Thursday, February 28, 2013

Veebruari lõpp

Pühapäeval (24. veebruar) käisin Fort Dodges kinos, koos Tanneri, Amara, Jojo ja Emaleega. Sinna jõudes otsustasime minna vaatama filmi "warm bodies". Kui keegi seda tahab vaatama minna, siis palun mõelge kaks korda :D film oli ala zombie-armastusromaan. Zombie sööb ühe mehe ajud ära, armub tema tüdrukusse ning röövib ta, ja peale seda suurt armastust kõik zombid muutuvad inimesteks - khuul!  Ma olen üpris kindel, et selle filmi autor pidi küll väga tugevate ainete all olema. Anyways esimese poole filmist ma nutsin oma 7 dollarit taga, aga teine osa filmis hakkas mulle üllataval kombel meeldima, sest sellel filmil oli siiski mingi huumor. - http://www.youtube.com/watch?v=07s-cNFffDM - treiler, sick :D Peale filmi käisime Targetis ning sõitsime tagasi koju. Õhtul vaatasime veel perega filme, see kolm päeva pikk nädalavahetus oli rohkem kui hea! 

Esmaspäeval jõudsin kooli, läksin commons'isse istuma teiste juurde (kõik peavad enne tunde olema commonsis, ala et kaklusi ja asju vältida koridorides) ning siis Bree rääkis mulle midagi väga huvitavat, aga sellest ma kirjutan kui vastan küsimustele, sest see on seotud prom'iga :))) Koolis midagi liiga põnevat ei toimunud, see nädal on selle trimestri viimane nädal, ehk väga palju uut enam ei õpitud. Aga midagi uut track season algas!!! Peale kooli oli esimene trenn. Ma ei kujuta ette kuidas USA noored saavad olla suurema kehakaaluga kui neil on sellised trennid!! Reaalselt mõtlesin, et annan otsad seal trennis :D Okei, alles esimene trenn, kõigil raske, sest ei olda vormis, aga ma jooksen juba-ma-ei-tea-mitmendat-kuud iga päev pea pool tundi, aga ikka, jube raske! Esimese tunni veetsime võimlas, meid oli kokku umbes 65-70 õpilast, umbes 25 tüdrukut, ülejäänud poisid. Võimlas oli 6 erinevat "punkti" mis oli jaotatud eraldi kuueks alaks ning seal olid erinevad ülesanded, kätekõverdused, topispalliga harjutused, hantlitega harjutused, hüppenööriga hüppamine jnejnejne, tohutult palju erinevaid ülesandeid ning peale seda kõike läksime veel välja 2 miili jooksma. Peale trenni oli reaalne surm silme ees. Minul enesetunne polnud niigi liiga hea, sest olin külmetunud. Treener ütles juba peale esimest trenni, et talle meeldib mis ta näeb, et juba esimeses trennis oli õige tiimi vaim olemas ja tal rõõm näha kuidas kõik kõiki aitavad ja kaasa elavad harjutuste ajal. Peale igat trenni kõik tulevad kokku, plaksutavad - aeglaselt kiiremaks kuni kogu tiim on ühes pundis ja siis karjutakse "warriors". 


Teisipäeva & kolmapäeva veetsin ma kodus, sest olin haige. Kolmapäeval oli Amara ka haige, nii et ta tuli siia ja saime koos päeva õhtusse veeretada. Kurb tunnistada, aga reaalselt terve päeva vedelesime diivanil, vaadates "pitch perfect" või "two and half men" & "friends" maratore.. Aga lihtsalt ei suutnud midagi paremat sellise enesetundega teha. 


Täna, 28 veebruar -  läksin kooli, nii paljud tulid koridor vastu ja hüüdsid "Liisa, you're back!!!!", mis siis, et ma olin ainult 2 päeva puudu :) aga täna oli siis trimestri eelviimane päev, ehk täna oli esimese, teise ja kolmanda perioodi trimestri suured tööd ning homme on neljanda, viienda ja kuuenda perioodi tööd. (tunnid on 80 minutit pikad, sest osad tööd on väga mahukad, aga samas minu omad olid kõik lühemad ja koolist saab ära 2:25). Minul läks esimese tööga väga hästi, inglise keeles sain 180st punktist 176 (klassi parim, HAHHAHA), Ameerika ajalooga ei läinud nii hästi, aga siiski üpriski edukalt ning psühholoogias sain mingi 80%, mis oli üpris kurb uudis, sest see tõi mu hinde B+ peale. Samas arvestades, et mul polnud võimalik puudumiste tõttu tuua õpikut koju ja õppida, niiet see tulemus niigi hea. Peale kooli pidime tunnikese ootama, et track trenni minna. Otsustasime minna Taylor'i ja Katie poole... Apparently mina, Jojo ja Mason polnud ainsad kes seda otsustasid teha. Jõudsime Taylori maja ette, mitmed autod seal juba, astusime sisse - Clara, Mendoza, Hannah, Ziek, Siece, Austin, Brandon ja veel mõned olid juba seal.. Taylor on nö meie kooli "pop-poiss" ja tema kodu on 1 min koolist (autoga) ja tema vanemad armastavad meie seltskonda, nii et see on põhimõtteliselt kõigi teine kodu juba, tulevad-lähevad millal tahavad :D Täna me vahepeal ei pööranud kellale liiga palju tähelepanu ja kui avastasime, et trenn hakkab 5 minuti pärast (ja me pidime jõudma veel koolis riietuda) kõik lihtsalt reaalselt jooksid majast välja, keegi ei öelnud ühtegi sõna. Tol hetkel oli see päris koomiline vaatepilt. 

Trenn oli jälle tappev, tegime võimlas tundaega ning läksime välja. Mina tegin oma gruppiga 100m sprinte (mäest üles!!!) umbes 5 korda ja siis pidime miili jooksma. Ma tegin ainult poole trennist kaasa väljas, sest kahjuks ikka haigusepisik sees. Rääkisin mingi hetk treeneriga juttu ja vahva-vahva jutustab kuidas käis oma naise ja mega hunniku VÕPidega kunagi reisil ja ta ikka armastab VÕPe ja siis järgmine hetk pöörab pead ja karjub "katie!!! this is crap!!" (sest Katie ei jooksnud piisavalt kiiresti) ja siis pööras pea tagasi minu poole ja lihtsalt naeris... USAkad :D

ÜLEHOMME(laupäeval)  HAWAIILE!!!!!! 

ja siin mingid lambikad pildid mis vahepeal tehtud

kunagi kui Amara sünnipäeva tähistasime

tegin presentatsiooni Eestist paar nädalat tagasi

paar pitsat meie jääkapis :D

meie nunnu


kui Amara minu toas ööbib (kõik tema asjad) :D

Eesti vabariik 95!!

2 comments:

  1. Mis sellest presentatsioonist ka arvati? Tundus väga huvitav endalegi neid fakte lugedes :)

    ReplyDelete
  2. Kui palju Hawaii reis maksma läheb? :)

    ReplyDelete