Saturday, October 27, 2012

STATE MEET

ja kohe teine postitus takka - 

okei, ütlen kohe ära, väga cross country'ne postitus taaskord. KAHJUKS oli täna meie viimane meet, ehk kõige suurem ja tähtsam - STATE MEET! 

Kell 8 hommikul läksime Jaclyni ja Erica juurde hommikust sööma kogu tiimiga. Tuli juba kodune tunne seal, sest eile õhtul alles olime seal. Sõime, rääkisime juttu, tüdrukud tegid üksteisele patse võistluseks ja ülejäänud enamjaolit mängisid Noahi uue iPodiga, sest seal on Siri peal...
Noah : "i love you siri" .. Siri : "i'm sorry noah, but i feel very uncomfortable" .. Skylar : "haha, even Noah's iPod doesn't like him" nalja kui palju kell 9 hommikul :D Üks lahe asi siin, et kuna kõik teavad kõikki, siis täna oli jälle nt Dereku ema seal ja ma ei tea kelle ema veel, sest kõik on sõbrannad omavahel ja siis nad tegid meile megakuhja MEGAhead sööki, nii armas :)
Kella 9:30ks läksime kõik kooli juurde (mis on ainult paar tänavat edasi nende majast) ja läksime bussile, muusikali omadel oli koolis proov, niiet nad tulid meile enne veel õnne soovima :) Enne ära sõittu  saime bussijuhilt loa bussi aknad ära värvida :D oh seda rõõmu jälle, kõik võtsid akna markerid ja hakkasid tööle :D õige xc buss!! Õnneks toimus state meet Fort Dodge's, niiet oli lühike sõit :) Treener vahepeal lasi oma telefoni meil ringi käima, sest leidis jälle mingi laheda pildi xc kohta vms.
Kohale jõudsime juba kell 10:20 (meie jooks oli kell 14:00), niiet aega oli metsikult. Rahvast oli TOHUTULT juba hommikul vara. Kohal olid parimad koolid üle terve osariigi, nt Iowa Falls'ist, Des Moines'ist, Cedar Rapids'ist (kui ma ei eksi, siis 2 aastat tagasi käis võp Erle Kennedy's mis oli ka kohal) jne. Kõik vaatasid meie bussi suurte silmadega ja naersid, sest meil olid ikka täiega head tsitaadid akendel, nt "hate running, love cross country", "run like you stole something", " we are too x c for our shirts" jne :D koomikud koos.

Kohale jõudes panime oma telgi püsti, käisime raja läbi, sõime ja läksime teisi võistlusi vaatama, mis lõppes sellega, et võtsime oma tekid ja viskasime ennast keset golfiväljakut pikali ja üritasime magada :D väljas oli küll tohulult külm :(( nende 4 tunni jooksul juhtus liiga palju asju, et enam täpselt mäletada.

Enne meie võistlust leidsin õnneks Elise ja Sarahi ülesse, kes tulid ka vaatama :) meie koolist oli tohutult kaasaelajaid, jooksime nendega igale poole radade äärde ja karjusime end ära. Jooksjaid oli kuskil 160 ringis, Jaclyn oli meie tiimist kõige parem, 17.nes koht. Terve tiim tegi oma isiklikud rekordid, niiet kõik olid super tublid!! Hiljem jälle kõik valasid pisaraid ja oldi väga emotsionaalsed :P

Peale seda toimus state cheer ehk osariigi cheerleaderite võistlus, kahjuks ma ei leia enam fesarist head videot meie kooli omadest, aga igatahes nad võitsid mitu esikohta!! :)

Pärast igatahes läksime käisime veel poest läbi ja sõitsime koju ära :) terve õhtu lebos olnud, käisime veel korra bensukas, ostsime junk foodi :D Amara, Annalise, Erica ja Emily veedavad öö siin..

Veel xc'ist, nüüd on hooaeg läbi, niiet selle tiimiga on kõik :(((( mul on tõsiselt kurb, aga siiski, mul on suurepärased sõbrad ülejäänud aastaks. Igatsen juba praegu, sest enam ei saa nendega iga päev treenida ja toredaid bussireise ette võtta :(( panen siia paar pilti mis treener on meile saatnud, ja parima meili sisu :D 

"While checking the final team rankings tonight and listening to Pandora, I see that we finished 11th ranked as a team this year heading into state.  Let's go prove them wrong Saturday and finish higher!   (By the way, as I am checking this, "Home" by Phillip Phillips starts to play.  :) " - see laul home on saanud meie tiimi lauluks, sest seda mängiti olümpial mingi hetk ja siis mingi hetk hakkas see laul tulema igakord kui me tiimiga raadiot kuulasime (ps. see oli esimene laul mis tuli täna raadiost kui hakkasime meet'ile sõitma, niiet see oli kohe hea märk) 

ja tsitaadid mis ta meile piltidena saatnud - 


TÄNASED - 
Noah ilmselgelt pidi pildistama enda tehtud imelist soenguthannah oli liiga lühike :D:D

i'le täpi peale panemine on overrated


treener jagas ideid


hirv jooksis teiselpool aeda maantee ääres ja järsku hüppas üle aia ja jooksis üle tee, otse meie bussi ette... Räigelt pidurit, aga õnneks kõik jäid terveks :) teised ütlesid, et see ka hea märk, sest alati öeldakse, et Angela jookseb nagu hirv, niiet jamh.. :D

parklad olid juba 5 tundi varem täis (Y)

väga eestimaine telk

meie hütt

iga võistluse ees sõitsid kas golfi või need masinad

ja oli ka ratastooli xc

neiud vahetasid riideid :D

leidus igasuguseid kaasaelajaid... ka paljaid :D


Katie...

kõik said endale linnu nimed, ma olin goldfinch

super high high 5. 

enne igat jooksu on meil oma "plaksudega" teema, ma ei suutnud seda lõpus ikka ära õppida :D kõrval muidu kõige "kardetum" jooksja, sest ta jõudis junior olympics'ile ja ilmselgelt võittis selle võistluse pika puuga..

poiste start.


meie fännid :')


lol, PV pani jooksu

Noah näeb välja nagu iirlane :D


viimane kord "warriors" :'(

rõõmupallid

rõõmustan teid sellise pildiga samal ajal kui teil lumi :)))


osa fännidest

Mina - Elise (hostema) - Jojo  - Sarah


PILDID EELMISTEST MEET'IDELT 


MEIE

Jaclyn ja Skylar

poisid

mul on tõsiselt pikad käed.. :D


nad parimad masterplan'ide mõtlejad


meie senior'sid

poisid taaskord

'
neiud
niiiiiii südamlik pilt!!!!

ilmselgelt ma võiks siia lõputult pilte panna, aga läks vist juba praegu paljuks :)

2 comments: