palju ning Nate ütles ka, et ta just kidding

Tulles prom date'i juurde.. Nate on vist reaalselt kõige lihtsam kaaslane. Üks päev textisime ja siis küsisin, et noh kui mul on roosa kleit, et kas tal on ka midagi roosat ja siis ta vastas, et tal juba roosa vest ja lips olemas - nii armas :D ning ta ema juba organiseeris meile sarnased corsages (need asjakesed mis pannakse tüdrukule prom'iks käe külge ning poisile pintsaku külge). Nii et tundub, et hetkel asjad liiguvad, hehe :) 

mõned lõpupeo kutsetest  -
Amara käis eile õhtu mu kaameraga mööda maja ringi - paar pilti - 

Amara

Amara

see meie retriiverike istub ainult mul voodis, sest koguaeg välku lööb ning ta ei kannata seda väga

ja meie pisike. Teda absoluutselt välk ei huvita, ta boss 

37 comments:

 1. Ma olen su blogi jälginud juba selle aasta algusest ja iga päev luban endale, et täna kirjutan sulle kui vaimustuses ma su blogist olen. No täna suutsin end lõpuks enne kooli minekut kokku võtta. Reaalselt igal hommikul ma üritan leida aega, et su blogi lahti võtta ja uurida et kas oled juba midagi uut kirjutanud. Sul on kõigist vahetusõpilastest parim blogi just sellepärast et sa seda nii kohusetundlikult täidad ja nii huvitavalt kõike kirjeldad, muidugi on ka pildid suurepärased. See blogi on mind palju mõtlema pannud, et tahaks ka kuhugi vahetusõpilaseks minna, aga praegu sinna veel aega (olen põhikoolis veel). Imelik et ma isegi ei tunne sind,, aga elan sulle sellegi poolest siin nii väga kaasa ja imestan kui sõbralik ja rõõmsameelne sa teiste vastu oled. Seda postitust lugedes sain lõpuks ikka aru, et ka sul on vahel kurvem tuju.. ma reaalselt arvasin varem et sa oled koguaeg rõõmus ja positiivne, sest üheski teises postituses ma küll vastupidist pole tähele pannud. :D Loodan et viitsisid selle pika teksti üldse läbi lugeda. Tahan sulle soovida kõike ilusat ja head! Sa oled nii tubli, et sa selle JoJo käitumistest ennast heidutada ei lase (vähemalt nii tundub). Tahtsin veel küsida, et kui vahetusõpilaseks minekuks läks, et kuidas su sõbrad suhtusid sellesse et aasta aega nii kaugel ära oled? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loomulikult viitsisin!!! :) Õnneks mu see "kurb tuju" väga sagedane nähtus tõesti pole :D Niiiiiiiii suuuuuur aitäh kõigi ilusate sõnade eest :) <3
   Aga mu sõbrad - ma arvan, et nad algul ei uskunud, et ma selle nalja ära teen :D aga lõpuks nad olid kõik toetavad ning elasid mu tegemistele kaasa hehe :)

   Delete
 2. Ma võiks Su postitusi oksendamiseni lugeda! Need on lihtsalt niiiii NIIIII HEAD! Tõesti.. ja kui Sa arvasd, et kirjutamine pole su tugevaim külg olnud, siis voillaa uus talent! Kui Sa oleksid kirjanik, ma realselt ostaks su raamatuid! Su sõnastus ja kõik on liiga hea ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahaaa, mulle meeldib su esimese lause väljend :D Naljakas, mulle meenub, kuidas ma koolis (just 9.klassis) kõik kirjandid põrusin ja siis mõtlesin, et ma kunagi ei kirjuta midagi pikemat kui kodutöö.... vot siis :D aga Suur aitäh!! :)

   Delete
 3. Kuna head kommentaarid on alati oodatud, siis minu poolt ka. Olen su blogi lugenud juba täiesti algusest peale (kuigi isiklikult sind ei tunne). Kas saab üldse põnevamalt kirjutada, sul reaalselt kõige põnevam ja toredam blogi, lisaks sa kirjutad nii vaimukalt ja positiivselt. See kuidas sa kõike kirjeldad ja et sa oled aktiivne blogija, see on lihtsalt super. Iga päev käin vaatamas, ega sa midagi uut pole kirjutanud. Jätka super tööd! =)

  ReplyDelete
 4. Täpselt! Kui kirjtuasid, et kirjutamine pole sinu tugevaim külg, siis võin heaga öelda et just sinu blogi on kõige parem. Ole tubli :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii vahva :) võid 2 kommentaari ülespoole vaadata mu vastust :D aitäh!! :) <3

