Saturday, February 23, 2013

YFU Reis

YFU reisiga olen ma siin nüüd üle kuu aja maadelnud. Nimelt nagu ma siia kirjutasin, esimesena valisin Hawaii reisi, öeldi, et kohad täis. Okei, valisin siis California reisi, nädal hiljem tuli välja, et nad eksisid, sest mingid reisid olid samadel kuupäevadel, nii et hoopis Hawaiil oli koht vaba ja Cali täis. Nii et sain siiski kuhu eelistasin, ehk juba 7 päeva pärast lendan Hawaiile, Honolulule. Ehk siis reis toimub paarikümne teise YFU vahetusõpilasega, ühte ma tean, Alex Saksamaalt, temaga ma kohtusin kesk-aasta seminaril :) vahva, vähemalt pole kõik võõrad näod. Aga siiani kõik YFUkad kellega ma olen kohtunud, on olnud kõige khuulimad inimesed, nii et reis peaks tulema khuul! Algul kartsin, et kuidas ma lähen koolis dire juurde allkirja küsima, et saaksin koolist nädalaks ära. Aga mis, kõndisin koolis direle vastu, näitasin talle toda ankeeti... Ta oli rohkem kui rõõmus mu reisi üle, et saan Ameerikat näha ja andis enda allkirja rõõmuga :) Ma pean tunnistama, et enne seda aastat ma ei teadnud, et Hawaii on üks Ameerika 51st osariigist, Hawaii on alati tundunud justkui kui Hawaii.... Piinlik.

hotell pole just kõige halvemas kohas :P

Honolulu4 comments:

 1. Hetkel koosneb USA veel siiski 50-st osariigist* :)
  Aga hääv fun Hawaiil ja tee pilte ja postita siia ja kirjuta ja ole mõnus edasi! ;)

  Merli

  ReplyDelete
  Replies
  1. piinlik jälle :D:D aga suur-suur aitäh & kindlasti teen megalt pilte (as always :D) ja panen hiljem siia!!

   Delete
 2. Ära muretse, Friendsides on üks lahe episood, kus Ross lubab, et ta enne kalkunit ei söö, kui on kõik 50 ära nimetanud, kuna see on ju nii elementaarselt lihtne. Väga naljakas episood.

  ReplyDelete
  Replies
  1. issand, ma ei kujuta ette kes Sa oled, aga ma armastan Sind! :D tõesõna, friends on mu kõige-kõige lemmikum TV show ever!!! ja aitäh, see näide praegu oli täiuslik!

   Delete