Monday, October 8, 2012

8.10 esmaspäev

Hommikul algas jälle enne tunde commonsis istudes. Douglas avastas, et Jojo pärisnimi on Jacqueline Krekow, ehk siis prantsuse eesnimi, vene perekonnanimi ja pärit saksamaalt... niiet Douglas on kindel, et Jojo on mingi sala spioon/mõrvar. Tyler ja Douglas lihtsalt mängisid hommikul laua taga läbi kuidas Jojo järsku haaraks relva ja hakkaks kõiki tulistama ... at least they had fun.. :D Kuidagi on meie lauast saanud hommikuti see laud kuhu kõik kogunevad, sest millegipärast ühinesid ka jalka kutid meie lauaga, niiet lõpuks oli pm, et osad seisid nende taga kes istusid (laud on ümar) kuigi ümberringi pooltühjad lauad :D aga ei, väga lõbus oli!! 
Ajaloos me pidime paaridesse minema ja kõik said ühe slaidi täita.. Mina oli Nate'ga ja noh... me saime ka teema kätte, ja ma küsisin, et mida me tegema peame ja siis ta ütles mulle, et ma ootaks korra, kirjutas slaidi täis (google doc'sis näeb reaalajas mida teine kirjutab) ja siis tõstis käe ülesse ja ütles "Ms. Rippentrop, we are finished!!" ma lihtsalt vaatasin lolli näoga, et okei, nojah ... kui valmis, siis valmis :D
Life & relationship tunnis meil muidu kõik tüdrukud, aga täna tuli meile kooli uus poiss ja ta nimelt tuli just sinna tundi :D:D haha, awkward, räägime suhetest ja värki ja siis kõikkide neidude vahel istub üks badass, ära needistatud kutt :D Kõige parem on ikka Bre ja Laura fight seal tunnis (pean ikka ütlema, et Breanna näeb välja nagu Vasser!!!), igakord kui Laura räägib mõne oma põhjapanevalt huvitava jutu, siis Bre laseb üle klassi "yessss... we all get what you are saying, just shut up already!!!!" see on lihtsalt hilarious!! õpetajale ka käib juba pinda kui palju lolli juttu Laura räägib, niiet tal pole midagi selle vastu kui Bre oma arvamust avaldab ... (Laura ei räägi nagu toredaid ega huvitavaid jutte, ta räägib umbes sellest kuidas ta oma kutiga tülitseb ja kuidas teised kutid ei aita teda töö juures või kuidas ta ei viitsi isegi oma auto ust lahti teha, niiet te võite ette kujutada kui heameelega kõik ta jutte kuulavad). 
Kehalises me ei teinud jälle mitte midagi.. istusime oma trenažööride peal ja rääkisime juttu, how much fun :D
Personal finance tunnis meile anti tööleht ja siis vaba aega, ehk ma tegin töölehe ära ja istusin ja lugesin soccernet'i uudiseid :D
Kunstis pandi mu graffiti töö näitusele, jejeee, siiani iga mu töö läinud näitusele :D sain max punktid ning joonistasin oma iganädalase sketchi ära. NIIII naljakas oli vaadata, kui Taylor läks välja graffiti tööd lõpetama ja siis meil läheb kunsti klassi kõrvalt uks välja, aga ta ei pannud kivi vahele, niiet uks läks kinni ja ta tuli meie akna juurde ütlema, et keegi teeks ukse lahti ... Ja noh... Taylor on üks nendest ilusatest ja tahetutest siin koolis, niiet tõsimeeli SEKUNDIGA jooksid 3 tüdrukut klassist välja (muidu tuleb küsida luba või öelda, et lahkud klassist), aga nad absoluutselt ei hoolinud õpetajast, ega inimestest kes neile ette jäid, nad lihtsalt spurtisid ukseni... Ja nad ei suhtle isegi Tayloriga, mitte ükski neist .. Ütleme nii, et me Jojoga lihtsalt surime naeru kätte tol hetkel, sest need neiud küll nägid peale seda nii õnnelikud välja nagu nad oleksid näinud miljonit krooni.. priceless!! 
Kirjanduses oli väga awkward moment, mil õpetaja palus minul ja Jojol öelda midagi raamatu kohta, aga me lihtsalt olime nagu puuga pähe saanud, kumbagil ei tulnud sõnagi, umbes 2 minutit haudvaikust ja õpetaja naeris ja ütles, et kõik on korras ja läks teemaga edasi ... AWKWARD! 

Peale kooli läksime trenni... SIIN ON HAIGE TUUL!!! hommikul oli väljas miinus kraadid, aga trennis olime jälle t-särgi väel ja oli reaalselt palav. Ei mõista ma siinset kliimat ... Jooksime umbes 3 miili, ehk 30 minutit rahulikku jooksu, algul oli tuul vastu, ehk reaalselt oli tunne, et Sa ei liigu, aga samas tagasi oli ülihea joosta, terve aeg lihtsalt rääksisime Kiersteniga juttu ja lihtsalt jooksime mõnuga, sest tuulega ikka palju lihtsam :D esimest korda reaalselt nauisid jooksmist ja mõtlesin, et võiks veel joosta. 

Peale trenni tulime koju, meenus, et Brycel on reedel sünnipäev, niiet kui ta meile hommikul järgi tuleb, et trenni minna, siis me seome ta auto õhupallidega üle ja küpsetame koogi !!! :)))) ma tõsiselt loodan, et keegi enne USAkatest mu blogi ei näe, sest nad on creepyd. Taylor ütles, et ta tõlgib kommentaarid mida ma fesaris saan eesti keelest inglise keelde ja nt Clara ja tüdrukud olid mu blogi tõlkinud :D:D haha

Õhtul olid meil külalised, niiet istusime ja sõime ja rääkisime ma arvan, et üle tunni.. Nii mõnus peale väsitavat päeva. Lisaks saime teada, et Detsembris lähme Minnesotasse vms, ja seal kuskil lähedal on USA teine kõige suurem kaubanduskeskus - Mall Of America ... Hostisa ütles, et kui sinna lähme, et nad annavad meile reaalselt terve päeva seal, kuna see pidi hiiglaslik olema :D:D:D sounds like a perfect day, hahaha :D see on igatahes hiiglaslik, seal on isegi lõbustuspark ja hotell jnejne... crazy!!!

igatahes ma nüüd naudin oma uut gossip girl'i osa ja 6 tunni pärast äratus !!! woop-woop!! 


mega pakk oreo'se

see oli lihtsalt liiga naljakas :D:D:D:D

Mall of America google map'ist, normaalne võrdlus teiste ehitistega 

No comments:

Post a Comment