Monday, November 19, 2012

New trimester

Täna hommikul olin ma esimest korda vist nii vara nii õnnelik. Jojo tahtis vist mind reaalselt lüüa, sest talle käis see pinda, et ma lihtsalt tantsisin mööda tuba hommikul, kui tema ei viitsinud voodist tõusta. Hommikul sõitsime ilusti kooli. Commonsis kõik võrdlesid oma tunniplaane, et näha kas kellegil on midagi sama. Mu esimene tund oli basic english - vahva, ma ainuke tüdruk seal klassis. Ei olnud üldse veider istuda seal, ainuke asi mis seal tunnis toimus oli see, et Justin korrutas mulle, et "i hate this class". Teine tund oli ajalugu, astun klassi, MITTE KEDAGI polnud, lõpuks tulid Zoe, Stewert ja KC vend ja mitte kedagi rohkem. Ma olin tõsiselt nagu "are you kidding me" et nii vähe õpilasi see trimester seal tunnis, õpetaja ütles, et meid on tegelt 7, aga siiski, ainult 7... what?! aga mis seal ikka, hakkasime kohe Esimese Maailmasõja kohta õppima, näitasin kõigile uhkelt kus Eesti asub (kuigi Vene all tol hetkel, aga siiski). Kolmas tund oli psühholoogia, sellest õpetajast kohe kindlasti ei saa minu lemmikut, sest ta oli ikka päris õel kohati, aga samas alustas esimest tundi lausega "i expect from you all to get only A's, not because this is a easy class, because i just teach good" niiet kui ma A'd ei saa, siis teatke, õpetaja viga! Neljas tund oli kokandus, oh god kes seal klassis on, mina, Xavier, Cole, Brandon, Nick, Matthew ehk enamus kutid on seniorid, ning minu üllatuseks, ainult 5 tüdrukut kokanduses, oleks justkui rohkemat oodanud aga ei, enamjaolt poisid. Esimesel tunnis juba suudeti kaos tekitada, kui Matthew pillas klaaspudelis ketšupi maha, mis lendas ilmselgelt kildudeks. Hea viis alustamiseks! See trimester söön ma B shift söögivahetunnil, niiet algul on 4.perioodil 20 minutit tundi, 20 minutit minu söögivahetundi ja siis peale seda veel 30 minutit toda tundi. Viies periood oli study hall, see mul lausa Jojoga. Mingi hetk vaatasin kõrvale ja Adam oli tõmmanud endale meie kooli maskoti kostüümi selga ja jooksis commonsisse, haha! Viimane tund oli painting. Seal olen koos Jojo, Hannah'i, Austini ja Brandoniga, loomulikult seal veel rahvast, aga nendega ma jagan oma lauakest.

Peale kooli oli trenn. Treener viis meid ülilahedasse ruumi, mis oli võimla peal, tundus nagu selline pööningu laadne koht. Seal hoitakse kõiki dance team'i ja cheerleaderite vorme. Proovisime üle tunni erinevaid cheer vorme. Pidime võtma jalka cheer'ide vormid, sest meie vormid jõuavad alles umbes jõulude ajal :( aga siiski oli täiega khuul kõikki erinevaid vorme proovida, kõige nõmedam oli see, et igakord kui me tahtsime end peeglist näha, pidime minema alla garderoobi, ehk pidime alla ronima ning minema läbi võimla, kus oli poistel kossutrenn... great! Lõpuks leidsime sobivad vormid ning siis läksime tegime tundaega erinevaid cheer'e läbi.

Amara tõi mu koju, vahetasin riided ning sõitsime tagasi kooli, sest tüdrukutel oli kossumäng. Meie tüdrukud võitsid!! Nad olid ikka väga head! Ma mingi hetk enam väga mängu ei jälginud, sest võimlas läks liiiiiga palavaks. Läksime Hannahiga välja parklasse, osad olid seal. Sain Justinilt akna värvi, niiet retsisime Hannahiga Amara auto ära :D Ta ei tea, et meie seda tegime, win! Justin tõi meid igatahes peale mängu koju ning nüüd lähen magama ära. Homme on õnneks early out ning siis mul pole kooli esmaspäevani!! Kolmapäeval sõidame Kansas Citysse ära. Thanksgiving it is!! 


Clara

with Hannah

warriors!!

Adam oli meie maskott :D


basketball cheerleadersCole parim poseerija

Cole

Mason

Justini auto aken :D

ülemine osa

soojendus, ps. need vormid ikka mega suured. Tegelt oli seal kõikki suuruseid, XXXL nägid päris kurvad välja.


seelikud

Hannah'iga

feeling like a cheerleader lol
No comments:

Post a Comment