Sunday, November 25, 2012

Kansas City day 4

Hommikul läksime Marc'i, Elise ja Jojoga Marianne bussile viima. Nägin täiesti teist külge Kansas Cityst - räpased tänavad, kodutud ning koledad ja vanad majad, ehk bussijaam oli väga ebameeldivas kohas. Tundus, et pool Kansas City elanikest on mustad, sest seal linnas oli üldse harjumatult palju tumedanahalisi, mul ei ole nende vastu mitte midagi, aga lihtsalt neid oli palju. Peale Marianne ära saatmist läksime poodlema. Enne käisime kuskil poes, kus oli mega suur akvaarium ning üleüldse palju looma teemalisi asju. Olime seal poes 2 tundi, kõige kauem läks koerte rihmade leti ees, sest ei jõutud üksmeelele milline kaelarihm koerale osta... :D Peale suurt ja elutähtsat otsuse tegemist läksime õnneks õigetesse ja korralikesse poodidesse. Seal oli MEGA kaubanduskeskus, mis oli nagu outdoor mall, ehk kõik oli justkui ühe katuse all, aga samas pidid minema välja vahepeal, et saada teise poodi, niiet poodide vahele oli igast tänavaid ja asju tehtud. Otsisime jõulukinke ja endale meelepärast. Hiljem sõitsime tagasi koju, pakkisime asjad kokku, ning ootasime, et Sarahid tuleksid koju (mis võttis neil 2 ilusat tundi aega) ja hakkasime koju sõitma. Õnneks lähevad tagasi sõidud alati kiiremini, niiet olime ka varsti kodus. Ma pean kiitma oma hostisa muusaikamaitset, alati autos leiab õigeid raadiojaamu ning ta lemmikud on Red Hot Chili Peppers, Fun, ilmselgelt ka Outloudz nüüdsest :D ja igasugused vanad bändid, nagu The Beatles jne. Aga samas ta kuulab ka uuemat muusikat. Ja too päev jõudsime käia 3 osariigis - Kansas, Missouri ja Iowa :) sest enamus Kansas Cityst on tegelikult Missouri osariigis, aga too kaubanduskeskus oli Kansases, niiet sain veel ühe osariigi kirja!

spetsiaalselt Svenile


haiged liiklussõlmedsain oma keep calm kampsuniPildid majastülemine korrus 

meie tuba nendeks päevadeks (suur täispuhutav madrats oli muidu toa keskel)alumise korruse telekaruum
fishy fishy fishy

pood oli ikka ebanormaaselt ilus


Marc

Jojo leidis roosa püssi ja hüüdis üle poe "Liisa, i found a gun for you!!"

isegi ülemisi, sõjaväe relvu, saab sealt poest osta, neil ka tavalised hinnalipikud küljes

käisime jahilsiinsed kinopiletid on mega väiksed.

Be curious not judgemental

koju jõudes leidsin sellise kirja :))) ja lisaks sain teada Sannalt, et on võimalik pikendada kuni Juuli lõpuni, aga ma pean siiski Juunis tagasi Eestisse naasema, sest õe pulm on esimesel kohal :)

2 comments:

  1. Tere! :) Loen Sinu blogi, leitsin lingi Hanna-Grete blogist. :) Mõtlesin just et tahaks Ameerikast lugeda. Väga huvitav on! Seda lugedes tundub mulle justkui ma ise oleksin Ameerikas vahetusõpilane. Palju edu Sulle! Ja ootan huviga järgmisi postitusi. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Hei :) Suur ait2h!! See tegi kohe p2eva paremaks!! T2na 6htul l6puks on aega ja teen viimastest p2evadest ja juhtunust postituse! (:

      Delete