Saturday, March 30, 2013

Easter

Reede õhtul oli meie juures movie night. Tegelt see kõik oli Amara idee, sest ta tahtis ühte kutti näha. Otsustasime, et kella 8 aeg hakkame filmi vaatama, aga juba kell 5 olid Amara, Emalee, Regina ja Garrett siin.. Hiljem tulid ka Annalise, Jojo ja Elias. Õhtu oli rahulik, istusime siin umbes 1ni öösel, vaatasime mingit õudukat ning peale seda jäime lihtsalt elutuppa sööma ja rääkima :) Jojo vaatas meiega filmi ehk esimesed 15 minutit, seejärel arvasime, et ta läks oma tuppa, aga tuli hoopis välja, et ta läks ja sai oma kutiga kokku. Me saime alles siis teada, et ta läks ära kui ta tagasi jõudis, sest keegi ei näinud teda välja minemas (aga samas õue saab kolmest kohast siin majas, nii et raske on järge pidada)

Hommikul ärkasin juba kell 8 kui Emalee hakkas koju minema... Ma isegi ei tea miks ta nii vara lahkus, aga tol hetkel oli mul magamine kõige tähtsam, nii et ei hakanud oma pead sellega vaevama. Lõpuks ärkasin nii 10 aeg üles, käisin Amara ja Annalise'ga Gowries nende pool, sest neil oli vaja puhtaid riideid. Koju tulles hakkasime eilsest öhtust sodi koristama, ning mingi hetk jõudsid Sarah F ja Zavion siia :) Nagu ma eelmise postituse kommentaaridesse kirjutasin - Sarah F on üks mu hostvanemate tütardest ja Zavion ta poeg :) Nad tulid tänupühade puhul siia nädalavahetuseks Kansas Cityst. Mingi hetk leidsime end jälle terve perega teleka eest ja vaatasime mingit tüüpilist USA saadet "millionaire matchmaker" ehk kus miljonärid otsivad endale kaaslast, welcome to USA! aga no siin see kõik nii pingeline, istume teleka ees, Amara ja Sarah mõlemad karjuvad "no dude, you're picking the wrong lady... pick the redhead, other one is there only because of your money" nagu nad kõik seal poleks raha pärast. Naljakas on näha kuidas ka sellise asja peale nii käima minnakse, aga samas vähemalt oli lõbus.

Lõpuks on siia kevad muidu jõudnud. Eelmine aasta oli sellel ajal üle 20 kraadi õues (eelmine aasta oli erakorraliselt soe, see aasta erakorraliselt külm kevad).. Ilm on umbes kuuaega ajast maas. Hostisa ütles koguaeg, et varsti tuleb nö see pauk ära ja läheb järsult soojaks. LÕPUKS siis jõudsime selle hetkeni, viimased 2 päeva olnud nii 17 kraadi sooja. Garrett oli üleeile üle 7 tunni õues (mängis golfi) ja tal on päiksepõletus - märtsis!

Nii et läksime kuskil 5-6 aeg välja, hakkasime võrkpalli mängima. Mina, Amara, Annalise, Jojo, Zavion ning helistasime ka Masonile, ning ta tuli ka siia :) üle pika aja lihtsalt selline chill õhtu, väljas sai olla ilusti t-särgiga, muusika mängis, lihtsalt mängisime võrku. Vahepeal tundus, et hakkab jälle mingit draamat ja tujutsemist tulema kui ma nt lõin palli liiga kaugele ja Jojo oli "well great" või ütles midagi, aga rääkisin ka temaga ja tundub, et ehk on praeguseks asjad korras, pühad siiski :) Hiljem istusime lihtsalt maja ees, lasime muusikat, Amara ja Zavion tegid dance off'i (nad mõlemad tantsivad niii hästi) ning lihtsalt ei tahtnud tuppa minna, uskumatult mõnus oli väljas. Reaalselt nagu halb Eesti suve ilm. Lõpuks kella 11 ajal läksime tagasi tuppa, vaatasime mingit sisustus saadet ja hostisa tuli elutuppa ja oli lihtsalt "seriously, this makes me sleepy, could we watch something that has a bit action?". See on nii naljakas kuidas ta alati teeb midagi või miskit peab toimuma, eile õhtul ka enne kui film algas, tuli tuppa, küsis what's up, me olime, et nothing much, ja ta lihtsalt küsis meilt, et mis meil viga on, see pole mingi pidu ju nii. :D apparently me ei suuda USA vanemate inimestega sammu pidada. Ja nii armas oli eile, palusime hostvanematel paar söödavat asja tuua õhtuseks filmi õhtuks - lõpuks nad tulid mitme suure paki krõpsudega, megalt oreo'si, kast  Mountain Dew (USAkad ise ka ütlevad, et too jook on põhjus miks nad paksud on) 


easter m&m's

Amara iPod 

mountain dew igalpool

kodu :)


