Tuesday, December 25, 2012

Christmas

Christmas eve ehk 24.nda õhtul sõime kõik koos õhtust.. Ütleme nii, et ma olen enda jaoks täiuslikku perre sattunud, sest kui ma arvasin, et minu Eesti pere on suur ja meie suured söömaajad võivad minna lärmakaks, siis oh ei.. Siin on ikka asi väga palju hullem :D Istusime 12kesi laua ümber, reaalselt kõik üritasid üksteisega rääkida ja ilmselgelt siinses "kultuuris" on kõik nii segamini, et neid isegi väga ei huvita, et teine ei kuule või, et nad räägivad umbes seitsmekesi võidu. Mingi hetk kui lõpuks mõned karjuma hakkasid, siis hakkasid teised karjuma, et jääksid vait ja siis esimesed jälle karjuvad.... ja nii see lõputu õhtu läks :D:D Sarah koguaeg naeris mu näoilmete üle kui ma teisi vaatasin :D aga ei, siin kõik nö sõbralikus võtmes, lihtsalt minnakse hoogu.. Nende pere traditsioon on, et 24.nda õhtul avatakse ainult üks kink.. Niiet seda ka tehti :) kõik avasid ühe kingi ning siis hakati filmi vaatama... Ma vaatasin vist ainult 15 minutit ja siis läksin enda tuppa ära kus olid Sarah ja Jojo. Praegu ei saa siin majas väga rahu, sest inimesi ikka meeletult :D 10 inimest ööbivad siin, niiet jah, it's a bit crowded. 

Hommikul ärkasin selle peale, et Fred oli siia tulnud ja käis iga magamistoa taga karjumas "MERRY CHRISTMAS" ja siis kõik ajasid end alla korrusele. Varem oldi juba toolid valmis pandud elutuppa, istusime ringis, kõikidel max unised näod peas, pidžaamas seljas ja hakati kinke avama :) Kõigepealt jagati kõigile üks kink kätte ja siis tehti vanuse järgi, et vanemast nooremani, hiljem hakati rohkem kinke kätte andma, aga siiski läks ringiga, niiet kõik said 1 kingi avada ja siis kõik reaalselt põrnitsesid seda kes kinki avas. awkward :D aga samas oli lahe kuidas see kõik oli planeeritud, vahepeal avasime nimede järgi (tähestiku järgi), kellel kõige lähem sünnipäev jõuludele, ja siis vahepeal tegime, et kõik rebisid korraga kingi lahti, aga siis ikka kõik pidid ükshaaval näitama mida said ja kellelt. Absoluutselt igast kinke leidus, kõike suurem oli vist Sarah F'i kink Joy perele - reis Floridasse :(( ja lisaks Zavion sai endale mu lemmik kõrvaklapid (ehk beats by dre) Sarahilt :D aga samas, ma poleks oodanud, et ma saan nii palju khuule kinke nagu ma sain :) mega lahedad üllatused! Kokku võttis kinkide avamine natuke üle 3 tunni :))

Peale seda sõime hommikust (12 aeg lõpuks) ja siis olime kõik nii väsinud, et läksime kõik viskasime pikali ja osad läksid magama :D:D MY KIND OF PEOPLE! peale seda kui kõik olid ennast uuesti üles ajanud hakkasime õhtust sööma, pühade söögilaud - heaven! esimene söögikord oli seene supp vms, teine söögikord oli salat, kolmas ja peamine söögikord oli mac&cheese, mingi liha jne.. ja neljas söögikord olid erinevad koogid.. Jah, siin majas meeldib nii mu hostisale kui ka Sarah F'ile kokata, niiet nad mõlemad teevad rõõmuga megalt süüa. Mu hostisal ja ta isal oli kunagi itaalia restoran, niiet ta on mega hea kokk!

Peale õhtusööki istusime kõik elutuppa ning hakkasime mängima mängu GuessTures (http://4.bp.blogspot.com/-qcjnD_cuwiU/T_6ATG5tzvI/AAAAAAAACOA/9AWU34mDZD4/s1600/IMG_5472.JPG) ehk tehti 2 gruppi ja siis üks pidi ette minema ja sõnu seletama oma grupile. Kui aeg sai otsa siis kaart kukkus alla ning pidi edasi minema. Ma sain 2 korda sõnu seletada 2x ja mõlemal korral sain vist kõik sõnad ära seletatud, Sarah T ütles, et väga hea töö välismaalase kohta :D:D peale mängu Joy ja Fred lahkusid ja me hakkasime 23 aeg vaatama filmi "The Hunger Games", ma küll vaatasin ainult 20-30 min ja tulin ülesse ära, et kirjutada see postitus, sest ma olen kindel, et homme ma poleks mäletanud enam asju nii täpselt, niiet here you go people & MERRY CHRISTMAS !!!!!! :)

Christmas eve

ja hommik.... kinke toodi juurde

see oli ikka väga hull, sest terve kuuse alune oli veel pisikesi kinke täis


kingid reaalselt kuhjusid kuusest eemale

üks osa Joy'lt ja Fredilt


näha, et kõik ikka max unised, eriti Amara :D


Sarah T'lt

Annalise mossitas oma katkise kingi üle :D

jõuluvana

väiksed kingid hakkasid lõpuks alt väja tulema


unine hommik, ehk Zavion - Sarah T - Marianne, mina oma megade dressidega - Annalise

 
ja ilmselgelt kui mõni riideese saadi, siis pandi kohe selga ja kõik tegid pilte


Sarah rahul oma suure kingiga :D




Annalise sai selle Sarah F'lt

1. JA MU LEMMIK PILT ..... tõeline emotsioon, kui Amara nägi, et see oli Justin Bieberi padi :) 

2.ja siis tal tulid pisarad kui sai Justin Bieberi raamatu

3. ja siis ta nuttis lahinal kui ta sai Justin Bieberi lõhna .... jah, ta armastab Justin Bieberit

ja mulle meeldib kui rõõmus Joy taga on, et Amara nutab :D

sain mingilt perekonnalt selle :)

Annalise sai megalt bubble gum'e 

hostvanematelt :)

Annalise sai ilusti shokolaadi

Sarahi emotsioon kui nägi, et sai alkoholi :D


näha kuidas Zavion tegi kuuse tagant pilti Sarah avas oma kingi ja saatsid Pat'ile :)

näha kuidas kõigil kingid ja asjad jalge ees, ehk mega kaos

Amara ja Annalise pildid :) jah, Annalise mängis jalgpalli - jeee

Amara saab oma autot pimpida nüüd :D

enamused mu kinkidest :)

 kinkekaart, mida saab üksõik kus poes kasutada

 Jojo perelt sain sellise kingi, pildi pealt pole nii hästi aru saada :(

kurvad lapsed





kui õhtul hakkasime mängima - 
Sarah F

Maggie hüppas Annalisele sülle :D:D

kõige random'im pilt üldse, Annalise näeb mega hirmunud välja, Sarah udu ja Joy naeru kätte suremas


sõnade arvamine läks pingeliseks


2 comments:

  1. Hei! :) Tahtsin küsida et kui palju Su vanemad eestist Sulle umbes kuus raha kannavad? Tahaks lihtsalt teada, kui kallis see elu seal on, ja kas on ikka kindel, et mu vanemad suudavad mind toetada, või peaksin ise raha koguma.

    ReplyDelete
    Replies
    1. ma arvan, et see on väga individuaalne, aga üpris nii nagu taskuraha ka Eestis, sest kõik taskuraha läheb ikka riiete ja meelelahutuse peale. Algul läheb küll rohkem raha, sest tuleb teha mõned ühe-kordsed ostud, aga siis tuleb see rutiin sisse. Muidugi on kasulik alati ise raha koguda, isegi kui vanemad suudavad toetada :)

      Delete