Wednesday, October 10, 2012

Kool-Kodu-Kool 9.&10.10 + pildid

Tõesti, siin on juba selline rutiin tekkinud, et ei olegi väga millegist kirjutada, ei taha midagi surmigavat ka kirjutada..

Teisipäev, 9.oktoober 
Hommikusse trenni ei läinud, sest mul ikka külemtus ja nüüd tuli nohu ka veel... no toreee. Naljakas oli, et hommikul hostisa andis tableti, ja küsides mille jaoks see on, sain vastuseks, et nohu vastu ... Ma ei teadnudki, et nohu vastu on ka tabletid :D  Hommikul koolis saime valusa löögi oma seltskonnaga commonsisse astudes... väiksed olid meie laua ära võtnud, auch :D tegelt polnud midagi nii hullu, istusime teise lauda ja mis tuli välja, et oli suurem, niiet teised vaesekesed kes tavaliselt seisavad said ka lõpuks istuma :D:D (me istume seal enne tunde umbes 30 minutit, osad vähem, oleneb kes millal jõuab). Study hall'is kutsusid Brittany ja Baylei mind oma laua juurde ja näitasid arvutist 9gagi pilti kus oli kirjas "was an exchange student in America for a year ... didn't get fat " ja siis oli great success nägu kõrval :D:D see oli nii naljakas!! Kunstis ei teinud ma väga midagi, istusin ja lugesin teiste kaas-VÕPide toredaid blogisi :D oops. Pärast kooli tulime koju ja olime mõlemad Jojoga surmväsinud, niiet ei teinud lihtsalt midagi... Istusime, lobisesime Sarahiga, vaatasime telekat, tegime kodutöid jne... Rääkisin Brittanyga fesaris ja issand kui naljakas ta on... ta üritas teha endale TV dinnerit soojaks mikrokas, aga noh... Nad ei saa isegi sellega siin hakkama :D:D okei, tegelt ma ei ütle siiani ühtegi halba sõna nende kohta :) võib-olla ainult paar...

Kolmapäev, 10.oktoober
Hommikul istusime jälle commonsis, Taylor ja Tyler rõõmustasid minu ja Jojo üle, sest me eile kuulasime Jojoga üht Justin Bieberi lugu (jah, nad on fännid, ei, see pole veider siin teiste jaoks). Leidsime Douglasega ühise keele, sest tuleb välja, et ta teab isegi soccerist midagi :O Ajaloo tunnis pidime minema media labori'sse, et sealsetes arvutites mingit testid teha, Iowa statistika jaoks, kus olid enamus küsimused harjumuste ja kommete kohta, anonüümne. Life&relationship tunnis lugesime mingit töölehte, kus oli artikkel "well teenagers,  i'm sure that everybody are soooo in love and you imagen your life with your one and only boyfriend who you have right now, but hate to brake it to you, but YOU WILL BROKE UP eventually" haha, ma leian, et need tekstid on väga otsekohased ja meeltlahutavad :D Kehalises mängisime täna võrkpalli ja ma läksin sujuvalt palliga platsi kõrvale, mängisin jalkat üksinda ... mina ja sein... :D haha, igatsesin lihtsalt palli taguda, sest siin selliseid jalgpalli palle väga ei leia ja siis hakkasin kõksima ja kõik vaatasid nagu maailma ime :D:D Personal finance tunnis oli KT, peale seda hakkasin ajaloo kodutööd tegema ja Brittany ja Bailey tulid oma laudadega minu kõrvale ja seletasid ja õpetasid lambist mulle ajalugu, mis oli väga armas neist, sest nad teavad, et ma ei jaga USA ajaloost midagi :)) Bailey ütles täna mingi asja peale, et "i just love your sense of humor" see oli nii armas, kuigi siin saab komplimente ja värke söögi alla ja söögi peale... mis pole iseenesest üldse paha asi :D:D Peale toda tundi oli igatahes kunst, kus mul oli täielik motivatsiooni puudus, niiet ma enamjaolt lõbustasin ennast oma kirjade kustutamisega meilist ja teiste blogisi lugedes ... Homme olen kunstis korralik! Ja siis oli kirjandus, kus me pm lihtsalt lugesime terve tund ... boring..

Trennis jooksime umbes 10 staadioni ringi vahedega ja lihtsalt rääkisimie.. Arutasime treeneri ja Jaclyniga reedesest plaanist mida me tahame teha Jojoga Bryce sünnipäeva puhul.... that's going be legen-WAIT FOR IT -dary !!!! 

Homme lähme tiimiga peale trenni Erica ja Jaclyni juurde sööma ja jälle lihtsalt aega veetma :D it's going to be a fun night!!!


Jojo tegi midagi mida ta nimetab joogaks (ei, mina ei ütleks, et see jooga on :D)

õpib klaverit


kohalikus ajalehes :)))


õhtuti kui on igav teeme näomaske :D:D yes, we are  normal!!

Sain täiega palju homecomingu nädala pilte, niiet panen siia väikese hilinemisega :)))

Tanner

Taylor ja Noah

Skylar :D:D:D

me jojoga olime ilmselgelt viimase rea jaoks liiga lühikesed, niiet me lihtsalt peitsime end teiste taha :D:D but gold out day it was!


our cheerleaders!

ja queen and king kandidaadid

Taylor ja Jacklyn

meie võistlustiimWyatt ns ajaloos :D:D

P või V päev, ehk siis Painter, Volleyball Player, Pencil & Penguin

Angela ja Siece

ilmselgelt aru saada, et ärkasime umbes 5 min enne pildi tegemist :D

pidžaama päev

Cole õnnelik oma hobusega :D ta üks meie seltskonnast hommikuti

western dayNo comments:

Post a Comment