Wednesday, November 21, 2012

20.november

Hommikul koolis tegin oma kodutööd ära. Basic english'is täitsime üht töölehte kus pidi ala tegusõnu ja nimisõnu jms eristama ja siis mul oli 3 lehekülge tehtud ning viisin õpetajale kontrollida, paar viga oli, aga õpetaja oli nii vaimustuses "just perfect, oh my god, you are born American, i can tell already you will be perfect in this class!!!" ta on igast asjast nii vaimustuses.. Õnneks tuli Jacey ka sinna tundi, niiet ma pole enam ainuke tüdruk. Justin pole ikka selle tunniga rahul, aga ta vingub kõige üle :D Ajaloos me värvisime 1814a Euroopa kaarti ning vaatasime filmi. Colton (vist, ma unustan ta nime ära koguaeg) ütles mingi hetk õpetajale "i feel like we are "special" kids, we have like only 7 people in this class, we are only coloring and watching a movie" ja siis Stewart mängis kaasa ja lasi üle klassi "Shut up Colton, you will get us in trouble, i haven't even finished coloring France". Psühholoogias tegime mingeid testee enda kohta. Õpetaja õnneks jättis seekord juba sümpaatsema mulje :D Ja mulle meeldib siin psühholoogia tund palju rohkem kui nt mu eesti psühholoogia tund. Siin õpetaja räägib palju avalikumalt kõigest, me ei loe väga mingeid teooriaid, nt eile tunni lõpus pidime piltide järgi arvama ära millised on inimeste iseloomujooned jne. Kokanduses vaatasime mingit kokandus saadet :D et õppida kuidas hakkida ja millised nuge millal kasutada ja kuidas kuidas erinevaid juurvilju jne lõigata. Kehalises (vahetasin Physical Education'i Personal Fitnessi vastu, aga see on pm sama, ainult ei mängita mingeid asju jne) ja minu PF'is on Jojo, Kayla, Kylie, Clara, Jaclyn, Erica, Adam ja teised poisid. Tunni algul Clara palus, et ma tuleks vetsu mis on jõusaalis ja tüüp ütleb "don't laugh now, but i have to wash my hair" seal vetsus on väike dušši kraan nurgas, ja siis Clara, kogu riietega (k.a tossudega) läks sinna alla ja üritas mitte märjaks saada, kuigi see ilmselgelt ebaõnnestus. Lõpuks ta sai oma pea pestud, aga tal polnud rätikut, niiet ta kasutas neid kätekuivatus paberrätikuid enda juuste kuivatamiseks :D Peale seda oli meil täiega igav, niiet otsustasime mingeid rullumis võistluseid ja asju teha, videod all pool :D Painting'us ei teinud me veel väga midagi, järgmine nädal alustame oma projektidega.

Peale kooli oli trenn, viimane trenn enne meet'i ja ma ei ole just liiga kindel, vaevu oskan mõnda täiesti perfektselt. oh well :D:D tegime cheer off'i, ehk black team vs. red team. Ma olen mustas tiimis. Võtsime rivvi, üks tiim ühel pool, teine meile vastu. Treener ütles mis cheer'i peame tegema ja siis pidime tegema ning teine tiim tegi teise cheer'i vastu ja siis üritasime teha oma cheer'id kõvemini ja paremini. Treener vaatas ka, et kumb tiim naeratab rohkem ja on valjem ja teeb vähem vigu. Ühe cheer'i ajal läks mul täiesti kõik meelest ära ja siis täiega sogasin, kui lõpetasin ma viskasin käed üles ja hüüdsin, et "I PANICKED!!!!" kõik lihtsalt vajusid naerdes maha :D haha, see oli lihtsalt liiga naljakas :D  tundsin, et läksin näost niiii punaseks :D treener naeris ka täiega ja siis ütles, et ma olen kõige armsam ja naljakam inimene :D lõpuks naersime kõik pisarates seal.

Peale trenni läksime Amara poole, teel sinna oleks äärepealt mega õnnetus juhtunud, aga õnneks on minuga kõik korras :D Hiljem tuli hostisa järgi, läksime koju. Sõime megalt pitsat ning läksime kirikusse, tänupühade teenistus oli. Ja siis oli hetk, mil hostisa ütles, et kõik kes tunnevad, et tahavad midagi/kedagi väga tänada siis on see võimalus. Jojo ja Sarah näitasid mõlemad minu peale ja ma olin nagu "what.... no!!!" :D ja siis hostema võttis mikri ja ütles "i want to thank god for having these 3 amazing ladies in my home" ja vaatas minu, Jojo ja Sarahi poole :) hostisa võttis mikri peale seda tagasi ja ütles "you stole my sentence" :D:D mingi hetk võttis Sarah mikri "i want to thank Marc and Elise ...*bla-bla* because now i'm so happy, i'm here, i'm part of the family, and of course, i have met these 2 girls, who i love so much" vms. Ta hakkas pisaraid valama juba esimese sõna peal, ning jutu lõpus nutsin mina ka, sest ta rääkis minust ja Jojost. Lõpuks istusime Sarahiga kahekesti, nutsime nagu beebid. :D

Peale seda läksime koju ja vaatasime Sarahiga telekat. Issand, siinsed jutusaated on ikka haiged asjad, lihtsalt rääkitakse kõigist igast jama mida suudetakse, aga pean tunnistama, naerda saab korralikult, so i approve.

Täna ma pean asjad kokku panema, sest paari tunni pärast hakkame sõitma Kansas City poole!!!! HAPPY THANKSGIVING!!!!! 


mina, Kayla, Kylie


ilmselgelt nad pildistavad end isegi jooksulindil :D


Jojoga.

videod - palun ärge arvake, et me oleme koguaeg nii lollid, ei, meil oli lihtsalt väga igav :D okei, USAkad on koguaeg nii "lollid".meie võistlus :D Jojo - mina - Kylie, normaalselt panime pead kokku Kyliega. Lõpus on Kayla hea operaator :D

meie "wrestling"

:D:D:D:DDD ja 1:41 on lihtsalt ... kõige lollakam koht üldse, sest ilmselgelt Kylie ei mõtle väga :DNo comments:

Post a Comment