Saturday, April 27, 2013

Dance @Dayton

Jälle kiire nädal möödas, nädala teinepool oli lihtsalt nagu non-stop liikumine koguaeg, nii et ei jõudnud kuidagi postitust teha, nii et siin see lõpuks on :)

Esmaspäev & teisipäev olid üpris igavad, ei midagi erakordset :D

Kolmapäeval jäin koju, sest mul oli külmetus... Mingi hetk ärkasin Amara sõnumi peale "How dare you leave me all alone?"  oops :D

Neljapäeval oli väljas ilm ilusaks läinud, ehk väljas oli 23 kraadi sooja. Läksime peale tunde Emaleega Amara juurde. Väljas oli nii mõnus, et ei tahtnud üldse toas istuda, nii et otsustasime Fort Dodge minna. Sinna ja tagasi sõit olid reaalselt kõige naljakamad autosõidud mis mul on olnud. Tagasiteel näiteks - siin kohe kui ilmad soojad, lastakse kõik auto aknad alla ja siis foori taga kuuled hästi kõike mis kõrval autos toimub. Nii et... Amara ütles mingi hetk, et davaj, hakkame kõik üksteise peale täiega karjuma kui ühe valgusfoori taga seisime. Tegime siis nii, Joy roolis, Amara istus ees ning meie Emaleega taga ja reaalselt Amara hakkas karjuma "you guys all are so stupid i can't even stand you" ja siis Joy (Amara ema) hakkas karjuma, et "shut up, you're grounded" ja siis lõpuks me kõik läbisegi karjusime ning vaatasin vahepeal kõrval autosse - kõik 3 inimest jõllitasid meid suu lahti :D:D:D see oli niiiiiiii naljakas, sest nad reaalselt arvasid, et meil käib mingi räige tüli. Endal oli hiljem nalja kui palju. Palju tegime ka seda, et kui möödusime mõnest autost mil olid aknad all, panime muusika põhja ja laulsime mega kõvasti kaasa või hüsteeriliselt naersime. Ilmselgelt saime tol päeval korralikult tähelepanu, aga lihtsalt inimeste reaktsioonid olid kõike seda väärt, ma reaalselt naersin pisarateni. Hiljem viisime Emalee ära ja siis tulime koju koos Amara, Jojo, Annalise ja Joy'ga. Joy, Amara ja Annalise jäid minu ja Jojoga kuni laupäeva õhtuni siia, sest mu hostvanemad sõitsid ära Kansas City'sse töö asjus. Õhtu läks vahepeal väga emotsionaalseks, Annalise jättis oma kuti maha ning valas seetõttu korralikult pisarad  ning Amara sai vahepeal kõne oma isalt ning hakkas ka pisaraid poetama.. Ise istusin selle kõige keskel jube abituna, sest nii tahaks ju oma kalleid aidata kuidagi.. Aga vahva oli see, kõndisin töötuppa/kabineti kodus ja vaatepilt mis sealt avanes - südamest nuttev Annalise kes vaatab youtubest "funny baby videos"... Vähemalt ta üritas endal tuju paremaks saada :)

Reede hommikul oli juba kell 7 aeg 21 kraadi sooja, ehk reaalne suve tunne oli!! Hommikul tegime kiired nutella saiad ning sõitsime Gowrie'sse. Käisime korra Amara kodust läbi, sest ta unustas mingi kooli asjad maha ning käisime veel poes ning sõitsime kooli. Astudes kooli oli kohe näha - enamikel olid lühikesed püksid ning plätud jalas. Norm, siiski aprillikuu, aga täielik suvi!
Peale kooli läksime Amaraga jooksma Gowrie's, käisime tema poolt läbi ning sõitsime minu poole. Tee peal oli jälle - kõik aknad alla ja muusika valjuks - suvi!
Õhtul oli meil plaanis minna koos (+ Hannah ja Emalee) ühele peole mis toimus mu kodust äkki umbes 15 minuti kaugusel olevas linnas Daytonis. See oli üks selline tüüpiline USA dance party mis tehti 2 kuti jaoks kes korjavad raha, et minna Haitile või Aafrikasse või kuhugi aitama inimesi.
Natuke enne peole minekut läks meil kodus nats draamaks Amara ja Joy'ga... Põhimõtteliselt kõik draama käis riiete üle, aga no see siiski ju Ameerika - ükski reede õhtu ei möödu draamata! Lõpuks läks asi niimoodi, et Amara ei tulnudki, nii et läksin lihstalt Emalee ja Hannahiga. Kohale jõudes avastasime, et peaaegu kogu rahvas oli ühest teisest koolist (meie koolid on üpris lähestikku). Aga samas siiski mõned tuttavad näod oli ning sai jälle uute inimestega tutvuda :) Aga noh, see siiski Iowa pidu, ehk laul mis tõmbas kõige rohkem inimesi tantsima oli "i'm farmer and i grow it" ehk siis remix "i'm sexy and i know it" laulust (imekombel sellel farmer-laulul youtubes üle 7 milj vaatamise). Tegelikult oli siiski lõbus õhtu ning jalad sai jälle valusaks tantsitud.
Natuke enne südaööd kutsusin Joy järgi ning nad tulid Amaraga ja võtsid mu peale. Käisime ja võtsime siis veel Jojo Gowrie'st peale ning sõitsime koju. Jojo läks vist kohe magama, aga mina, Amara ja Joy läksime öösel kell pool 1 veel teleka ette :D hakkasime mingeid õudusjutte rääkima ning siis veel Joy tahtis õudukat vaadata. Joy'ga saab alati nalja ning ta täiega hakkaja kõike tegema, ta on väga noor ema, ta jäi rasedaks kui ta oli 17-aastane, ehk praegu on Amara ema nii 33-aastane.

Amara sõnum

4.perioodis too sama kutt pani kõlaritest laulu "ain't no mountain high enough" käima ning pea terve klass laulis seda kaasa :D

neljapäeval Amara mängis tauni mööda sõites :D

   
suve riided väljas

Hannahiga 

ilmselgelt aru saada, et olime juba paar tundi tantsinud :D


rõõmupall

No comments:

Post a Comment