   Delete
 5. Olen ka miljon korda öelnud, et su blogi on niii tore, vahva ja kõige ägedam! Pean ka ütlema, et ma ei tunnegi sind üldse, aga loen su blogi koguaeg! Võin öelda, et kogu blogi olen läbi lugenud:) See on nii äge!
  Tahtsin ka küsida, et millal Jojo läheb tagasi? Kas oled Nate'iga rohkem rääkima hakanud, peale seda kui ta küsis su kaaslaseks? (nagu muu jutt, mitte ei räägi promist)ja kui paljudele lõpupidudele oled sa kutsutud ja mitmele lähed?
  Kas hostvanemad on ka tähelepannud, et oled muutund?
  Loodan, et naudid täiega veel viimaseid päevi! Ja ootan juba promi postitust niii väga:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. AITÄH! :) Jojo läheb tagasi 28 Juuni, Nate'ga ma suhtlen nüüd palju rohkem ning iga päev textime nüüd, ka muudest asjadeks kui prom'ist :D
   Läbi facebooki on mind üle 20 lõpupeole kutsutud ja nii 10-15 olen koolis kutse saanud, eks näeb paljudele ma neist jõuan, sest paljudel kattuvad päevad :)
   Hostvanematega olen ma saanud lähedasemaks kui kunagi varem, vahest on meil sellised deep conversation'id ja siis ma olen nende kohta nii palju õppinud ja mul on tõsiselt heameel, et nad just minu valisid :)
   Eks ma ise ka korralikult ärevil prom'ist :D

   Delete
 6. Ma ei hakka eraldi kiitma, kuna need kõik eelnevad on NII TÕSI! Mul on paar küsimust: 1) Kas Su hostvanemad on Jojoga rahul? Või neid ka häirid tema kohatu käitumine? 2) Ega sa ei tea, kuidas Sandral läheb? Ta on oma blogi täitsa maha jätnud. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. hehe, aitäh!! :) Mu hostvanemad on mitu korda Jojoga rääkinud, sest neil endal ka ikka vahest imelik, kui Jojo valib sõbrad pidevalt pere üle ning eriti peale seda kui ta postitast minust facebookis väga kohatu postituse. Ning Sandral, tundub, et hästi :D ma pole temaga küll ammu rääkinud, aga nii palju kui läbi twitteri ja asjade mulje jääb, siis tal läheb hästi :)

   Delete
 7. Ok, nõustun eelnevate anonite väga väga palju ja pean ütlema ka midagi. Ma pole su blogi algusest peale jälginud, aga kui leidsin siis lugesin su positusi kella kolmeni öösel ja järgmine päev oli KT ka nii et, usu mind - su blogi on väga kaasahaarav ja imeline. Ja ma olen samuti mitu korda mõelnud, et kirjutan siia mingi romaani sellest kui kuradi awesome sa oled, aga kogu aeg on midagi ette tulnud (ehk pole viitsinud, oleme ausad). Aga nüüd esimene anon andis inspiratsioon (aitäh semu!) ja ma mõtlesin, et kirjutan.
  Esiteks tahan öelda selle JoJo asja kohta. Te olete nii kaua nii hästi läbi saanud ja postitustest tundus, et te parimad sõbrad seal USAs. Ma tahan lihtsalt öelda, et ma natuke saan temast ka aru, sest tean inimesi kellel on sama olukord olnud tänu poisile (sõbrad jäävad unarusse) ja ma arvan, et ta on ka kurb ja segaduses, sest ka temal on nii vähe aega jäänud ja ta hakkab enda poissi ja muidu USAkaid igatsema. Kuigi jah, ma saan sinust ka aru selles suhtes, et mul on üks sõbranna kes tahab minuga KÕIKE koos teha, sest me pinginaabrid, aga ta väsitab mu ära ja ma reaalselt ei viitsi temaga koguaeg koos olla ja koos istuda ja koos erinevaid esitlusi teha. (Ja kui ma ütlen, et äkki oleks seekord eraldi, siis ta solvub???) Lihtsalt proovi temaga ikka aus olla ja ma loodan, et te lähte heade sõpradena oma teed. (Kurb oleks, kui sa pärast kahetseksid seda kuidas JoJoga läks)
  Nii, ütle palun enda lahetatele semudele (kõikidele) edasi, et üks suvakas eesti tüdruk elab neile täiega kaasa ja arvab, et nad on toredad, sõbralikud, lummavad, suurepärased, imelised, peened. (Jah, ma googeldasid positiivseid sõnu, aga pole hullu ma usun.)
  Ja Liisa, ma tõesti südamest loodan, et su ülejäänud aeg on siin imeline ja sa oled õnnelik.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei saaks Sinuga rohkem nõustuda! Ma mõistan, eks ma ise olen ka olnud natuke samasugune, et kui poiss on, siis sõbrannad jäävad natuke tahaplaanile ja ma tean kui nõme see on, aga samas.. Siin, milleks pühendada end niimoodi poisile, kui tead, et lahkud 2 kuu pärast ning ei näe teda enam? Loomulikult on raske ala tunnetele vastu panna, aga samas (puhtalt minu arvamus) peaks olema tol hetkel piisavalt tark, et mitte neid tunded suuremaks ajada. Isiklikult ma arvan, et kui mina pühendaksin kogu oma aja trennile ja poisile ning kui ma koju läheksin hakkaksin pärast kahetsema, et miks ma midagi ei teinud, sõbrannadega väljas ei käinud, vaid koguaeg istuksin poisi juures lambiselt... võib-olla oleks nii, võib-olla mitte, oleneb inimesest :) Aga võib-olla temale just nii meeldibki, nii et ma ei saa seda pahaks panna, nii kaua kuni ta minusse normaalelt suhtub, kui enam mitte, siis no, kurb :D Lisaks ma olen temaga nii mitu korda üritanud ilusti rääkida ja selgitada oma poolt (aga siis ta hakkas reaalselt karjuma mu peale) ning Amara ka üritas, aga kahjuks ei tule kunagi sellst rahuliku jutuajamist. Jah - totaalsed teenager'id oleme :D
   Ma usun, et me lahkume siit siiski sõpradena, sest me siiski käisime siin läbi nii paljudest asjadest "õdedena" ning neid mälestusi ei saa ju unustada :) ja kindlasti ütlen edasi!
   AITÄH!!! :)

