Wednesday, November 14, 2012

First cheer practice

Eile enam midagi koolis ei toimunud peale kui eelmise postituse kirjutasin, agaaaa peale kooli oli mul esimene cheer practice!! Meie trenn on korvpalli cheerleaderitega samal ajal, mul tõsiselt hea meel, et ma ikka nendega ei ühinenud, sest sealne seltskond pole just kõige meeldivam :D Igatahes, meid on 10 või 11 tüdrukut, mina, Maddie, Amara, Emalee, Amanda, Stephanie, Reanna, Hannah ja teiste nimedes ma pole kindel :D saime oma cheer folderid ja enamjaolt lihtsalt rääkisime ja valisime välja mis särgid tellime kooli. Kahjuks meie uued vormid ei tule vist nii pea, sest need tulevad New Yorgist ja nuh, seal ikka veel kaos Sandy tormi pärast. Kõik said endale ühe teise cheerleaderi kellele me peame tegema erinevaid häid asju, nt panema midagi lockeri peale jne :) Enamused ei öelnud kelle nad said, a ma sain Amanda, ütlesin kohe talle :D õnneks too tüdruk on hästi tore, Justini õde. Ta pole just kõige teravam pliiats, meenutab mulle peenikest Snookit :D:D ei tea kes minu sai. Lisaks saame endale nö oma maadleja, kelle hoodie'si peame kandma ja kellele peame ka tegema häid asju, nagu sama näide, lockeri peale midagi ja neid aitama meeti'idel ja tournament'idel. :) meid jagati kaheks grupiks trennis, sest meet'idel võib olla ainult 6 cheerleaderit mati ääres. Ühed kannavad musta vormi, teised punast. Ma sain õnneks musta vormi :D õppisime paar cheeri ka, wrestling cheer'id pole tegelt üldse rasked, aga need on täiega segadust tekitavad mulle :D Igatahes täiega ootan meet'e ja tournament'e, elu sai jälle totaalse pöörde siin :D cheerleaderitega hakkama sõitma meeti'idele poistega koos bussis, ainult osadel laupäevadel kui on turniirid, siis meid pole nii vaara vaja sinna, niiet saame kooli poolt minibussi ja sõidame sellega :)

Hiljem olime veel natuke koolis, sest ma pidin ootama, et Marc tuleks mulle järele. Olime kooli gym'is, kus maadlejad tegid trenni.. Pidime minema ühest võimlast läbi, et saada jõusaali, aga kossupoisid tegid trenni seal just ja siis keegi ei julgenud esimesena ust lahti teha, niiet Hannah lükkas mu ukse juurde ja ütles "yea Liisa, you go first, everybody love you" haha, mul oli tegelikult päris ükskõik sellest, niiet võisid ilusti minna esimesena, aga awkward oli küll kui ei saanud esimese hooga ust lahti, kuna see oli nii raske ja siis lükkasin ja lükkasin ja lõpuks kui lahti sain nägin, et reaalselt kõik kutid jõllitasid, et kes see loll ei saa seda ust lahti :D:D i strike again!! Hiljem olime kooli parkla poolsete uste juures ja siis kossu trenn lõppes, niiet kõik läksid parklasse ja siis Cole tuli minu juurde ja küsis, et kas ma järgmise trimestri kokkamis klassis ja siis ütles, et ta on ka seal, et saame koos kooli maha põletada hahahaa!! Üldse vaatasin oma vanu postitusi, ja siis nägin üht pilti, kus oli Cole taustaks ja ma kirjutasin ala, et "kutt taustal, ei tea kes ta on, aga ta tegi mulle 50% alla võtmehoidjast" haha, ja nüüd üks parimaid sõpru siin.. Naljakas kui kiiresti siin asjad muutuvad.

Tulin koju, Jojo ja Sarah jooksid jooksulindil, tublid tegid trenni :D hiljem vaatasime Twilighti, sest see tuli telekast ja meil polnud täna kooli, niiet sai kaua üleval olla :))) ja täna otsustasime, et peame vaatama uuesti Twilighti breaking dawn part 1 uuesti, enne kui osa 2 lähme vaatama :D

kuidas ma oma vaba päeva sisutan lol

joonistasin Homeri :P


meie meetid

ja haigelt palju reegleid, kuidas midagi peab olema, nt küüned, ei tohi olla värvitud

ainult  kooli logoga dressid ja asjad võivad olla


jaanuar tuleb lõbus


#13... no hästi :D

wrestling cheer'id on natuke teistsugused cheerid, nt seda õppisime eile

No comments:

Post a Comment