Friday, December 28, 2012

100,000

100 000  vaatamist, wow, ma lootsin, et ehk saan selle numbri vahetusaasta lõpuks kokku.. Mul on niiii hea meel, et nii palju on inimesi keda huvitab see blogi :)

       Lisaks avastasin oma meilist ühe armsa kirja (loodetavasti tulevase VÕPi poolt) ja kõik need ilusad sõnad motiveerisid mind kirjutama, niiet kirjutan siia mingeid tähelepanekuid :)

Inimesed, mida rohkem ma Ameeriklaste seas olen, seda rohkem olen õppinud neid tundma. Nüüd ma võin väga eksida, aga kirjutan "omadest kogemustest" ja millised on USAkad läbi minu silmade. Esimene asi on kindlasti mugavus, autoga sõidetakse kasvõi 25 meetrit, aga jala ei käida! Üks naljakas asi mida ma olen tähele pannud koolis, kui süüakse võileiba, siis jäetakse saia ääred alles, süüakse ainult keskmine osa ja põhjuseks öeldakse, et ääred ei maitse hästi. 
Teine, nad ei ütle asju välja nii nagu on, nad üritavad kõik teha võimalikult ilusti ja läbi lillede.
Lause "i'm on my way" või "i'll be there in a minute" tähendab, et inimesed hakkasid ennast sättima ja "on teel" umbes poole tunni pärast. Kellast liiga palju kinni ei peata. 
Sõnad "love you" on täiesti ära kasutatud.. Seda öeldakse kõigile - sõbrale, õpetajale, emale, isale, naabrile, ükskõik kellele. Nõustun, on armas öelda seda kui räägitakse vanematega telefonis, aga samas kui loen twitterit/näoraamatut, igalpool ainult neid sõnu loen. 
Väga palju tehakse komplimente igalpool. Eestis olen täpselt 1 korra saanud võõralt tänaval komplimendi oma teksaste kohta, siin on see tavaline, et komplimente tehakse iga päev ja igalpool, mis alati toob natukenegi päikest päeva :) 
Loomulikult on tehakse draamat igalpool.. Koolis võib igal söögivahetunnil näha kuidas mingi grupp tüdrukuid (enamjaolt senior tüdrukud). Minu laud on õnneks normaalsete tüdrukutega - Katie,  Zoe, Reanna, Maddie enamjaolt, vahest ka teised tüdrukud, oleneb päevast mil kellegil B shift söömine on :) siin on ka sellised "fesari-" ja "twitter-tülid" on igapäevased asjad siinsetel teismelistel. 

Kõik muu - majad on ikka suured, autod on ikka suured, kaubanduskeskused on veel suuremad :) 

Endal siin perega kõik korras. Jõulud olid mega vinged, sest alati saab palju nalja kui terve pere siin. Lisaks Jaanuari algul on mul YFU "kokkutulek", kus räägitakse YFU reisidest ja värki :) Ma loodan, et aastavahetus tuleb ka lõbus, sest varsti on 2013!

ja kuna ma üldse ei viitsi praegu pilte arvutisse tõmmata, niiet panen paar tumblr'i pilti (:2 comments:

  1. Anni: kas Sa näed mis post'id Sul ntx kõige popimad on ja mis riikidest vaadatakse.. need statistika kogujad on super lahedad :) Tee veel mõni videopost meile.. näiteks tee kooli tutvustav video või nätieks mõnda kooli sündmust ... sünna vide oli üli vahva!

    ReplyDelete
    Replies
    1. jep näen, viskan järgmisesse postitusse statistika :) ja davaj, üritan veel mingeid videoid leiutada ;)

      Delete