   Delete
  2. ps. Su lause "ma olen samuti mitu korda mõelnud, et kirjutan siia mingi romaani sellest kui kuradi awesome sa oled" pretty much made my year :D

   Delete
 8. Ja ma loodan, et sulle ei jäänud tunne, et ma midagi sulle hette heidan, sest see polnud mu kavatsus. :)

  ReplyDelete
 9. Su postitused on ikka tõsiselt head, neid lugedes tuleb soov ise ka seda tunnet kogeda, see on lihtsalt nii vaimustav! Vahel on isegi tunne, et olen kade, kuna sul on nii vinge võimalus seda kõike kogeda! Aga jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks!

  ReplyDelete
 10. Kas Mason ja Jojo käivad? :D
  Aga pean nõustuma eelkõnelejatega, et sinu blogi on väga huvitav, ühel päeval tegin neid teisi VÕPide blogisid lahti, et muud ka lugeda ja ausalt, need olid palju igavamad. Kui sinu oma avastasin, siis lugesin kõik vanad postitused järjest läbi, nii et lõpetasin vastu hommikut :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahahhaaa, aga ei nad ei käi! :D
   Suur aitäh!!! Eks oleneb jah, kellele mis blogi meeldib :)

   Delete
 11. Su blogi on niiniinii hea. Kuigi ma ei tunne sind, olen ma algusest peale su blogi jälginud ja praegu on selline tunne nagu ma tunneksin sind:) Sa tundud ülitore inimene!!! Nii hea meel on lugeda, kui kellelgi läheb hästi ja keegi teeb lahedaid asju, saab uusi kogemusi. Elan sulle ja su sealsete sõpradele kogust südamest kaasa ja loodan, et see aasta on üks parimaid sinu elus! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) vahva! Suur aitäh!! Ja tõesti, siiamaani on see kindlasti olnud üks parimad (kui mitte parim aasta) :)

   Delete
 12. Sama siin. Ma ei tunne sind isiklikult. Või no, tean küll, kunagi irl puutusime tihedalt kokku aga ei suhelnud. Su blogi on kaasahaarav ja huvitav, inspireerib paljusid ka tahtma minna vahetusõpilaseks- nagu ma arvan, et sa oled seda isegi tähele pannud kommentaare lugedes jne (teed head reklaami YFU-le lol). Ütlen samamoodi nagu eelmised kommenteerijad siin: su blogi on väga huvitav (pean tunnistama kahjuks, et ma päris igat posti lugenud pole) ja kaasahaarav. Teiste blogide kohta, mis sa siin paremal pool veerus reklaamid, ei oska midagi öelda, ega võrrelda sinu omadega(et mis just sinu blogi eriliseks teeb), pole lugenud neid. Aga igal juhul keep going!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Okei, nüüd mul tekkis väga uudishimu, et kus me kokku puutusime, haha :D Ma tõesti loodan, et olen andud mõnele piisavalt motivatsiooni, et keegi tõesti läheks VÕPiks, sest it's amazing! :) ning suur aitäh!!

