Saturday, December 22, 2012

Winter Formal

Tolle päeva hommikul käisime Jojo, Sarahi, Marianne ja Annalise'ga Fort Dodges, ostisime jõulukinke, hiljem sõitisme koju, panime asjad kokku ning Marc viis meid Stephanie juurde.

Kella 6 aeg viis Marc mind ja Jojo Stephanie juurde kus olid kõik meie tüdrukud. Mina läksin algul Prairie Valley (mu kool siis) dressidega ja oma saabastega... Kleidi pidin saama Raeannilt või Hannahilt, kes mõlemad tõid oma kleidid kohale, et ma saaks neilt laenata. Leidsin endale kleidi nende seast, aga Jojo mitte, niiet Raeanni ema käis tõi Katie juurest veel kleite, niiet ma leidsin ka parema :) Proovisin umbes 5-6 kleitti, iga kleidiga sain megalt kiidusõnu, niiet valik oli raske. Õnneks olid mul enda uued lemmikud mustad kingad kaasas ja sain kleidi millel oli musta peal. 2 tundi sättimist ja siis tulid kõigi vanemad sinna, et pilte teha. Wow, kuidas nad ikka suudavad pilte teha enne igat üritust, kõigi emad-isad-tädid-onud-vennad-õed-naabrid kohal, et ikka pilte teha! Peale pilte hakkasimegi minema, väljas oli kuskil 0 kraadi ringis, aga mis seal ikka, kõik neiud lasevad kleittide väel õue, autosse, 300 m autoga ja koolis kohal. Pidu hakkas 8:30, me jõudsime juba 8:45, isegi oli inimesi juba, aga algul oli ikka awkward nagu alati. Alguses rääkisin oma kaua kadunud sõbra Skylariga juttu ja üldse kuidagi leidsin oma cross country inimesed üles kellega pole enam nii palju suhelnud, Noah tõmbas ka kohe algul tantsule, niiet armas oli nendega aega veeta. Jojo hülgas mu üpris algul juba, ütleme nii, et ta leidis endale sõbra :D Poisid otsustasid oma ugly sweater päeva pikendada ja leppisid kokku, et teevad next level ugly sweater party, niiet osad poiskad olid viigipükste ja siis kootud kampsuniga :D haha, aga ilmselgelt Noah suutis olla jälle peo staar, joostes pimedasse saali kampsuniga millel oli peal kuusepuu koos lambikestega :)) only in America, and only Noah... 
Tüdrukud tulid peole kõik ilusti kontsadega ja värki, aga peale esimest laulu olid reaalselt kõik seina ääred kingi täis ja lasti paljajalu ringi. DJ oli sama kutt kes oli Jojo peol, aga oh god, ma ei tea mis temaga juhtunud oli, sest seekord ta küll enam nii head muusikat ei lasknud. Tavaliselt tuleb ala sellises stiilis laule (mõlemaid lasti eile)  - http://www.youtube.com/watch?v=nU2s8CaqUVg või http://www.youtube.com/watch?v=FOrLNHbEzMg , ehk väga-väga dirty'd laulud, ehk selliseid laule kuulatakse siin põhiliseks, aga siis mingi hetk DJ lasi Basshunter'it vms ja lihstalt oli näha kuidas hetkege terve tantsupõrand jäi tühjaks :D aga siis oli näha kuidas Douglas ja teised kutid läksid sinna lollitama ja üritama oma jump style teha mis neil üldse ei õnnestunud. Tolle teise lauluga "Clique" tehti ring ja Wyatt'il ja Mason'il oli dance off, mõlemad kutid tantsisid megahästi ja mingi hetk tõmmati Taylor ka sinna keskele ja siis läks asi käest ära. Mingi hetk need kolm lihtsalt grind'isid üksteise otsas või siis tantisid väga valesti :D:D aga samas sellest tuli ka õhtu üks parimaid hetki, sest teised said korralikult naerda. Mingi hetk nad kolm hakkasid riideid seljast ära võtma (ärge muretsege, nad jõudsid ainult kampsunid ära võtta ja siis hakkasid naerma) ja siis Mason andis mulle lihtsalt 3 kampsunit ja üritas break dance'ida seal keskel, mis lõppes sellega, et ta oli selili maas ja Taylor võttis ta jalgadest kinni ja jooksis ümber tema, niiet ta "keerles" keskel.... Niiet nalja sai.
Hiljem lihtsalt tantsisime kuni 23:30ni mil pidu lõppes. Osadel oli reaalselt hea meel, et see läbi oli, sest draamat tehti korralikult. Iga draama seisnes selles, et kas keegi tantsis kellegagi kellega poleks pidanud või vastupidi... Americans! Me Jojo ja Hannahiga hakkasime tagasi Stephanie poole kõndima selles lumes ja jääl, kontsadega ja kleidikestega... jõudsime kõndida koolimaja lõppu kui Taylor sõitis mööda ja ütles, et viskab meid ära, niiet õnneks saime autuga Stephanie juurde ära. Võtsime oma asjad kokku ja Marc tuli meile järgi :)
Kokkuvõttes ma loodsin, et see tuleb lõbusam, sest homecoming oli kindlasti üks khuulimaid õhtuid üldse, niiet see lükkas lati kõrgele, aga samas ma nautisin täiega ja lõbus oli.
Koju tulles oli veel meeleolu nii üleval, et ma olin 2ni üleval ja Jojo 3ni... sest ta võttis 5 hours energy joogi :D:D:D taunike. üpriski imeline õhtu (usun, et Karina rõõmustab nüüd)

mega udu pilt, aga siin näha kui imeline stiil meil on haha
mu kingakesed


Stepanie


mega lähi zoomNo comments:

Post a Comment