Friday, November 9, 2012

Bonfire

Neljapäeval oli rahulik päev, midagi väga ei toimunud, käisime õhtul Gowries süüa ostmas ja lebotasime niisama. Asjad võtsid pingelise suuna, kui mina ja mu kaas-võp pole enam nii sõbralikud :D ütleme nii, et raske on olla kellegagi 24/7 koos, ilmselgelt tüdime ära üksteisest, aga seekord pole nii nagu tavaliselt. Tavaliselt kui meil üksteisest villand siis me lihtsalt keerame muusika kõvaks ja oleme omaette, aga seekord, nope, juba 3ndat päeva kestab mingi jama. Ma üldjuhul ei viitsi kellegiga väga tülitseda, niiet lihtsalt hoian eemale või üritan asjad selgeks rääkida, aga ma ei tea, kas sakslased peavad lihtsalt kaua vimma või jah... ühesõnaga, pingeline on praegu see õhkkonnake siin, aga ma olen kindel, et see möödub nädalavahetusega kui saab puhata ja kõik pingevabam :) Lisaks sain eile oma teise trimestri tunniplaani - peab meeldima!!

Täna oli koolis igav, sest järgmine nädal toimuvad ainult kahel päeval tunnid, niiet enamus ained on lõpule jõudmas, sest kogu materjal on läbi võetud.

Peale kooli tulime koju, vahepeal rääkisin fesaris Justini ja Dustiniga ning nad kutsusid mind ja Jojot Justini poole kuhu kõik kogunesid, et bonfire'it teha. Alguses ma mõtlesin, et oleks lahe minna, aga samas me pidime enne Gowries käima ja siis tagasi tulles mõtlesin, et ei viitsi küll enam Gowriesse tagasi sõitta. Aga umbes 20 minutit hiljem... Istusime Sarahiga kahekesi all korrusel, vaatasime jersey shore'i ja Jojo oli üleval, kui helises uksekell, (Marc ja Elise olid mõlemad Fort Dodges) ja me ei kujutanud ette kes võib ukse taga olla... Saime korraliku üllatuse, kui nägin, et ukse taga seisid Justin, Dustin, Tanner ja veel üks kutt. Nad tulid 2 autoga Gowriest Lanyonisse, sest ma ei vastanud fesaris :D:D tegelikult väga armas, olid Bryce käest meie aadressi saanud ja ostinud meie maja üle 30 minuti (muidu sõidab Gowriest koju umbes 10-15 min). Ja tulid ukse taha ja puha. Ilmselgelt peale seda me olime väga poolt Justini poole minekust, sest nad tulid meile niimoodi järgi :)

Olime siis Taylori ja Katie juures (mis on ka pm Justini ja Brandoni kodu) ja istusime umbes 4 tundi lihtsalt tagahoovis.. Naersime, rääkisime juttu, sõime vahukomme, kuulasime kõlaritest muusikat jnejne. Igatahes väga palju nalja sai ja õhtu jooksul jõudsid nii mõningad sealt läbi käia :) Hiljem tulime Bryce'ga koju ja nüüd kell juba pool1 öösel, seetõttu võib ka jutt olla segane, sest ma lihtsalt niiii väsinud.

giant marshmallow 
käsi läks sutsu leeki


Dustin ja Taylori koer

see kuhi üritas olla Katie ... :D 


4 comments:

 1. Ja kuna sa Eestisse tagasi tuled? :)

  ReplyDelete
 2. mis iganes teil Jojoga on, proovi kindlasti kiiresti ära leppida, sest ma arvan, et kumbki teist ei taha mingi mõttetu tüli pärast rikkuda seda kogemust üksteise jaoks :) lihtsalt suru oma egu hetkeks maha ja vabanda tema ees, ükskõik kui see intsident oli sinu arust tema süü and life goes on :) aga muidu tore blogi ja keep up the good work, võiksid veel kirjutada noorte erinevustest usas ja eestis, ja näiteks kas nad raamatuid loevad ja mida nad poliitikast arvavad jne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ärge palun arvake, et meil mingi kodusõda siin käib :D ei ole asi üldse hull, täna käisime tegime väikse matkamise ja elame mõlemad, räägime üksteisega puha :D:D vahest lihtsalt me tüdineme täiega üksteisest ära :) aga suur aitäh!!! ja tore, kui keegi ütleb millest ma võiks kirjutada, sest endal küll vahepeal mõtteid pole ja ei tea mida te kuulda tahate!! :)

   Delete