Sunday, December 2, 2012

First tournament & Jojo's birthday!!!!

Laupäeva hommikul pidin ärkama 6:30 :)))) Jojo pidi 5:30, niiet ma ei vingu. Meil oli wrestling meet, ta otsustas Summer'iga mänedžeriks hakata, mis algul mu tuju küll natuke alla viis, sest lootsin, et see wrestling asi on lõpuks see mida ma saan ise teha, sest muidu me teeme ju siin kõike koguaeg ninapidi koos... aga oh well, eks elan üle :D Laupäeviti sõidavad poisid varem meet'ile, aga kuna cheerleader'eid pole nii vara sinna vaja, siis saime kooli mini van'i, et minna tunnike hiljem :P treener roolis, Raeann kõrval, keskel Taylor ja Cally ja kolmandas reas olin koos Stephanie ja Maddiega.. Vahva, Maddie polnud hommikust söönud, niiet oli ostnud bensukast teel kooli megalt komme, ehk need olid ta hommikusöök.. Ta oli bensukas näinud Masonit .. Laupäeva hommikul kell 7... mis siin inimestel viga on, nii varakult igalpool :D sõitsime tunnikese ja olimegi kohal. Kool oli mega ilus ja mega suur. Algul kui kooli nägin tundus täiega pisike, aga astusime sisse ja woah... Mega ilus kool, selline ehtne kuskil filmist, klassides õpetajatel Apple lauaarvutid, koridorides lae all mingid megad telekad, ma isegi ei kujuta ette mida sealt näidatakse, aga igatahes väga fancy kool oli. Saime oma cheer room'i ka, mega palju tasuta süüa, MUST LIKE ! Jõudsime sinna kooli umbes 9 aeg, ära saime 15.00... Kõige pikem aeg järjest cheer'ida oli vist 1.5-2 tundi, siis saime vahepeal 20-30 minutilisi pause, sest olid mingite maadlus gruppide vahetus. Too päev oli mul ja Maddiel mega hea tuju, niiet me lihtsalt surime vahepeal seal mati peal. Kui meid kaht kokku lasta ja kui me kõrvuti istume - midagi head ei tule :D vahepeal Maddie sai millegiga hakkama poole cheer'i pealt, niiet ta hakkas naerma nii kõvasti, et ta ei suutnud enam edasi cheer'ida ehk pm lõpetas poole pealt ja siis ta sosistas mis juhtus ja ma hakkasin naerma, pisarateni... Lisaks.... Mina ja Maddie vahetasime enne algust jalanõud ära, valged cheer tossud... Ja Maddie oli mõne looma väljaheitte sisse astunud ja ei olnud seda avastanud, enne kui need olid minul jalas ja me istusime matil, kogu rahva ees :D:D oh god, ma üritan mitte rõve olla ega teile mingeid rõvedaid pilte ette kujutada, aga see oli lihtsalt nii kurvalt naljakas tol hetkel..
Meet'i tipphetk oli, kui meil hakkas igav neid same cheer'e korrata, niiet mõtlesime, et teeme miskit vahvamat... Ühel kutil, Brandonil on reaalne vunts ees ja tema cheer'i (igal kutil on oma cheer mida me teeme kui ta maadleb) sõnad on "come on Brandon, you can do it, put a little muscle to it", niiet me otsustasime sõna muscle ära vahetada sõna mustache vastu. :D tegime selle ära, ja otsustasime tol hetkel mitte kätega rütmi lüüa kui tuli sõna mustache, et kõik ikka kuuleksid, ja läks läbi.. Ühe hetkege vaatasid kõik meie maadlejad meid, näitasid thumbs up'e ja kuulsime kuidas tagant publikust lasti "did they say mustache???" kaasaarvatud meie treener, õnneks talle meeldis meie vimka :D Pärast küsisin Brandonilt ka, et kas ta kuulis või oli liiga keskendunud, aga ei, ta ütles, et kuulis ja hoidis end väga tagasi, et mitte naerma hakata, niiet läks korda :) Pärast kui oli läbi võtsid Elise ja Sarah meid sealt peale, sest see oli Ames'i lähedal ja me tahtsime minne Ames'i sööma, sest tegelt oli siiski Jojo sünnipäev :) Jojo minust vanem, sai 18. Kõigepealt käisime kaubanduskeskuses, ostsime Elise ja Sarahiga Jojole kingi ära ja siis leidsin endale ka soojad jalanõud :)

Peale seda läksime ühte Jaapani restorani... Kõige lahedam restoran kus ma olen kunagi käinud !!! Seal igal laual nagu oma kokk, niiet sa näed täpselt kuidas ta sööki teeb ja lisaks lõbustab megalt samal ajal. See oli rohkem nagu mingi show mida sa lihtsalt jälgid suu lahti, sest see oli nii lahe mida ta tegi. Paar videot ka all pool. Ma olen niiiiii pettunud, et mul kadus video ära kus kõik töötajad tulid lauldes meie laua juurde (sünnipäeva laulu lauldes) ning taldrikuga kus oli jäätis peal ja kiri et "happy birthday" ning siis kuidas Jojol lasti tantsida ja üldse nalja sai, aga ma ei kujuta ette ka kahjuks mis selle videoga juhtus :(

Koduteel käisime walmartist läbi, ostsime koju süüa ning Jojo ostis oma peo jaoks nänni. Laupäeval peame ta sünnipäeva Gowries :) Koju edasi sõites oli räige udu mingi hetk, ma pole kindel kas ma olen üldse kunagi nii kõva udu näinud, sest mingi hetk me ei näinud isegi enam neid jooni mis on tee keskel ja äärtel, sõitsime mega aeglaselt ja vaatasime GPSi järgi kuidas sõidame, õnneks siin teed ainult otse :D ühtegi teist autot polnud enam näha mingi hetk, meie ikka paarutasime oma megaaeglasel kiirusel mööda teed, ilmselgelt mingi hetk läks Sarahil närv püsti ja tuli palju ilusaid sõnu ta suust välja, minuarust oli täiega huvitav nii sõitta, muidu oleks olnud tavaline igav kojusõit. Hostema ütles, et tal vähemalt hea meel, et mina olukorda naudin :D:D me Jojoga enamjaolt naersime nende kahe närvipuntra üle eesistmetel. Koju jõudes kõik naersid selle olukorra üle. Sõitsime, vahepeal Sarah poolenisti aknast väljas, et midagigi näha, miljonist teeotsast mööda sõitmine jne - seiklus!

ja praegu hakkas igav, niiet tegin blogile ka natuke vaheldust, niiet muutsin mingiks ajaks blogi välimust :)

Taylor - Cally - Stephanie - mina - Maddie, Raeann


ma ei taha üldse õel olla, aga see on üsnagi vahva võrdlus vasakult teise ja kolmanda vahel :D

meie nr.1 fänn :D Mason

mad

Brandon juhuslikult meie ees ära eksimas

sünnipäeva lapsega :)

Raeanniga :)

meie mini van

too kool

Restos - 

too kokk

loopis Jojole toittu suhu :D:D
tema ja täisealine ... :D


krõpsude ja karastusjookide lett (Y)


I APPROVE !

7 up jõulupuu

kõik olid külmutuatud pitsat :)) 

Kojusõit


reaalselt selline oligi terve tee

'
videod  -

                                                      
     siin näha kuidas esimest korda lauldi :)
see video võib teile olla kõige igavam video vist, aga niimoodi me sõitsime, vahepeal head naltsi

No comments:

Post a Comment