Friday, January 18, 2013

Neljapäev & Reede

Neljapäev, 17. jaanuar - esimeses perioodis, ehk basic English tunnis oli test. Olen jõudnud siis selle hetkeni kus saan õppimata kohalikest paremaid hinded inglise keele tunnis. Sain korralikult naerda kui õpetaja kiitis mind, et tegin kõigile oma klassikaaslastele ära ja mu emakeel pole inglise keel. Ma tegelikult üldse ei mõista kuidas teised siis kehvemini tegid, sest mina panen üldjuhul sisetunde järgi kõik vastused või niimoodi kuidas loogiline on, ilmselgelt mõned reeglid olid jäänud eelmistest tundidest meelde, aga siiski ?! Päriselt USAkad, päriselt ?! :D Kokanduses pidi meil olema ka töö, aga Ms. Vougel lükkas selle edasi ühe päeva võrra, sest Cole'l oli õppimata. Cole on ilmselgelt kõigi lemmik. Ehk saime vaba tunni mis lõppes sellega, et Cole ja Ms. Voguel mängisid läpakatest kordamööda mingeid laule ja siis teised pidid ära arvama mis laul on.. Peale tunde rääkisime Stephanie'ga juttu ja ta kutsus meid kaasa Ms. Vogueli klassi, sest ta pidi temaga rääkima minema ja me ilmselgelt armastame seda õpetajat, nii et läksime kaasa. Kui me klassi astusime Ms. Voguel ütles "oh, aren't those my two favorite exchange students" ta koguaeg kiidab meid taevani :D istusime kokandusklassi poolel ja siis sujuvalt läksin külmkapi sisemust uurima ning õpetaja lubas kooki võtta, WIN ! Rääkisime temaga juttu ja me Jojoga otsustasime, et enne aasta lõppu kingime talle suure pildi meist ja riputame tema klassi seinale :D Peale tema juures käimist oli mega hea tuju, sest saime korralikult nalja. Hiljem läksime bussi peale ja tulime koju :)

Õhtul istusin oma voodil ja kirjutas just armast twitteri säutsu, et kui rahul ma siin olen... Ja samal hetkel jooksis Jojo mu tuppa, gängsteri riided seljas, päikseprillid ees, juuksed kuidagi patsi pandud ja karjus "party like a rockstar, party like a rockstar" ja siis me hakkasime lollitama, panin samasugused riided selga ja tegime video :D:D . Lisaks skypes'ime eile õhtul ka Sarahiga :) näitas oma Chicago korterit, ei ole üldse kade -.- Skype'sime lõpuks umbes 1.5 tundi, pool sellest oli kindlasti "i miss you" korrutamist :D

Hõivasin Ms. Vogueli kabineti... Ilmselgelt aru saada, et ma tulin tol hetkel just kehalisest.

kokandus klasswe are one of a kind, for sure

jojo - mina


Reedel, 18 jaanuar  - esimeses perioodis ei olnud meil midagi teha, nii et ma otsustasin õppida kokanduse ja psühholoogia testiks, mille ma olin ilmselgelt ära unustanud :D õnneks mõlemad tööd läksid siiski hästi :) Maalimises päästsin enda projekti, maalin üht pilti endast ja Jojost, alguses suutsin juba selle ära rikkuda, aga õnneks täna õpetaja aitas mu välja ja ma loodan, et lõpptulemus tuleb khuul. Järgmine kuu on mingi kunstivõistlus, õpetaja tahab, et ma valiks mõne projekti välja ja saadaks sinna, oh ei :D
Peale kooli tuli Mason minuga rääkima mu lockeri juurde ja me Jojoga kohe "do you want to give us a ride home?!" ma tegelikult üldse ei arvanud, et ta viitsib meid koju viia, sest ta elab koolist 2 kvartalit eemal ja meie elame 15 minutit eemal (ehk siis temajaoks edasi-tagasi 30), aga ei, ta oli nõus meid koju ära viskama :) Täna oli mega ilus ilm - umbes 15 kraadi. Päike, ei mingit tuult, kõik lasid väljas t-särkide väel ringi. See pole jaanuar!! Siin ebatavaliselt soe talv olnud. Mu hostvanemad ütlesid, et neil pole kunagi siin nii sooja talve olnud (haha, nad Iowas ainult 4 aastat elanud). Homseks lubatakse samasugust ilma, aga peale seda läheb külmemaks jälle :( no!

Homme mul kesk-aasta seminar Des Moinesis, ehk näeb teisi vahetusõpilasi!!! :) ja arvatavasti homme õhtul lähme Kayla juurde kus toimub movie night  :)

megalt kiidan sellist Jaanuarikuu ilma :)

taga "armas" koolike näha


meil indentiteedi kriis :D


No comments:

Post a Comment