Thursday, January 10, 2013

Kool ja korvpall

kirjutasin juurde vahepeal ja kohendasin ja lisasin paar pilti (: 

  Viimastel päevadel lihtsalt pole aega olnud, et kirjutada ja samas pole millegist ka kirjutada, nii et ma kirjutan mingite päevade põnevamad kohad.

Esmaspäev, 7 jaanuar - peale kooli tegin oma rekord magamise siin, mõtlesin peale kooli, et teen sellise 20-minutilise power nap'i mis lõppes sellega, et jäin magama kell 16, ärkasin ülesse kell 23, olin 40 min üleval ja siis lasin hommikuni und edasi ja ma oleks veel kauem maganud kui poleks pidanud ärkama :(

Teisipäev, 8 jaanuar - ilmselgelt mitte ükski kodutöö polnud tehtud tänu ilusale unele (: Peale kooli oli trenn, tegima teist korda cheer off'i, ja ma official cheer champion, sest võidsin teist korda :D enne trenni lõppu jagati meid kaheks ja siis peale igat cheer'i langes üks pool välja ja siis jälle kaheks jne... Lõpuks olime Raeann'iga kahekesi viimased, üksinda ikka awkward cheeri'da, hüüad ise "Ready.. go" ja siis hakkad cheer'ima, ja ilmselgelt teised kes vaatasid hakkasid lolle näoilmed tegema ja värki -.- ei tglt vahva! Peale trenni läksin Amara poole, kust võtsid Noah ja Adam mu peale ja me sõidsime Jojole järgi, et minna korvpalli vaatama, see oli küll eemal mäng, aga siiski üpris lähedal. Noah'it ei saa kunagi tõsiselt võtta tema naljade pärast, eriti imelik oli teda autoroolis näha. Bryce tuli ka meiega, ehk see seltskond oli lihtsalt parim, terve tee igast haiged naljad käisid.. Meie kool sai lõpuks esimese võidu :D too kool oli mega ghetto , seal oli palju erinevates toonides inimesi, haha, ma üldse ei tea kuidas korrektne väljend on :D

Lisaks warrior pack'i ajal oli assembly saalis ja siis kogu high school pidi sinna minema. 5 seniorit kutsuti ette ja tehti "teadmiste kontrolli", need 5 tooli olid asetatud "tribüüni" ette ja siis need 5 senior'it läksin sinna istuma. Too naine kes seda juhatas andis mikrofoni Jake kätte, ning hakkas küsimust otsima, terve saal oli vait, Jake istus meie ees, nendest viiest keskel ja laseb "Hello, my name is Jake... and i'm an alcoholic" ma reaalselt naersin pisarateni :D me oleksime pidanud talle vastama "hi Jake" aga ilmselgelt keegi ei näinud seda nalja tulemas :D ma usun, et kui nt westholmis oleks keegi sellist nalja teinud terve kooli ees, siis oleks ta välja visatud, siin - õpetajad naersid kaasa.


Kolmapäev, 9.jaanuar  - Koolis lõuna ajal hakkas Noah rääkima, et "i had a nice dream last night, i saw that i blew Estonia up... i woke up crying, but not because of sadness... it was because it was not true" ehk siis tavaline Noah'i huumorisoon. Ma ütlesin talle seepeale vastu, et tal pole raudselt aimugi kus Eesti on... Tüüp läks ähmi täis, ja ütles et teab küll, et googeldas ja vaatasin google earth'ist ka Eestit ja sellepeale ütles Taylor (kes istus Noahi kõrval), et ta ka googeldas ja uuris Eestit. Ja siis Noah üritas mingit nalja teha, et ta peale puude midagi muud ei näinud, nende rõõmuks sain nendega nõustuda, sest 49% Eestist on mets... Nad olid sellest megalt vaimustuses, sest Iowas liiga palju metsa pole :D Viimane tund oli maalimine, seal tunnis on vist kõige khuulim õpetaja. Ta pani mulle viimase projekti eest 24 punkti 25st... Ja siis Jojo pöördus õpetaja poole "did you give less points to Liisa because she's black ?! " ja ma nõustusin ja siis õpetaja vaatas mulle otsa ja ütles "no Liisa, i'm totally okay that you're black, i gave you less points because you're not American" lol :D  peale kooli tulid Emalee ja Amara meie juurde. Väljas on peaaegu kogu lumi ära sulanud, eile oli päike ja u 7 kraadi sooja, (homseks lubatakse 11 kraadi jeee) aga tõsiselt soe tundus. Mega tunne tuli sisse, sõitsime autos, muusika käis mega kõvasti, me laulsime obviously kõvasti ja valesti kaasa, väljas oli tõsiselt soe päike - max suve tunne. Tulime koju, mingi aeg käisime lähedal bensukast junk food'i ostmas ning hiljem ma õppisin... õhtul istusime Amara, Emalee ja Jojoga mu toas, rääkisime juttu ja nii pea südaööni..

