Saturday, April 20, 2013

Fort Dodge's päevad

Eelmise postituse otsustasin teha ainult esmaspäevast & teisipäevast, sest ei tahtnud, et see liiga pikaks läheks. Nii armas oli lugeda kommentaari, et loodeti, et tuleb pikem postitus. Vahest ma ikka mõtlen, et kuidas keegi reaalselt viitsib mu pikki postitusi lugeda, aga nii tore, et siiski leidub neid :) igatahes...

Kolmapäeval (17-04) oli teachers in service day ehk õpetajatel olid koosolekud nii et saime koolist ära kell 12 (iga tund kestis 18 min). Peale kooli otsustasime Fort Dodge minna, aga selleni oli natuke aega. Amara läks juba koolist ära, nii et otsustasime Hannahiga tema poole kõndida, jälle vaadati meid nagu maailmaime - USAs inimesed kõnnivad! Jõudsime igatahes Amara poole ja sõitsime kohe minu poole, sest mul oli kokkulepitud skypemine oma kulla-kalli Carmeniga. Ta on ka vahetusõpilane, nimelt ta on Belgias (ning tema imeline blogi - http://carmenbelgias.blogspot.com/). Lisaks on tal kohe-kohe homme (22.) sünnipäev :) Igatahes istusin enda toas, skypesin Carmeniga, Hannah lamas mu toas põrandal ning Amara voodil. Nad lihtsalt koguaeg naersid mu üle, sest nende jaoks tundus eesti keel reaalse hiina keelena. Vahepeal kostus mingeid ilusaid inglise keelseid väljendeid ja siis nad kohe jõllitasid mind  :D Lisaks oli nii naljakas rääkida Carmenile mingeid USA lugusi ning näha teha reaktsioone. Sain igatahes  naerda korralikult ja rääkida, nii hea ju lähedast eestlast näha, isegi läbi skype! Samal ajal kui ma skypesin kirjutas Amara twitteris : "Listening to @liisapohlak Skype. #SOFUNNY" 
Kui ma skypemise lõpetasin sõitsime Fort Dodge koos Tanneri, Hannahi ja Amaraga. Kõigepealt läksime jumet koguma ning siis välja sööma :) Terve nädal oli mega torm olnud ning ka kui applebee's olime hakkas korralikult müristama ja välku lööma nii et mõndadel hetkedel jäid kõik inimesed haudvaikseks kui kõvasti müristas.

Neljapäeval - koolis oli reaalselt kõige igavam päev - 3. tund oli study hall, 4. tunnis polnud meil 70% õpilastest kohal, nii et meile anti vaba tund, 5. tund oli jälle study hall ning 6. tunnis ma lõpetasin 5 minutiga oma kunsti projekti nii et ülejäänud anti vabaks. Jube asjalik koolipäev! Peale kooli sõitsime jälle Fort Dodge, koos Emalee, Emalee ema ja Hannahiga. Käisime söömas ning läksime  prom jaoks kingi otsima. Ma olin surmkindel, et ei osta kõrgeid kontsi, sest muidu need paistavad kleidi alt välja.. Aga see otsus muutus sekundiga kui ma ühed kingad leidsin :D ehk siiski sain endale kõrged kontsad.

Reedel koolis lõunapausil olid kõik commons'is söömas ning järsku läks draamaks lahti. Nimelt meile tuli kuu aja eest üks natuke veider tüdruk kooli. Peale tema tulekut hakkasid mingid vargused tekkima aga no reedene asi oli ikka kõige tipp. Kõik istuvad rahulikult sööklas ja järsku too tüdruk tõusis püsti kui teised istusin ning lihtsalt lõi täiest jõust ühte kutti näkku ning jooksis sööklast välja. Samal ajal jooksid juba mitu õpetajat talle järgi ning üks sai uksega tema poolt.. no halloo... Hiljem ta kirjutas näoraamatus : "YOUR the reason im goig to end up in jail.. im going to kill you.. or i wish i could.. ugh really wish the two people who can make me smile were online or at least awake .. having a bad day.. really bad day" no eks see ikka natuke hirmutab :D 
Peale kooli tulin igatahes koju, alguses plaanisin, et lähen Tanneri, Hannahi ja Emaleega Fort Dodge kinno, aga siin oli perekondlik õhtusöök ja kõik tulid siia nii et otsustasin ikka koju jääda :) Sõime siis õhtust - mina, Amara, Jojo, Annalise, Marc (hostisa), Elise (hostema), Joy (hostvanemate tütar, Amara ja Annalise ema) ning Fred (Joy mees). Mingi hetk jäid kõik vaikseks nii et Amara hakkas noa nürida poolega vastu lauda tippima, hetke pärast võttis Joy kahvli ja kergelt müksas sellega lauda, siis ühinesid juba Marc ja Fred oma klaaside ja taldrikutega muusika tegemisega.. Lihtsalt keegi ei öelnud sõnagi ja me istusime ümber laua, kes koksas klaasi mõne söögiriistaga, kes lihtsalt tagus biiti... Endal meil lõpuks oli nii naljakas, sest see kõik oli nii random :D lõpuks Elise ütles, "this is totally a youtube moment" :D Mulle lihtsalt nii meeldivad meie perekondlikud õhtusöögid, alati nii palju nalja! Õhtul läksid kõik teised hiljem ära, nii et jäime Amaraga kahekesi koju, nii et lihtsalt vedelesime õhtu teleka ees :) 

Hannah võttis Study hall'is  mu telefoni.. :D

Emalee ja  Hannah kaklesid peale tunde ukse üle koolis... :D

jah, me oleme veidrakesed

10 comments:

 1. PS! See on hea, et teed mitu erinevat postitust (mitte ühte suurt), kuna 1) siis Sa kirjutad tihedamalt ja 2) Sa oled lihtsalt super blogija!

  ReplyDelete
 2. kingadest pilti!! :)

  ReplyDelete
 3. Jee..ei pidanudki kaua järgmist postitust ootama :)) Ja nii tore, et sa postituse algul mainisid seda, et ma eelmise postituse kommentaarides ütlesin, et lootsin pikemat postitust :))))
  SUPPER!!!! Ootan juba järgmist postitust :)

  ReplyDelete
 4. Kuidas te need blogid YFU lehele üldse saite? Kas YFU ise küsis teie käest?

  ReplyDelete
  Replies
  1. SEE OLI MU BLOGI 400. KOMMENTAAR! :))) Aga YFU saatis meile meili kus oli tabel kõikide blogidega ning küsiti, et ega meil pole midagi selle vastu kui need blogid avaldatakse YFU kodulehel :)

   Delete
  2. WWIIIPIII :D mul on suur au olla Sinu blogi 400 kommenteerija :D

   Delete