Thursday, October 25, 2012

XC tiimiga Applebee'sis.

Hommikul, THANK GOD, sai kaua magada. Jojol oli hommikune trenn, niiet ta ärkas juba umbes 7 aeg, ilmselgelt ärkasin siis korra, aga magasin kohe edasi. Jojo läks statale, aga kedagi polnud seal. Tuli välja, et koguneti hoopis koolis, sest väljas oli torm, aga jojo ei vaadanud fesarisse enne minekut, kuhu oli see kirjutatud. Hostisa tõi ta tagasi koju ja ma ärkasin ilusti kell 9 ülesse :)))) tulin pesust, tegin ukse lahti, jojo ehmatas mind... Holy cow, ma lihstalt hakkasin kiljuma, sest ta ei pidanud kodus olema :D Sõitsime kooli, niiii hea oli väljapuhanuna minna kooli (kool algas täna 10:30) ja kõik tunnid olid 35 minutit, niiet hea lebo ! Commonsis oli näha, et meie Noah oli lõpuks kooli tulnud!! :) Kirjanduses oli meil sõnadetöö, mina ja Jojo ei osanud, niiet pean tunnistama, spikerdasin siis esimest korda USAs :D kirjutasin kõik sõnad käe peale, ajas asja ära! :D Jojo spikerdab iga töö seal tunnis. Kusjuures, kohalikud ei spikerda kunagi :D nende jaoks oli nii suur asi kui meie spikerdasime, see oli nii naljakas, sest nad arvasid, et me oleme nii karmid, et seda tegime :D life and relationship klassis õpetaja rääkis, et käis kohtingul :D haha, kõik tüdrukud olid niii ähmi täis kohe. Käis mingi kutiga kes on mingist bändist ja pärit üldse Iirimaalt :D üks tüdruk stalkis välja selle mehe :D aga siin oli näha niiiii suurt erinevust eesti ja usa õpetajate vahel !

Claraga kunstis


Clara & Taylor & ninjakilpkonnad

Peale kooli sõitsime koju ja kell 4:30 võtsid Jaclyn ja Erica meid peale, sõitsime Fort Dodge. Läksime tiimi tüdrukute ja senior poistega sööma (kõik tüdrukud, sest me saime edasi state meet'le ja senior poisid, sest see nende viimane hooaeg.) 

Istusime applebees'is umbes 2 tundi. Tegime maailma kõige haigemaid nalju, kujutan ette, et käisime kõigile teistele närvidele oma naermisega üle ruumi :D Sain oma elu ühe kõige suurema äpardusega hakkama, aga ma ei hakka siinkohal endale piinlikust valmistama, et kirjutada :D aga vähemalt saime selle üle pisarateni naerda. Sõime nagu loomad, kõige parem oli, kui Jojo ütles, et see pole sportlaste koht, et seal ainult junk food ja Katie lõi teda menüüga ja karjus " EAT JOJO, EAT!!!!!!! " Katie on TÄIELIK naissoost Taylor (nad õde ja vend) niiet ta on ka lihtsalt hilarious. Lisaks oli meiega meie treener, tema 2 väikest last ja ta naine (meie ajaloo õpetaja). Saime koolilt ka mingi summa, niiet kõigi vahel ära jaotades saime igaüks 8 dollarit, niiet nt mina isiklikult pidin ainult 5 dollarit juurde maksma söögi eest :)) + saime täna oma state xc särgid, jeeee, minu nimi ka särgi peal :))) nüüd kõik käivad meie nimedega ringi, WIN. Treeneri naine tegi meile kingiks sallid :) väga armas!!!!!

Tagasi sõites oli kõigil tuju ikka veel väga hea, niiet keerasime muusika ülikõvaks, ja lihtsalt laulsime (röökisime) jälle igat laulu kaasa, ise vahepeal naeru kätte suremas. Aga nüüd mul kurk reaalselt valutab :( but it was totally worth it ! Fort Dodges on väga ilus sõita pimedas, eriti enne üht silda. Enne silda on mägi, niiet sõidad mäest alla, sild on tuledes ja autode tuled säravad vastu, vesi peegeldab ning väljas on pime, amaziiinggg!!! 

Homme tuleb vahvaaaaa päev, lähen teen varsity'ga trenni kaasa, sest on nende viimane trenn ja siis lähme Jaclyni ja Erica juurde, värvime kõik endal paar juuksesalku siniseks. Too juuksevärvimine on kooli traditsioon igakord kui keegi jõuab osariigi võistlusele :))

kingitus õpetajalt


ma ütlesin Katie'le, et ei tasu nii palju juua... aga noh


ladies

sotsiaalne Katie

sotsiaalne Hannah

sest re-fill on tasutaaaaa. Iga mingi aja tagant käis mees ja küsis, et ega keegi ei vaja uut jooki vms (ei, ärge arvake, et need ainult minu tühjad joogid on :D)

Üritasin kõrval lauast pilti teha, aga pilt rohkem eesmistest Ericast ja Hannahist. Treenerit ka kõrval näha

"let me touch your tongue" huumori level : cross country

ilmselgelt euroopa kaunimad neiud

Ajaloo õpetaja, Treener, nende lapsed, Jojo, Katie

ronisin ka kiitma

vabalajal ronin Katie tooli taha  (pööran tähelepanu Hannahile paremal üleval nurgas)when you see it ...

poiste grupikalli, ehk treener, Taylor, Keaton, Derek ja millegipärast Jojo :D

ketšup otse suhu ! 

Jaclyn ja Taylor

ilus autoaken


in Fort Dodge

kodu 1

2

3. Minu toa aknad 2 pimedat vasakul. 

meie särgiga :)))) Sarah nii õnnelik mu voodis


koju jõudes tegime photo boothiga nats naljaaapaar laulukest mis on siin "popid"

  • siin kuulatakse VÄGA palju country laule
  • kuulatakse ka muud muusikat (imelikult paljudele meeldib Bieber) 
see tegelt täitsa hea laul, aga video imelik :D

see on väga armas laul!! seda me laulame ja ulume Jojoga koguaeg :D ja minu lemmik laul - täiesti sõltuvuses sellest - 


No comments:

Post a Comment