Saturday, March 23, 2013

Spring Fling week part 1

See nädal oli meil koolis spring fling week. Ehk iga päev oli erinev teema kuidas pidime end riidesse panema, midagi Eesti "stiilinädala" sarnast.

Esmaspäeval oli teacher's day. Pidime riietuma nagu mõni õpetaja. Väga paljud ei riietanud end üldse üles, aga need kes tegid nägid super välja. Kõige paremad olid kindlasti Drake ja Cole (nad olid täielikud tolle nädala staarid) nad tegid järgi Mr. Nice'i (mu american government õpetaja). Nad panid endale vana inimese riided selga, padja särgi alla, kukekad püksid ning naha värvi ujumismütsid pähe ning külgedele joonistasid juuksed (ta on kiilakas pea pealt).

Teisipäeval oli superhero day. Nüüd olid juba rohkem inimesed ennast kostüümidesse pannud. Kõige geniaalsemad olid Trey ja Jake, kes olid merineitsi ja meremees vms (ma ei mäleta mis fairytale'st) Jake oli merineitsi ja Trey mängis toda meremeest ja siis terve päev käis lestad jalas mööda kooli ringi. Umbes iga viie meetri tagant ta koperdas, nii et tempo polnud just väga kiire, iga kord kui ma teda nägin hüüdsin talle, et "slow down turtle" ja lihtsalt kõik naersid koridoris kui ta mööda kõndis.

Summer

merineitsi ja mingi merevärk :D


Peale kooli läksin Fort Dodge, et osta asju kolmapäevaks ja neljapäevaks, koos Amara, Emalee, Hannah ja Stephaniega. Olime hobby lobbies asju ostmas ja siis Amara (nagu alati) naeris üle poe ja siis paari sekundi pärast tuli kõrval vahest välja mu hostema "i thought that i heard your laugh" :D Fort Dodge ei ole just kõige pisem (mitte küll ka väga suur) linn, nii et seal natuke veider kui kohtad kedagi kohtab samas poes (v.a walmart, seal on kõik lihtsalt koguaeg minuarust). Aga saime oma kostüümid valmis ning käisime subways söömas ning sõitsime koju :)

Kolmapäeval oli class color day, ehk päev lõpuks kus reaalselt kõik võtsid osa. Junior'ite klassi värv oli oranž, mul polnud mitte midagi oranži kodus, nii et leiutasime midagi Fort Dodge'st eelneval päeval.  See päev oli nii lihtne et õnneks ka kõige laisemad inimesed võtsid osa (v.a Jojo).
Tollel päeval tegi Ms. Voguel mingi nalja klassis ja siis Stephanie ei saanud selles aru, ning õpetaja küsis kas ma sain aru.. Ütlesin, et loomulikult ja siis Ms. Voguel ütles Stephanile "Girl, even our foreign exchange student got the joke and you didn't" terve klass naeris lihtsalt niii kõvasti :D:D

juniors!! meil lõbus study hall'is 

Mason tuli tagasihoidlikult pildi ette 

mu kaksik :) tegin toda tuutut 2 tundi öösel, välja tuli ikka epic fail

Mason käis mu kaameraga mööda commons'it ringi ja viskas end lihtsalt teiste vahele ja tegi endast pilti :D

vol 2

Hannah, sophmore'de värv oli siis kollane

Clayton

Zoe, Kylie ja mina :DKayla :)

väike osa senior'e, ehk siis need kes tulid kooli 25 min varem, sest üks õpetaja käis lihtaslt hommikul randomlilt pilte tegemas

2 comments:

  1. juss, ma lihtsalt parandaks sind selle merineitsi koha pealt :D http://4.bp.blogspot.com/-t38gvVSrYgI/ULh_wOC7OhI/AAAAAAAAAds/lnwa1hjs4Vs/s1600/1024px-Mermaid_Man,_Spongebob,_&_Barnacle_Boy.jpg

    ReplyDelete
    Replies
    1. käi ära :D:D mul pole õrna aimugi selle asja koha pealt, ma polnud sellest varem kuulnud :D aga aitäh ja nii armas, et Juss mu blogi ikka loeb :))

      Delete