Thursday, January 3, 2013

and we meet again - SCHOOL

    Täna oli see kurb päev mil kool algas uuesti. Ma ei teagi kas ma olen varem siin maininud, et Xavier kolis ära. Ma veetsin enamus koolipäevad temaga, sest mul olid 3 tundi 6st koos või siis klassid kõrvuti, nii mõndades et enamjaolt veetsingi temaga aega. Nüüd vaheajal ta kolis tagasi oma isa juurde, ning läks meie koolist ära :( nats kurvake oli täna koolis, sest ma olin nii ära harjunud, et ta oli alati mu lockeri juures juhul kui meil oli järgmine tund koos jne. Võin öelda, et ta oli üks mu parimaid sõpru siin kindlasti.. Homme ta tuleb oma asjadele järgi kooli, loodan, et see pole viimane kord kui ma teda näen. Ma üldse ei mõista mis siin toimub, kõik kolivad -.- igatahes, tänane koolipäev oli nii piinarikas, absoluutselt ei olnud mingit motivatsiooni midagi teha. Enne tunde lollitasime täiega commonsis ja energiat oli täiega ja peale esimest perioodi.. mul olid tõsised raskused üleval püsimisega mõnes tundides. Väljaarvatud kokkadnuses, kus me saime oma töölehed täidetud ja siis polnud midagi teha, nii et õpetaja hakkas meile random muusikat laskma ja rääkisime üldse muusikast. Põhiline mida õpetaja lasi oli Fun'i laulud Some night ja Today we are young.. Only in America. Ajaloo tunnis rääkis üks senior tüdruk kuidas ta kutt talle abieluettepaneku tegi (vahva fakt - paljud 12.ndikud on kihlatud), aga ma olin mega väsinud seal tunnis, õpetaja koguaeg küsis, et mis mul täna viga on, et harjumatult vaikne olen. oh well. Hommikul sai Jojo Derekult ära, Derek ostis endale megad kõrvaklapid mis maksavad pm 300 dollarit ja siis Jojo küsis talt, et mis tal viga on ja Derek lasi tuimalt "i'm rich" ja kõndis minema. Jojo nägu oli hindamatu :D Peale kooli tulime koju, ma läksin magama... Hiljem ärkasin, sõin õhtust, õppisin ja rääkisin Rando ja Jaaniga, nad ikka täiega made my day! Lisaks vaatasin tujurikkujat. :D

Lisaks kui ma poleks vahetanud oma semestriprogrammi aastase vastu, oleks ma praegu teel koju. Uskumatu kui kiirest on pm pool vahetusaastast läinud! wow.

panen siia mõned laulud mis meil siin põhilised on - 


kindlasti mu üks lemmiklaule 
4 comments:

 1. Liisa, sa loed mu mõtteid :D
  Mõtlesingi, et sa võiks veel mingeid laulude linke anda, see OneRepublicu lugu on mu täiesti äraröövinud peale Anni videot. LIKE! :)

  ReplyDelete
 2. Igaljuhul mina jõudsin nüüd siiamaani välja, ehk suutsin kõik järgi lugeda! :) Ja kiidaks otsust jääda aastaks. Sest perega on sul ikka väga vedanud + on sul seal ikka väga huvitav ja lõbus, ;)
  Nägin, et oled mu eelmisest komentaarist teinud isegi instagrami pildi, väääga armas, et mu rõõm sinuni jõudis ;)

  Edu ja rõõõmu Sulle sinna !;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jee :) ma loodan, et Sa ei pahanda, et screenshot'isin seda :) ja suur aitäh!!!

   Delete