Tuesday, April 9, 2013

exchange isn't a year in your life, it's a life in a year

Laupäeval (6.aprill) otsustasime minna taaskord Annalise turniiri vaatama Des Moinesi. Hostemal olid kahjuks töö koosolekud ning Jojo oli ka ära, nii et otsustasime hostisaga siis selle tripi ette võtta. Des Moines on nii pooleteise tunni kaugusel, ehk võtsime ikka paki oreosi ja m&m'se teepeale kaasa. Ilmselgelt me mõlemad armastame magusat. Mu hostisa on kindlasti üks kõige lahedamaid inimesi keda ma olen kunagi kohanud, me võime ühel hetkel rääkida nii tõsistest ja keerukatest asjadest ning arutleda elu üle ja siis juba järgmisel hetkel me võime one direction'it kõvasti kaasa laulda. Algul ma mõtlesin, et  kuna ta on pastor, et siis selline tõsisem inimene, aga kus sa sellega - nali nalja otsas. Ta rääkis mulle natuke ka kuidas ta nö sattus selle usu teema peale. Lühidalt öeldes, mu mõlemad hostvanemad on Californiast pärit, mu hostisa oli totaalne hipi, tal oli raske lapsepõlv ning minu vanuselt leidis end narkootikumide juurest ning nii 19-aastaselt läks 10 päevaks vangi marijuana omamise ja müümise pärast (peale seda sai vangla täis ning seetõttu ta sai nii vara välja lol). Ning peale seda kui ta oli nö oma totaalse põhja saavutanud leidis ta end "tänu jumalale" sellest kõigest välja ning nüüd küll ei ütleks peale kõiki neid aastaid, et tal võis elus selline periood olla :)
Igatahes tolle päeva veetsime Annalise võrkpalli turniiri vaatamast ning seal olid juba ees Joy (Annalise ema) ning Jaiden (Annalise poiss). Istusime seal nii 5 tundi ja siis kui nad olid lõpuks (ma pole oma elu jooksul ka nii palju võrkpalli vaadanud kui siin nende kuude jooksul) terve turniiri ära võtnud läksime välja sööma koos terve tiimiga. Saime Jaideniga istuda tiimiga samas lauas, algul oli natuke veider tunne, aga samas toit oli hea ning koht oli mega khuul. Too koht valiti eelmisel aastal kesklääne kõige mehelikumaks söögikohaks ja ma tõesti mõistsin miks nii arvatakse :D Üks tüdruk tellis mingi barbecue  burgeri ning too liha tükk seal vahel oli tema näost ka suurem :D Lisaks oli seal lihtsalt seina peal iga meetri tagant mega suur telekas ja sealt näidati korvpalli. Ma muidugi midagi aru ei saanud, aga igakord kui teised hakkasid karjuma või emotsioone näitama, siis me ikka ka, vahet pole, et me midagi aru ei saanud. Peale söömist sõitsime koju :)

Pühapäeval tulid juba hommikul kell 9 enne kirikut Amara ja Annalise siia, aga ilmselgelt oli mul uni liiga hea ning see nädal jäi kirik vahele. Mina ja Jojo ei ole "sunnitud" kirikus käima, aga hostvanematel on hea meel kui me vahest ikka käime :) Lõpuks ärkasin kell 12 piinlikult ülesse (veidral kombel ma ei maga siin kunagi nii kaua) ning siis ühinesin Amaraga Kim and Courtney taking Miami vaatamisega (nimelt oli terve päev selle saate maraton) nii et ka sinna see päev läks, vahepeal küll ajasime prom'i asju ning suutsin isegi jooksmas käia. Nii mõnus ilm oli, sai rahulikult minna lühikeste pükstega jooksma minna ja polnud midagi hullu :)

Esmaspäeval käisin poiste track meet'i vaatamas ja täna peale kooli käisime Ames'is, aga hetkel liiga väsinud, et nendest siia kirjutada, nii et järgmisesse postitusse :)

mingi lambikas elamurajoon laupäevast (:


2 comments: