Tuesday, February 5, 2013

Korvpall

     Täna oli viimane kodu mäng korvpalli meeskonna jaoks, nii et õhtu veetsime seal.. Peale kooli läksime kõigepealt Taylori juurde, ta ei tulnud täna kooli, sest oli haige, nii et otsustasime teda rõõmustama minna Masoni ja Jojoga.  Jõudsime seal olla umbes 15 minutit ja Mandoza (kutt Hawaiilt) astus sisse, 5 minuti pärast tulid Trey, Samuel ja Clayton, kõik mõtlesid, et tulevad haigele Taylorile seltsi. Mingi hetk jõudis Taylori ema koju, kellel oli sünnipäev. Kõik hüüdsid "happy birthday" ja ta ema vaatas tuima näoga kõigile otsa ja lasi "no, it's a grabby birthday, no birthday is happy when you turn over 40" lol :D ja tema arust ei olnud Taylor üldse enam haige näoga ja siis küsis Taylorilt "Taylor, you don't seem sick anymore, are you just being a pussy??"... Veetsime umbes tundaega seal ja siis sõitsime Masoni ja Mendozaga koju, et me saaks Jojoga riided vahetada ja ma kaamera haarata :)

Sõitsime tagasi kooli, väljas on muide jälle soojaks läinud, täna oli jälle nii +10 kraadi, kõik sulas ja mega kevade tunne tuli :)

Jõudsime esimest korda enne mängu kooli, aga võimlasse ikka ei jõudnud õigeks ajaks... Nii poisid kui ka tüdrukud võitsid oma mängu :) Täna oli viimane kodu mäng, ehk saal oli MEGALT rahvast täis ja meie student section oli parem kui kunagi varem. Nii palju kui mängu vaatasime elasime täiest hingest kaasa, karjusime hääled ära ja nautisime.. Kuigi poole ajast jaurasime igalpool ringi ja tegime lolle pilte, täpselt 310 pilti tänasest õhtust kõigi kaameratest kokku :D:D sick. A mõtlesime, et siiski viimane mäng, nii et peab mälestusi tegema :) Ma jäin niiiii rahule tänase õhtuga, mõtlen jälle, et mul ikka kulda väärt sõbrad siin tekkinud, sest tänane õhtu oli lihtsalt perfect :) Lisaks oli täna senior night, ehk kõik seniorid kes olid korvpalli tiimis kõndisid rahva eest läbi oma vanematega ja osad seniorid panid endale igast haigeid riideid selga jne.. Lõpuks tehti ka too heategevus üritus ära millest ma üks kord varem kirjutasin, ehk who will kiss the pig fundraiser?! 5 kooli kõige tähtsamat nina pandi kooli ette seisma ja kellele topsi kõige rohkem raha pandi, pidi seale nina peale musi tegema pm :D väljavalituks osutus algkooli direktor :D sellest video ka, aga see laeb nii kaua, et hommikul lisan selle :) lisaks vaheajal tantsis dance team, terve saal tehti pimedaks ja siis nad tantsisid säravate pulkadega, sellest ka video - lisan homme :) see nägi mega vinge välja!!!  


vabandust, nüüd tuleb palju pilte, raske oli valida :D

leidsime Mendoza autust asju


Jojoga

väike osa kooli parklast ja koolist ... kõigi autod on üldjuhul üpris sarnased

seake

annetusRaeannil oli tüüpilise USAka soeng :D

Hannah :)

Drake :D ta riietus senior night puhul kaboiks vms

Clayton on väga creepy keskel

ikka veel homecomingu silt üleval

kõik senior mängijad ja cheerleaderid vanematega

Drake again, ta on Noah'i vanem vend (nad pole üldse sarnased) ja ta mu cooking class'is

veel kauboisi ;  Andrew - Drake - mina - Adam

Jojo ja siga :D


Stephaniega :)


lemmik õpetajaga!!! Ms. Voguel 


Mason laskus ühele põlvele...


Keaton, Amara poiss :)

Cole viskas kolmese

Mendoza

Derekuga :D

JojoClara jook purskas ja kohe oli aru saada USA poiste viisakust - 3 kutti jooksid paberi järgi!!

normaalsed jälleTravisega


"jojo sööklas aega veetmas"

ühe haige pildi peale sain tüüpilise "you can not put this picture anywhere" lol :D

mu normaalsed sõbrad :)

see tüduk tuli teisel päeval minu juurde ja küsis Kerli kohta ja ütles kohe, et ta armastab Eestis :)


group hug

oppa gangnam style

No comments:

Post a Comment