   Delete
 13. Olen kõigi teistega nõus, et väga-väga hea blogi on. Sa oskad oma postitutes nii hästi edasi anda oma emotsioone ja seda mida sa seal kaugel tunned. Isiklikult ma sind ei tea, aga tänu sinule on mul ka soov võpiks saada ning just USAsse. Aga tekkis üks küsimus: kuidas sa Eestis kooli jätkad? Kas kooli jäeti sulle koht ning saad pooleli jäänud kohast jätkata?

  Gigamegatriljonmiljonbiljontsiljon tervitust sulle, sinu hostperele ja sõpradele.
  Loodan et viitsid ikka neid postitusi ja pilte lisada.
  PS! SA OLED SIIAMAANI MU KÕIGE LEMMIKUM VAHETUSÕPILANE!

  ReplyDelete
  Replies
  1. AITÄH!!! :)
   Eestis lähen klass noorematesse ehk 11.ndasse klassi (peaksin minema 12.ndasse). Juhul kui ma oleks jäänud semestriks (nagu alguses plaan oli) siis ma poleks pidanud aastat korda :)
   hehe, aitäh veel! :) <3

   Delete
 14. Sul reaalselt parim blogi =)
  aga mul mõni küsimus 1)mida küsitakse nendes testides, mida te mõni kord teete?
  2)kas ameeriklased õpivad ka mingeid keeli, peale inglise keele?
  3)kas sa mõtled ka juba inglise keeles?
  4)millal tagasi tuled ja kuidas siin kooliga asjad on?
  5)kas keegi on sind kohtingule ka kutsunud aasta jooksul
  6)võrdle Ameerika õpetajaid Eesti omadega

  ReplyDelete
  Replies
  1. aitäh!!! :)

   1. Üldiseid teadmisi, et näha milline tase on koolides
   2. jah, Hispaania keelt
   3. Ei mõtle, vahest olen end inglise keele pealt avastanud, aga see tavaliselt siis kui mingeid numbreid loen vms
   4. Tagasi hakkan tulema 18. juuni (jõuan 19.) ja kooli asju vaata kommentaar ülespoole :)
   5. On küll seda juhtunud jah :D
   6. Oleneb, enamjaolt on õpetajad VÄGA palju avatumad ja lõbusamad. Aga samas ma käisin enne siia tulekut aasta EBSis, kus on õpetajad Eesti kohta juba väga vabad, aga siin on see ikka "next level" kuidas õpetajatega räägitakse ja kuidas õpetajad kohtlevad õpilasi (paremini). Eestis on minuarust kindlalt paigas, et õpetaja on õpilasest üle, aga siin on justkui kõik võrdsed.
   :) loodan, et said kõigele vastused mis lootsid!

   Delete
 15. Ei olegi uut postitust .. kui kurb :'( aga samas ma saan Sinust aru. Iga päev kirjutada oleks vist üsna võimatu :D Aga eks ma siis loen vanu seni ..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, täna jõudsin koju kell 22, tegin kodutöid üle tunni ja nüüd 23.30 saan magama... Üldse ei suuda postitust teha, sest kell 6:30 hommikul äratus :D üritan lähipäevil teha sellest nädalast postituse!!!!

   Delete
 16. Tekkis selline küsimus, et mitu lehevaatamist Sul päevas keskmiselt on? :D 9348938? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oleneb päevast, kui uut postitust ei ole, siis on need nii 600-800 vaatamise vahel, kui on uus postitus siis on 900-1000 vaatamise vahel :) ma tõesti poleks lootnud, et sellised numbrid tulevad!!!!! Mega AWESOME!

   Delete
 17. paar küsimust... kas sa oled üritanud kellelegi eesti keelt ka õpetada? või kas oled kogemata kellelegi midagi eesti keeles öelnud või meelega pikalt eesti keeles rääkinud kuna keegi aru ei saa? kui jaa, siis kuidas reageeriti ? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga paljud oskavad mu koolist mõnda väljendit (kahjuks enamjaolt - "mine p*rse", sest kohe taheti teada kuidas fuck you on eesti keeles :D:D:D) Paar korda olen hakanud eesti keeles seletama kui mingi hetk on läinud arutelu väga pingeliseks :D ning vahest kui keegi üritab mulle lolli olukorda tekitada, siis ma hakkan vastu eesti keeles rääkima, nii et too inimene jääb lolli olukorda haha, tavaliselt lihtsalt vaadatakse nagu what the heck ja siis naerdakse :D

   Delete
 18. Heips. Super postitus jällegi!! Kuna uus tuleb? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!! :) Eesti ajas pühapäeval on postitus olemas :)

   Delete