Saturday, November 3, 2012

Lazy laupäev - 3.nov

Täna ei teinud me küll midagi.. Hommikul skypesin kõigepealt Anni ja Tomiga ja siis hiljem Emme, Antsu ja Kristjaniga :) iseenesest vahva oli, et Anni ja Tomi ütlesid, et ma näen välja ja reageerin asjadele nagu Ameeriklane ... :D igatahes kodus, alla minnes hostema ja hostisa arutasid hoogsalt midagi, aga lahkusid pm iga kord kui meie Jojoga kuhugi tuppa astusime ja Jojo kuulis, et hostisa ütles, et peame perekoosoleku tegema, niiet me Jojoga kartsime, et äkki me oleme midagi valesti teinud või äkki nad polnud rahul, et me tulime eile koju pool 12, kui kõik juba magasid ... Istusime ja sõime lõunat, kui hostisa võttis mingi paberi ette ja ütles, et peame arutama mõningaid asju.. Okou... Aga siis tuli lause "well, on monday you know we will have a guest, so we would need some help with cleaning the house" ja oligi kõik :D:D haha, meie põdemine lõppes sellega, et nt mina pidin lihtsalt trepid tolmuimejaga puhtaks tegema ja oligi kõik. See läks hästi igatahes :D Koristasime siis maja, mingi hetk tulid Amara ja Emalee (Corey õde) siia ning siis sõitsime Gowriesse, ostsime junk foodi, ise olime kõik väga rahul :D Tulime koju, jaurasime niisama, vaatasime telekast sõpru ning sõime õhtust. Hiljem vaatasime veel kõik koos telekat ja rohkem ei miskit :))

Homme hommikul kirikusse ja siis Fort Dodge!!


lubatud video kus Clara, Mason ja Taylor üritavad Thrillerit tantsida, pööraksin tähelepanu 00:48 Masonile


armsakesed - Vega & mu pisike õde Pilleriin :))

mu lemmikud!

JA ILMSELGELT EI SAA JÄTTA MÄRKIMATA - 

PALJU-PALJU ÕNNE TOMI!!!!!!!!!!!!!!!
kuna ma ei saa Sulle otse õnne soovida see aasta, siis ma teen seda läbi kõikvõimalike viiside ja õnne läheb alati vaja, niiet õnne-õnneeeee!!!! 

Mirell - mina - Anni - Tomi

Kogu selle pildi au ja kiitus Kaisale kellelt ma selle näppasin fesarist, aga see liiga hea, näitab täpselt kui "eriline" Tomi on :D

niiet kõige selle peale oskan ma ainult öelda, igatsen oma 2 lemmikumat - Annit ja Tomi, eriti peale tänaseid emotsioone!! 

4 comments:

 1. mina igatsen komme :)))

  ReplyDelete
 2. Sa reageerisid jah lahedalt.. Kej va spy007 leidis Teve pandud FB pildipealt juba vihje ja polnud üldse nii üllatunud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, ma olin kindel, et asjad l2hevad nii, aga siiski, niiiii armas ju :D stalker alert Keiule :D:D

   Delete