Thursday, November 1, 2012

31.10 & 01.11

Kolmapäeval, 31.10. ärkasin ilusti ülesse, kirjutasin emmega paar sõna fesaris ja mõtlesin, et päev nagu päev ikka... Kuni hommikusöök ei püsinud enam sees, niiet hostema ütles, et ma läheks tagasi magama, et ei mingit kooli mulle... Terve päev oli kehvake olla, aga see läks kiiresti üle :) Päeva veetsin siis täiesti mitte midagi tehes, jõin Sarahiga teed, rääkisime juttu, vaatasime telekat (ausalt ka, siin on võimtu telekat vaadata, igalt kanalilt tuleb midagi head :D) ja lisaks toodi meile uus telekas ära :))) siin oli ostetud umbes aasta-2 tagasi uus telekas mis oli üliilus ja suur, aga järsku enam ei töödanud :D nojah.. Õnneks eile jõudis uus kohale :P haige ikka, see on mega suur ja mu hostisa ütles, "tegelt oleks võinud veel nats suurema tellida" ... mis ta tahab terve seina suurust v :D (üldjoontes siin enamus asjad tellitakse netist, sellised suuremad asjad). Hiljem tuli Jojo koju ja ka Amara, Annalise ja Emalee tulid siia :) tegid mu tuju paremaks ja hiljem otsutsasime, et paneme Beyonce dvd "Beyonce experience" peale uue telekaga, sest see blu ray, niiet kvaliteet oli MEGA, mina ja Sarah hullumas, sest me mõlemad armastame Beyonced.... See oli super!!! Panime kõik tuled kustu (väljas oli pime siis juba) hääl valjuks ja lihtsalt jõllitasime seda ilusat ekraani ja kuulasime seda veel ilusamat muusikat ja ilmselgelt mingi hetk Sarah ja Amara hakkasid tantsima ja kõigil tuju hää :) Lisaks oli nii armas, et kui teised olid koolis, siis mitmed kirjutasid mulle twitterisse või fesarisse, et get better või i hope you're feeling better, armsad koolikaaslased :)

Täna, 01.11,  Läksin täna kooli... Ajaloos järsku hakkasid tuled üks haaval kustu minema ja siis edasi-tagasi vilkuma, mingi suur mürin tuli väljast, üks sein värises, osad kiljusid, mõni hüüdis, et tornaado, mõni hüüdis, et Sandy jõudis siia... Aga ei midagi sellist, tuli välja, et lihtsalt elektri generaatoriga juhtus midagi niiet elekter hakkas ära minema, aga mingi asi läks lolliks ja siis see generaator hakkas jamama jnejnejne, ja juhuslikult olime meie täpselt selle generaatori kõrval... Tund läks natuke põnevamaks :D ja kui tunnikell helises läksid kõik koridoridesse ja siis kuulsime, et keegi ütles mikrisse, et vale kell, et peame tagasi oma esimestesse klassidesse minema... Hästi oli näha kuidas kõigi näod läksid morniks ja kõik olid nagu "seriously?!" , aga mis seal ikka, istusime veel 5 min eelmises klassis ja siis läksime järgmisesse... Life & relationship tunnis sai jälle niiiii palju nalja... Ma lihtsalt armastan seda klassi, me räägime kõige imelikemal ja tobedamatel teemadel, aga alati läbi huumori, niiet pea iga tund naerame pisarateni, kahju, et 2 nädala pärast tuleb uus tunniplaan.... see on tund mida ma reaalselt hakkan igatsema!!! Personal finance tunnis tuli õpetaja umbes 25 min hiljem kohale, niiet me istusime enne lihtsalt klassis ja mingi hetk tuli Corey minu kõrvale istuma ja hakkas mind igast küsimustega paugutama, nagu, et kas ma olen kunagi söönud midagi ja midagi ja midagi .... Ehk rääkisime reaalselt terve selle aja söögist :D pea terve klass ühines meie aruteluga, sest hakkasime võrdlema erinevaid USA ja Eesti toite. Kunst ja kirjandus olid igavad... ei midagi põnevat seal..

Peale kooli oli JÄLLE cross country pildistamine... Seekordne pilt läheb mingi tahvlile, eks näeb :D ma ei tea, liiga keeruline, siin tehakse ikka jube tihti neid pilte. Peale seda tulime koju, vaatasime telekat, sõime pitsat ja õppisime hostisaga ajalugu -.- Peale seda olime niii väsinud, et iga asi oli jube naljakas. Istusime oma toas Jojoga, lugesime mingeid tobedaid asju facebookist ja tumblr'ist, naersime niimoodi, et nutsime jälle ja siis otsustasime, et võiks minna alla vett võtma oma joogipudelitesse, asi lõppes sellega, et tegime võistluse, kes kiiremini jõuab terve pudeli vett ära juua .... Topelt võitja siinpool!!!! Ma lihtsalt mainin siia, et tegelikult ma olen täiesti normaalne inimene, aga me lihtasalt olime igavusse suremas :D:D vahepeal tuli Sarah ka koju, astus meie tuppa, vangutas pead ja kõndis minema :D aga ta tuli kohe tagasi, tegime veel nalja ja ta rääkis kui palju ta meid armastab meie naljade tõttu :D Lisaks juhtus mul väike äpardus täna... Kõõlusin köögis tooliga, panin jalad maha ja siis tooli esimesed jalad... Aga ma jätsin oma väikse varba alla ja nii kehvasti, et nüüd vaevu kõnnin, väike varvas on topelt suurusega kui tavaliselt ja täiesti lilla!!! Ma ikka oskan!

Nädalavahetusel üritan teha paar postitust rohkem, nagu nt postitus Halloweenist, 2 kuud, mis on muutunud, mis erinevusi vahepeal leidnud ning homme õhtul lähme oma seltskonnaga Fort Dodge bowlingut mängima ja sööma ehk, niiet ehk on millest kirjutada :))

oh seda ilusat vaatepilti kui see autp meie maja ette sõittis


vaatasin maja ette... Sarah istus ees trepil ja vaatas Jojot ja meie üht koera :)


ja mu lemmik saade!!!

Jojo tavaline poos

2 comments:

  1. ohhhh, Friends mu lemmik ka!! Iga õhtu kell 10 4 osa järjest, feels like heaven :D:D

    ReplyDelete