Tuesday, February 26, 2013

Spring dance

Reedel oli tulnud umbes 3-5 cm lund maha, nii et snow day! Neljapäeval oodati suurt lumetormi kella 6 aeg ja meid lasti juba kella 1 ajal koolist ära just in case. Neljapäev vastu reedet ööbis Amara siin, sest me lootsime juba mitu päeva varem selle "lumetormi" peale, nii et lootsime kõik koos jääda siia kinni. Päeval ei teinud väga midagi, käisime bensiinijaamast (see lihtsalt kõige lähemal siin) süüa ostmas ning vaatasime umbes-täpselt viiendat korda filmi pitch perfect (kes pole veel seda filmi näinud - vaadake! üks minu lemmikutest). Ma sain reedel aru, et olen täielikuks kohalikuks muutunud, kui ma olin liiga laisk, et riideid vahetada enne kui läksime süüa ostma. Nii et mis seal ikka, pidžaamas, viskasin kampsuni peale ja ajas asja ära, kõige naljakam oli veel see, et sain bensiinijaamas komplimendi müüjalt oma "adorable PJ pants'ide" kohta :D Reede õhtul tulid Annalise, Joy ja Fred ka siia, pidasime Annalise sünnipäeva puhul siin korraliku söömaaja :) Siinses peres on sünnipäevad väga tähtsad asjad, iga sünnipäeva puhul tehakse spets toit või minnakse välja sööma, sünnipäeva laps otsustab ning enamjaolt söömise ajal räägitakse erinevaid jutte ja mälestusi sünnipäevalapsega seoses :) väga armas õhtu oli jälle! Peale söömist vaatasime kõik koos (Elise, Marc, Amara, Annalise, Fred, Joy & mina) telekat poole ööni, selliseid tüüpilise USA saateid nagu "world dumbest guinnessi records"  etc, neil tuleb ikka telekast 24/7 igast lolle meelelahutus saateid.

Laupäeva hommikul uimasime ringi, kuni läksime kooli 4 aeg. Esimesena oli co-ed dance, ehk meie kooli dance team esines oma tantsudega. Väga palju erinevaid kavasi oli, nt üks oli kus gümnaasiumi tantsijad õpetasid meie kooli pisikestele tantsu ja nüüd esinesid. Amara ja Hannah tegid koos ühe tantsu 8-aastastele, tohutult armas oli vaadata kuidas nad üritasid breikida :D Õhtujuht oli reaalselt kõige naljakam inimene keda ma olen ever näinud, Jojoga koguaeg vaatasime ja naersime tema üle/temaga koos. Viimane ja parim tants oli kus kõik dance team'i tüdrukud pidid leidma endale tantsuparteri ja senior'id tegid kava neile. Amara tantsis Bryce'ga. Ülikhuul tants oli neil, eriti kui Drake pillas tõste ajal Olivia maha :D Jojo tegi video nende tantsust aga täpselt neid ei filminud, aga ma üritan saada mõnelt video, sest see oli lihstalt liiga priceless. Muidu neil läks kõik ülihästi ja tants oli mega vinge!

Peale toda tantsu oli õhtul kell 8 koolis spring fling dance / cupid dance. Enne seda läksime kõigepealt Amara poole kus sai tohutult nalja, sättisime end tüdrukutega valmis (seal olid Amara, Jojo, Hannah, Emalee & Erica) ning nad kõik läksid enne mind ja Jojot kooli, nad pidid aitama saali valmis sättima. Mina ja Jojo jäime Amara poole, tegime seal korralikult nalja Amara ema Joy ja Frediga :D:D Õhtu võttis ikka väga veidra pöörde, aga peale seda tulid Mendoza ja Mason ja võtsid meid peale, käisime Taylori pool ja läksime kooli. Inimesi polnud just liiga palju, kindlasti vähem kui homecomingul ja winter formal'il. Aga samas suutsime selle ise ikka lõbusaks teha. Leidsin oma vana sõbra ülesse, ehk nägin üle mitme kuu Keatonit, kellega ma siin alguses suhtlesin, aga nüüd ta on poolekohaga õpilane, nii et teda koolis enam väga ei näe. Amara rääkis terve õhtu, et tal pole raudselt kellegagi tantsida, nii et läheb ja grindib kõlariga või seinaga....ja mida ma nägin, ma tantsisin ja järsku vaatasin kõrvale, Amara tantsiski kõlariga, ta tõesti on eriline :D:D seal tantsul vist hakkas paljudel igav, sest kõik hakkasid niiiii lolle asju tegema. Näiteks ühe aeglase laulu ajal üks senior tüdruk Chelsea läks lihtsalt kõigi paaride vahel võttis endalt kätega ümbert kinni ja hakkas tantsima... samal ajal kõigile paaridele vastu minnes ja ütlemas ala "sorry, my imaginary boyfriend needs some space" või siis Keaton ja Hannah - taaskord oli mingi aeglane laul ja need kaks läksid DJ ette ja hakkasid megalt hüppama ja reivima... Welcome to America! Peale tantsu kuskil südaöö paiku läksime tagasi Amara juurde, sest ei tahtnud enam koju sõita peale seda, nii et crash'isime Amara pool.

co-ed dance - 


Raeann'i pisikesed :)


enne õhtust tantsu, ma ei näe siin üldse enda moodi välja, aga Masoni ja Medozaga.

Panen siia pildid mis Clara ja Kayla fesarist võetud mis nad tegid :)

Siece - mina - Clara - Kayla

grandma & grandpa pilt ehk Mason ja Taylor

Claraga

party in the USA

Taylor approves

Mendoza crowd surfing

Noah....


gangnam style

No comments:

Post a Comment