Neljapäeval, 10. jaanuar - Koolis igav päev. Kokanduses tegime onion rings'e ja igast head kraami, aga tohutu õli sees... Jake pani mingi hetk oma sibulavärgid sisse ja hakkas otsima mingeid asju millega saaks sibulad välja võtta, aga tal võttis see nii kaua, et vahepeal jõudis see kõik peaaegu põlema minna :D kokandusklassis on nagu 4 kööki, igas nurgas nö kööginurk ja siis keskel on köögilauad veel. Õnneks Jake pliit oli suitsuandurist kaugemal, sest juhul kui oleks see tööle läinud oleksid automaatselt 3-4 tuletõrje autot tulnud ja kogu kool välja aetud :D õnneks saime olukorra ise enne kontrolli alla, napikas. Väga ebameeldiv hais oli igatahes järgi. (Kokandus tunni ajal on mul söömine ka, nii et kõigepealt on 25 minutit tundi, siis 25 min söömine ja siis 20 min tundi jälle, väike paus keskel). Söömast tulles, koridoris kõndides oli tunda, kuidas terve koolimaja haises ja kõik olid nagu "what's burning???" Igale wrestlingu meet'ile valitakse 2 tüdrukut kes peavad söögid & joogid tooma kõigile cheerleaderitele. Tuli välja, et too päev oli minu ja Amara kord, aga ega me seda varem ei mäletanud kui Raeann küsis lõuna ajal minult, et kes seekord asjad toob... Jooksin kohe Amara laua juurde ja ta nägu... Ei midagi head, minul polnud sööke, tal polnud jooke... Läksime siis kooli officisse ja küsisime, et kas võime minna warrior pack'i ajal poodi, sest pm kooli jaoks asju vaja.. Nad olid nõus meid laskma, aga siis pidi saama vanemalt nõusoleku, et nad on nõus, et laps lahkub koolist.. Helistasime siis Amaraga Marcile, Elisele, Joyle - keegi ei vastanud, viimase variandina helistasime Fredile, ta vastas ja ütles, et see OK, nii et saime minna :) Siin on nii, et kui keegi kooli ajal lahkub, siis tuleb end välja kirjutada officist. Väljas oli mega vihm ja me pidime olema pidulikult riides (meet'i pärast), rikkusime oma ilusa välimuse Amaraga ära selle aja jooksul mil jooksime uksest parklani... Ja Amara kojamehed ei tööta autol - WIN ! Käisime poes ära, käisime casey'st läbi ja astusime koolimajja täpselt kui vahetunni kell käis, ehk jõudsime täpselt peale warrior pack'i tagasi ja meil oli 5 min, et asjad võtta ning välja bussi minna, et meet'ile hakata sõitma - täpne ajastus & saime kõik mis vaja- lõpuks läks kõik hästi :) meet oli 1.5 tunni kaugusel,  Laurens High Schoolis. Hiiglaslik kool, eksisime koguaeg(!!) ära. Hiljem jõudsin 11 aeg koju ja läksin kohe magama ära :)

paar telefoniga tehtud pilti - 


turniir


kui kojamehed ei töötaNo comments:

Post a Comment