Amara ja Zavion


 tegime nats nalja, ma taga - Amara keskel - Zavion

terve maja esine ja kõrval driveway oli autusi täis

hetk millal Amara avastas, et meil polnud pidureid :D


ja mitte kõige selgemaid pilte .. :D


Annalise leidis mingi paruka Amara autost


nii hea lauluke, terve aeg lasime seda väljas- max suve tunne!

12 comments:

 1. aah,see on jumalast hea laul ju, kunagi ainult seda kuulasingi :D Tore, et teil Jojo'ga see läbisaamine juba parem on :)kuigi minu arvamus temasse on siiski muutunud ei tundu enam nii tore jms..

  ReplyDelete
 2. Aga millal ja miks teil Jojoga suhted nii aia taha läksid? Koguaeg saite nii hästi läbi ja nüüd paugu pealt. Hoian Sulle pöialt ! ja loodan, et jätkad sama tihedalt kirjutamist. Lihtsalt liiga hea blogi (y) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuu aega tagasi, natuke enne kui ma Hawaiile läksin.. Ma üritasin temaga rääkida, et a võiks midagi teha vahest meiega ka, mitte ainult oma poisiga olla ja siis ta sai vihaseks ja sealt see pall hakkas veerema ja kasvama. Suur aitäh!!! :)

   Delete
 3. Olen siin koguaeg mõelnud, kas Sa natukene ootad juba koju tulekut või tahaksid veel kauem olla ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loomulikult on mingi igatsus kodu, pere järgi. Aga samas, see on nii once in a lifetime võimalus, et ma üritan nautida nii kaua kui võimalik. Eks nii kui nii tuleb see päev kui peab tagasi Eestisse minema :)

   Delete
 4. Kas plaanid peale kooli lõpetamistnt ülikooli USAsse minna?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on kindlasti üks valikutest, ning hetkel see "valik" sümpatiseerib kõige rohkem, aga kes teab milline mu elu on 2 aasta pärast :)

   Delete
 5. MIllises koolis enne vahetusõpilaseks minekut käisid ja kas sul on mure ka sellepärast olnud, et äkki ei saa pärast vahetusaastat enam Eesti koolis hakkama (nagu mõne ainega)? Küsin, sest olen kuulnud, et USA koolis on palju lihtsam jne
  Sul ülihea blogi muidu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. EBSis käisin ja lähen tagasi sinna :) natuke ikka mõtlen, et saab olema raske harjuda "reaalse õppimisega" kuna tõesti, siinsed koormused ei ole nii suured :) aitäh!!

   Delete
 6. Hei! Kas on tõesti veel sellised reeglid YFUs eraldi, et ei tohi öösel mujal olla, boyfriendi leida, juua ja suitseda? Nii range värk kohe? Ja veel, kas sul ei ole kedagi või mingit deitimist ei toimu, kõik su sõbrad ju räägivad, et Liisa saaks kelle iganes endale? :D
  Aa ja veel tahtsin küsida, kas teil selliseid raskemaid aineid üldse koolis pole nagu matemaatika, füüsika, keemia, bioloogia, geograafia? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Öösel võib mujal ööbida hostvanemate loaga, poiss võib olla, alkohol on keelatud ning suitsetamine on isiklik otsus. Haha, ma tõesti ei tea kes seda öelnud on, aga eks siin mõned ikka on üritanud, aga ega pikka pidu neil pole olnud :D ehk korralik friendzone läks enamjaolt peale kohalikele. :D Koolis on ikka selliseid aineid, aga minuarvates ka nt keemia on palju lihtsamaks siin tehtud, enamjaolt tehakse huvitavaid asju (katseid) ja näiteks bioloogias just klass nooremad uurisid lehma südant :D

   Delete