Monday, December 17, 2012

Back @school

Täna sai peale väikest puhkus kooli mindud :( Hommikul suutis Douglas juba mu tuju parandada, sest temal oli kohutav hommik ning suutis mu nime 3 korda ära unustada (2 korda nimetas mind Jojoks, 1 korra Lucaseks :)) ) ta ütles, et tal mega peavalu niiet ta ei saa midagi aru.
Basic english klassis pidin töö järgi tegema, 5st lausest läksid 2 valesti, niiet õpetaja andis mulle vastustega lehe ning ütles, et ma parandaksin oma töö ära, kui see tehtud, õpetaja "parandas" ise ja pani mulle max punktid,  ilmselgelt ma rahul!
American history's, psühholoogias ja food class'is sain megalt kodutöid mis ma pean järgi tegema.
Kehalises ei teinud midagi, lihtsalt rääkisime Jojo ja Xavier'iga juttu ning maalimises lõpetasin enda projekti :)

Koju tulles hakkasime oma kodutöödega pihta ning ma mässasin õe kingiga, mille ma luban varsti valmis saada. Vabandust Anni, ilusad 5 päeva möödas Su sünnipäevast, aga ma üritan :( loodan vähemalt, et pakk jõuab kohale. Vabandust Tomi, Sinu kink jõuab/jõudis üldse 1.5 kuud hiljem kohale :(

Õhtul saime LÕPUKS oma jõulupuu ka üles :) mingi hetk teen sellest pildikesed ka, aga täitsa armas on see meil. Too hetk kui ehtisime tuli reaalne jõulutunne, sest telekast käis jõulumuusika, me Sarahiga tantsisime pm ümber tolle kuusepuu ning laulsime kaasa. Kui kuusk oli ehitud ja tuled peal tegi Marc kõigile kuuma kakaod ja tõi piparkooke, niiet istusime kõik elutoas, jõulumuusika käis, vaatasime kõik toda säravat kuuske, rääkisime juttu ja jõime oma kakaod :) 

Paari päeva eest juhtus USAs järjekordne katastroof. Nimelt  Connecticuti osariigis toimus ühes algkoolis tulistamine ning loomulikult räägiti meiega täna koolist sellest. 20 last, 7 täiskasvanut (k.a tulistaja) said surma. K o h u t a v. Lisaks lapsed olid ainult 5-6 aastased. Selle loo juures pälvis minu tähelepanu hoopis üks õpetaja, kes laske kuuldes käskis lastel kappidesse ronida ning vait olla ning kui too tulistaja tuli sinna klassi oli õpetaja öelnud, et lapsed on võimlas... Tulistaja tappis õpetaja ja lahkus, too õpetaja, kes oli aint 27-aastane on küll minujaoks kangelane! wow! 
Täna psühholoogias arutasime selle teema üle, ning siis ma mõtlesin küll oma väikevenna peale, hea, et ma suutsin oma pisarad tagasi hoida, sest oi kuidas ma seda pisikest oleks tahtnud tol hetkel kallistada!!

meeldiv poeke oli Minnesotas

midagi Tomile

1 comment:

  1. kas ameerika koolides võib niimoodi vabalt puhkustel kooli ajal käia? niisama küsin :D

    ReplyDelete