Tuesday, December 25, 2012

Getting ready for Christmas

Enamus USAkad ostavad kinke aastaringselt, aga meie tegime veel viimastel päevadel jõulushoppingut. Üleeile käisime Des Moines'is, et kinke osta ning ühel peol, mis üks pastor tegi oma naise auks..
Nimelt too pastor on Aafrikast ning ta abiellus 2 aasta eest kohaliku naisega ning nüdü lõpuks sai ta elamisloa ja kolis siia. See kõik oli minu jaoks natuke kummaline. Enamus rahvast olid tumedanahalised (mitte, et mul midagi teiste rassist inimeste vastu oleks), aga too naine ei tundunud üldse õnnelik, vastupidi, selline tunne oli nagu ta ei tahaks üldse siin olla. Me läksime sinna "kogu perega" ehk Mina, Jojo, Amara, Annalise, Marc, Elise, Sarah F, Sarah T, Marianne, Joy & Zavion. Kui Marc meid kõiki tutvustas siis minuarust me kõlasime nagu perekond heategu 2012.. Kuna ma pole vist kirjutanud millega kõik tegelevad, siis ma kirjtuan siia nagu mu hostisa meid tutvustas - Tema 3 tütart - Sarah F, ta on umbes 35-aastane, töötab koolis kus õpetab inglise keelt nenedele kelle ema keeleks pole inglise keel. Joy - ta on umber 30-aastane, töötab Fort Dodge haiglas. Marianne - 25-aastane, töötab red cross asjas, ehk aitab erinevaid katastroofides olnud piirkondi, nt käis Haitil peale maavärinat ja New Yorgis  nüüd paar kuud tagasi kui seal oli mega torm Sandy. Siis kõige vahvam osa oli kui tutvustas Sarah T'd kui nende lapsendatud tütrena :D Ta on siis see kes meie juures praegu elab, aga kahjuks läheb tagasi Chicagosse varst :( ja siis loomulikult mina ja Jojo, kaks Eurooplast, Eesti nime kuuldes kõik tegid ilusat nägu, et täiega teavad kus Eesti on, aga kui Saksamaa kõlas siis mingi mees hüüdis saksa keelse lause. Amara & Annalise on siis mu hostvanemate lapselapsed, ehk Joy tütred ja Zavion on Sarah F'i poeg, tema mees Pat ei tulnud siia jõuludeks, vaid läks oma vanemate juurde ja siis nad veedavad aastavahetuse koos.

Peale toda pidu käisime veel viimastes poodides ning õhtul pakkisime kõik kingid ära :)

minu kink Amarale, Justin Bieber'i padi

home

mu jõulusokid :D 

Sarah'i lemmik pakkepaber ja ta ise ka taustal

käisin üks õhtu koeraga jalutamas


hostisale kink :D

Amara :D:D ja Zavion photo bomb'is

ja jälle

hostvanemad tolle pastori ja ta naisega

siin on väga populaarsed snowmobile'd, ehk täpselt selliste asjade sõidetakse igalpool tee äärtes, õhtul on eriti khuul näha kui nad sõiadav 


käisin tegin väljas paar pilti ka selle lumega mis tuli LÕPUKS

keegi tuttav tuli tegi meile ruumi autode parkimiseks


terass

ja nende jaoks on see paks lumi


Amara nukker autoNo comments:

Post a Comment